Strona 12 z 15

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-20, 12:38
autor: Dagmara
Spock, tu właśnie chodzi o to, co Darnok napisał, że przepuśćmy dany kosmita zmienia się nagle w wilka, orła, kota, skunksa, wielbłąda itd.
Coś takiego jak dla mnie to też czysta abstrakcja jest nic więcej, oczywiście pomijając jakieś tam roboty.

IteratorZX81, Twoje przykłady to tak jak Spooky wcześniej napisał opierają się jedynie na czystej fizyce i chemi, także przykładów możesz wymieniać, a wymieniać. Jednak one mają się niestety nijak do tego o czym my tutaj rozmawiamy.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-20, 20:32
autor: UFOszaman
Wracając do tematu " Ufo ogólnie " to czy " latające ufo " musi " teraz " przylatywać z innej galaktyki czy planety ?
A może UFO przyleciało kiedyś tam na Ziemie a teraz wylatują z jakiś baz, które stworzyli na Ziemi ( np. z baz z niedostępnych dla nas - na głębokich dnach Oceanach, pod powierzchnią ) - a teraz tylko sobie wylatują od czasu do czasu ?

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-20, 23:11
autor: Arek
Tak Szamanie, taka możliwość istnieje , a może nawet nie muszą być pod wodą albo w górach, ich statek - matka może sobie gdzieś wisieć na niebie i nikt nigdy tego nie zauważy , ponieważ umieją się tak dobrze maskować

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-21, 12:53
autor: Bowner
Albo w Grenlandii mogą być;)

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-22, 11:23
autor: UFOszaman
Tak może być, ale nasuwa się pytanie w jakim celu do nas przybyli, czy w zamiarach pokojowych np. śledzeniu naszej cywilizacji, czy w przygotowywaniu jakiejś inwazji na naszą matkę ziemię ?

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-22, 13:19
autor: Bowner
To się ich zapytaj:) A serio , to nie dowiemy się tego , chodź , może oni jakby no , zbierają o nas informacje , szukają słabych stron , może szykują jakąś broń na nas , albo coś w tym stylu . Może to dla ich nauki , tak jak my robimy ze zwierzętami , np małpy itp . Oni też nas porywają , ludzie których porwali nazywają ich szarakami , ale żeby znaleźć jakiś sensowny powód , trzeba patrzeć na możliwości Szaraków , nasze możliwości , a także trzeba liczyć na naszą wyobraźnię , bo mogą tu robić rzeczy , które nie przyjdą nam do głowy , a jeśli nawet , to możemy się śmiać z nich przez długie dni.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-22, 13:49
autor: UFOszaman
A może to oni szykują nam jakiś " prezencik " w postaci małej apokalipsy, żeby potem zawładnąć naszą planetą i wprowadzić na ziemię swoją rasę jako dominującą ?
Ostatecznie - jak kiedyś coś się stanie, to sami się przekonamy. :)

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-22, 17:49
autor: Bowner
Ale nawet jeśli np będzie inwazja , to LUDZIE będą do ostatniego walczyć , będą robić rzeczy , których się bali dotychczas , nawet jeśli będą wiedzieć że to nie ma sensu itp.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-23, 10:56
autor: UFOszaman
Tak, Ja myślę, że masz rację.Człowiek dopiero w obliczu globalnego zagrożenia potrafi połączyć swoje siły i pokazać na co go stać.I w tym przypadku ewentualnej inwazji obcych na planetę Ziemia - człowiek pokazał by, że nie łatwo go podbić a tym bardziej zniewolić.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-24, 20:53
autor: Bowner
Ale nie mamy co się martwić;P Mamy "Donalda Tuska" Może być on pilotem , jak na filmie "Dzień niepodległości" gdzie prezydent był pilotem i walczył , haha:)

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-25, 06:19
autor: IteratorZX81
Miał dziadka z Wehrmachtu, więc skilla pewnie ma ;).

A na poważnie - gdyby kosmici chcieli nas zaatakować i wiedzą o nas (a wiele wskazuje że wiedzą), to już by to zrobili. A że tego nie zrobili to:

a) raczej nie mają złych zamiarów wobec ludzi (porwania mogą mieć charakter naukowy, coś jak "znakowanie" ptaków)
b) g... ich obchodzimy.
c) nie ma ich
d) lubią placki (a ziemskie placki są najlepsze) ;)

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-25, 17:50
autor: Bowner
No co od punktu d) to się zgodzę:) Hah .
Ale może jak będą mieli kryzys na swojej planecie , to wpadną na kawę i ciastka;P

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-26, 22:15
autor: Arek
Dla zainteresowanych.

O uprowadzeniach przez ufo na terenie Niemiec (po angielsku)

http://www.mufon-ces.org/fileadmin/down ... dwiger.pdf

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-28, 13:25
autor: UFOszaman
Czytałem że, jeżeli UFO zaatakują to USA są zaangażowane w „wojnę” z UFO. Bazą Kosmitów ma być Antarktyda i dno otaczających ją oceanów.Podobno flota UFO wyłoniła się nagle na południowej półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła. Od tamtego dnia zanotowano na wodach południowej półkuli wiele incydentów związanych z UFO. Być może w najbliższych miesiącach przybędzie takich zdarzeń i to nie tylko na półkuli południowej, a może się to zejść z magiczną datą 21-12-2012 roku ?

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-28, 18:52
autor: Bowner
Mało prawdopodobne , ale nie nie możliwe . Flota UFO , czyli "USO" , nie myślę żeby im byłą potrzebna baza , jak by chcieli to by JUŻ dawno zaatakowali:) , "Chyba" żę czegoś się obawiają , i muszą wszystko dokładnie zaplanować .

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-29, 16:41
autor: UFOszaman
Albo czekają na odpowiednią chwilę i czas.Są to oczywiście pewne hipotezy, które może się sprawdzą, albo i nie.Założenie że jednak będzie " Inwazja " obcych z kosmosu jest tak prawdopodobne jak wygrana 6 w Lotto. :) Ale ...kto wie, kto wie ...?

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-29, 17:18
autor: Bowner
Jeśli nawet , to nie będą chcieli nas zgładzić tylko się osiedlić a nas do niewoli czy coś .

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-29, 17:46
autor: UFOszaman
Myślę, że mogą albo już to robią etapami.
Pierwszy etap to poznanie budowy człowieka i jego mózgu ( liczne porwania ludzi przez UFO ).
Drugi etap to rozeznanie " militarne " ludzi na kuli ziemskiej ( obserwacje baz wojskowych przez UFO )
Trzeci etap to koncentracja sił UFO - przez sprowadzanie statków kosmicznych UFO - Podobno od 22 lat astronomowie z USA obserwowali trzy obiekty UFO zmierzające ku Ziemi.Jednomyślne uznali że najbardziej interesujący faktem w tym wszystkim jest to, że obiekty zmieniają swoją prędkość która cechuje się tym że waha się znacząco!Żaden obiekt, kometa czy asteroida a tym bardziej 3 obiekty które od 22 letniej obserwacji nie zmieniły swojego kursu,lecą obok siebie - nie mogą zmieniać w takich wartościach swojej prędkości ?Czyli to nie asteroidy tylko potężna flota statków UFO.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-29, 20:52
autor: Bowner
Ja tam myślę , że jak by chcieli , to już dawno by zaatakowali , Chyba ze mają słaby punkt jak wspomniałem wcześniej , i muszą zgromadzić potężniejsze siły.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-10-31, 01:45
autor: Arek
Ja tam myślę , że jak by chcieli , to już dawno by zaatakowali
Takie jest też moje zdanie.
Bo że ufo nas napadnie, bo że ufo jest takie i owakie .......pisano już wiele, kontaktowcy robią ludzi w konia, podawane są coraz to nowe daty spotkań i objawień.....Jak na razie wszystkie informacje były g..... warte. Gdy zechcą to się objawią.
Byliśmy obserwatorami i nimi nadal jesteśmy i na razie nie widać zmiany