Strona 10 z 15

Re: O UFO ogólnie

: 2012-01-04, 17:52
autor: methos23
Witam jestem tu nowy i interesuję się ufologią jak i kosmologią od bardzo dawna.
Obca cywilizacja jest na pewno i jest za dużo dowodów na to, aby uznać to za niemożliwe. Zadajcie sobie pytanie czy jest to możliwe, abyśmy my byli sami we wszechświecie. Odpowiedź jest prosta: pewnie, że nie.
Strefa 51 , Dulce NM - dwie najbardziej tajne bazy ( w USA jest 130 tajnych baz ujawnionych przez Phil'a Schneidera), które przetrzymują obcych. W Dulce nawet były/są robione testy na ludziach, których porywano. Ostatnio spytałem swoją pani profesor genetyki czy dokonano już klonowanie na ludziach. Otóż ona odpowiedziała, że tak tylko prawo na to nie pozwala i nie jest to ujawnione, a gdyby było to byłby wielki chaos. Mówiła mi również, że na pewno istnieją różne tajne laboratoria, które testują genetycznie embriony jak i je klonują. Sam fakt, że człowiek może współpracować z obcymi jak i uczestniczyć w różnych badaniach technologicznych jak i genetycznych mnie niesamowicie zdumiewa. Tylko szkoda, że nigdy się prawdy nie dowiemy...
Oglądnijcie dokument z Philem Schneiderem on wszystko ujawnia i się w sumie wszystko zgadza. Wspomina też również, że mają wybić nas, naszą cywilizacje do 2029 roku.
I nie rozumiem ludzi, którzy są sceptycznie nastawieni do tej sprawy.
Prędzej śmieszą mnie ludzie wierzący w Boga i różne bóstwa.
Kolejną sprawą jest również to, że nikt Wam dowodów na istnienie obcej cywilizacji nie ujawni bo przecież jest to jasne, że religia by upadła.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-01-06, 04:00
autor: Arek
Cóżż, pani profesor dobrze myśli, chociaż brak informacji na ten temat nie wyklucza się że takie eksperymenty są prowadzone.
Małe zwierzątka zrpreduktowano, większe też, człowiek też składa się z podobnych elementów więc roboczo to nie problem.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-15, 18:06
autor: Pandemonium
http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-T ... ml#m944061

Ciekawy dokumencik ;) Niby wszystko wiedziałem już wcześniej ,ale warto sobie odświeżyć ^^

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-16, 09:26
autor: Arek
Tak , ciekawe, o tych foofighterach mówi się że alianci je widzieli i przypisywali je Niemcom gdy tymczasem Niemcy także je widywali i myśleli że to tajna broń Anglików

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-16, 13:58
autor: Pandemonium
Zakładając ,że Niemcy rzeczywiście opracowali taką technologię i patrząc przez pryzmat tego ,że USA wykradło im po wojnie mnóstwo technologii można dojść do wniosku ,że przejęli oni wiedzę również o tym napędzie antygrawitacyjnym. Bardzo dobrze, by to się zgrało z wielkim szałem na UFO w latach 60 w stanach właśnie.

Ale jeżeli taka technologia rzeczywiście istnieje czemu nie jest ona do dziś wykorzystana ? USA posiadając ją musiała by ja wykorzystać chociaż by w czasach zimnej wojny. A może po prostu nie udało im się jej odtworzyć ? Ciężka sprawa, która wymaga mnóstwa teoretyzowania.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-17, 08:19
autor: Arek
Dobre pytania zadałeś.
Gdyby USA posiadało taką technologię to ich np. samoloty wojskowe byłyby w kształcie ufo i nie musieliby się kłopotać z chorobami następnych F.....13, 14, 15.

Z bombowcem B2 też mieli swoje problemy ale dzięki komputerom nadaje się do latania. O "B 2" można powiedzieć że pochodzi z rabunkowej wyprawy amerykańców.
Bracia Horten już od 1920r. pracowali nad tego typu wynalazkiem, samolot "Horten IX" był już nawet z metalu a wygląda imponująco jak na tamte czasy. Naziści finansowali i naciskali żeby mieć je jak najszybciej
http://einestages.spiegel.de/external/S ... turedEntry

Jedyny (chyba) eksponat znajduje się w muzeum w..USA , rozwalił się na 2 miesiące przed końcem wojny
http://einestages.spiegel.de/external/S ... turedEntry
A potem była operacja "paperclip" itd.
Czy z nazistowskim ufo było tak samo?, nie wiem , ale wydaje mi się że chyba nie

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-17, 14:10
autor: IteratorZX81
Arek, możliwe że było. A powodów dla których obecne myśliwce nie są w kształcie UFO może być kilka (zakładając że zdobyli technologię Haunebu czy jak to się tam zwało):

- Projekt został anulowany z przyczyn finansowych - prawie działał, ale badania były zbyt drogie aby je kontynuować.
- Kompletny niewypał - sama idea była dobra (co dowodzą projekty działających "latających spodków" oparte o wirniki jakie obecnie buduje jakiś Niemiec czy Szwajcar - nie wiem dokładnie), ale po prostu nie było dostępnych odpowiednich materiałów.
- Działa bardzo dobrze, tylko zostało utajnione żeby USA miało asa w rękawie na wypadek jakiegoś naprawdę poważnego kryzysu, jak np. 3 wojna światowa
- Sabotaż jakiegoś członka projektu Paperclip wierzącego w odrodzenie Rzeszy który spowodował, że technologia wydawała się bezużyteczna i projekt anulowano.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-17, 14:19
autor: Darnok
- Projekt został anulowany z przyczyn finansowych - prawie działał, ale badania były zbyt drogie aby je kontynuować.
Jeżeli obca cywilizacja byłaby zdolna nas odwiedzić, to wszystkie pieniądze wszystkich większych narodów byłyby wstrzykiwane w taki projekt.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-17, 15:11
autor: Pandemonium
^^ Ale to musiało by z kolei oznaczać ,że się projektem musieli by podzielić - może nie chcą ? ;) Powiem tak, dopóki oni czegoś nie będą chcieli ujawnić my się nic nie dowiemy. Za dużo możliwości i za dużo wątpliwości z drugiej strony.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-18, 03:39
autor: IteratorZX81
Darnok, tylko jeszcze trzeba brać poprawkę na to, że nie mogli podbierać na to za bardzo pieniędzy z budżetu Rze... znaczy USA, bo by się dziennikarze skapnęli i byłoby jeszcze gorzej od Watergate. Choć faktycznie WG było później, no ale wiecie o co chodzi - za dużo nie mogli podbierać, bo "tajny" budżet też jest ograniczony, a jak ktoś się skapnie to nici z tego będą. A już szczególnie jakby się w tamtym czasie Ruskie skapneli.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-18, 23:33
autor: malinas123
przeczytałem i nie wiem co o tym myslec http://newsgeek.pl/article/3269/UFO_Na_Syberi

Re: O UFO ogólnie

: 2012-04-19, 08:53
autor: Arek
Właśnie ,za dużo możliwości i za dużo wątpliwości , nie wiadomo, można przypuszczać i gdybać, hmmm żeby przynajmniej jakieś poszlaki były...."Paperclip" to fakt i jedyna poszlaka , ale zaraz tu trop się urywa dając możliwości nieskończonych przypuszczeń

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-15, 22:49
autor: Misha
Znalazlam ciekawy film, niestety lektor jest tragiczny. Nie wiem na ile info w filmie jest poprawne, ktos w komentarzach wyrzuca bledy. Jestem sceptyczna w stosunku do takich zjawisk, ale duzo faktow ogolnie znanych sklania do myslenia.


Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-25, 10:46
autor: Bowner
Ciekawy film , zwłąszcza początek , obejrzałęm 10 minut ale później obejrzę cały!
Najbardziej wpadł mi do głowy cytat:
"Jeśli ludzie odwiedzają inne planety , czemu obcy by nie mieli odwiedzić nas"

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-25, 15:09
autor: Darnok
"Jeśli ludzie odwiedzają inne planety , czemu obcy by nie mieli odwiedzić nas"
Bo ludzie nie odwiedzili jeszcze żadnej planety. Może za kilkadziesiąt lat odwiedzimy marsa. Każdą planetę, jaką odwiedzimy za naszego (i pewnie przez kilkadziesiąt/kilkaset następnych pokoleń) życia, to będą planety naszego układu słonecznego. Ziemia nie ma żadnych surowców w dużych ilościach, nie opłaca się tutaj zlatywać by robić kopalnię złota.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-25, 22:43
autor: IteratorZX81
A co z węglem? Nawet jak obcy nie potrzebują go jako paliwa, to przecież można z niego zrobić diamenty. Wystarczy tylko odpowiednio wysokie ciśnienie i temperatura. Dla obcych to nie powinno być problemem.

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-25, 23:07
autor: Spock
http://odkrywcy.pl/kat,111412,title,Dia ... caid=6f0d6

Diamenty, powiadasz ?

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-26, 02:46
autor: Bowner
oo no to widzisz;P mooże ludzie tam kiedyś wpadną po węgiel ;P

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-26, 08:24
autor: IteratorZX81
Spock, tylko że przebywanie blisko pulsara gdzie jest ta planeta jest "deczko" niebezpieczne (rozbłyski gamma).

Re: O UFO ogólnie

: 2012-08-27, 02:44
autor: Bowner
Kiedyś się na pewno uda , kiedyś myśleli że ziemia jest płaska , a teraz ludzie chodzą po księżycu . Nauka idzie w przód , więc kto wie .