Strona 7 z 15

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-06, 17:00
autor: harrypotter2
Ja nieneguje istnienia obcych. Tak własciwie to mi wisi, ale chciałbym poznac jakąs teorie po co przylatuja, co chca. Lecz gdy widze post ,,by wyssac nasza energie''. Każdy z ufofanów myśli ze jestesmy wyjątkowi - jestesmy tylko kolejnym gatunkiem w tym swiecie

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-06, 21:23
autor: FaKtoMaaN
Oj teorii jest multum, ale teorie to teorie.. każdy ma jakąś i w nią wierzy..

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-06, 21:30
autor: Spooky Fox
Ale przez cały czas Ci wisi, czy tylko czasami? Bo jak przez cały czas to niedobrze.


A na poważnie - bierzesz garstkę ludzi, najczęściej trolli, którzy nawijają o tym, że małe zielone ludziki testowały ich jądra. Większość ludzi wierzących w takie rzeczy są naprawdę elokwentni i posiadają ogromną wiedzę na ten temat, więc nie ma co wisieć. Po prostu - jeśli się interesujesz, to spoko, jeśli nie, to poszukać innych tematów, które nie będą doprowadzały Cię do napadów szewskiej pasji

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-08, 10:44
autor: harrypotter2
Interesowac się interesuje, ale czytając tu o osobach ,,porwanych'' aż mi się smiac chcialo. Kosmici najprawdopodobniej nas stworzyli - widzimy ich malowidla , plaskowyz Naca, piramidy i jesli ktos se ubzdural ze zostal porwany... Skoro nas stworzyli to czego maja się o nas dowiadywac - wasze teorie sa sprzeczne. Najpierw powiecie ze widzialem noe a potem dorabiace powod misji, co chcą etd. Jesli nazywacie się znawcami tematu to pierw badajcie a potem robcie teorie... Spiski rządowe, nigdy nie bylismy na ksiezycu, porwania. Jak juz kiedys w poscie pisalem - sila sugesti. Wierzysz w obcych to cie porwa nie wierzysz nie porwa ta?

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-08, 16:02
autor: Darnok
Wierzysz w obcych to cie porwa nie wierzysz nie porwa ta?
No tak- bo nie ma kosmitów, którzy przylatują tutaj na ziemię. Wiemy, że jesteśmy najbardziej zaawansowaną cywilizacją w promieniu 100 lat świetlnych. Jak ktoś sobie wmówi, że go porywają, to go porwą- w jego wyobraźni.
Kosmici najprawdopodobniej nas stworzyli
Kosmici najprawdopodobniej nas nie stworzyli- jesteśmy logicznymi następcami prymitywnych form życia i już dawno odtworzyliśmy prawdopodobny przebieg naszej ewolucji. Nie ma tam śladów na jakiekolwiek ingerowanie w DNA.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-09, 20:38
autor: harrypotter2
Wiesz że czlowiek ma kilkanaście błedow genetycznych - min to ze komorki się nieodradzaja tylko powstaja blizny? Przecież ewolucja powinna takie bledy wyeliminowac? To się nieoplaca naturze a taka ona jest . Reszty przykladow nie chce mi se podawac...

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-09, 22:51
autor: ifar15
harrypotter2 pisze: min to ze komorki się nieodradzaja tylko powstaja blizny
Gdyby komórki się nie odradzały to by nie powstawały blizny. Wtedy mielibyśmy każde zadrapanie do końca życia niezagojone.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-10, 00:35
autor: Darnok
Przecież ewolucja powinna takie bledy wyeliminowac? To się nieoplaca naturze a taka ona jest . Reszty przykladow nie chce mi se podawac...
To lepiej ich nie podawaj, bo tylko się pogrążasz w swojej niewiedzy.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-10, 01:01
autor: Spock
Ewolucja nie promuje cech optymalnych, a tylko wystarczające. Nie ma żadnego interesu w poszukiwaniu cech które są najlepsze ze wszystkich w ogóle. Wręcz byłoby to szkodliwe, ponieważ spowalniałoby róznicowanie i zmienność.
Innymi słowy: organizm musi żyć wystarczająco długo, by mógł wydać na świat potomstwo. Potem może sobie umrzeć. Geny przekazane, misja spełniona.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-13, 18:44
autor: harrypotter2
Wręcz byłoby to szkodliwe, ponieważ spowalniałoby róznicowanie i zmienność.
Co ma różnicowanie do powstawania blizny?

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-13, 18:49
autor: Spock
Nie piłem do blizn, tylko do tego:
Wiesz że czlowiek ma kilkanaście błedow genetycznych - min to ze komorki się nieodradzaja tylko powstaja blizny? Przecież ewolucja powinna takie bledy wyeliminowac? To się nieoplaca naturze a taka ona jest
To, że nasz plan budowy jest niedoskonały, tym bardziej świadczy przeciw ingerencji kosmitów - rozumni twórcy zaprojektowaliby nas lepiej.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-15, 09:56
autor: harrypotter2
A może świadczy o tym że zaprojektowali nas tak abyśmy nigdy nie byli im równi? Gdybyś tworzył nowe życie dałbys mu wszystko co najlepsze wiedząc ze nie bedziesz miec nad nim wladzy? Tak szczerze - bo ja bym go zrobil specjalnie slabszego od siebie.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-15, 10:19
autor: Spock
Bez sensu. Nawet idealnie zaprojektowany organizm nie jest niezniszczalny. Zawsze można ubić. Tak więc, obawy nieuzasadnione.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-16, 10:24
autor: Arek
. Wierzysz w obcych to cie porwa nie wierzysz nie porwa ta?
Nie.
To kompletna bzdura

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-20, 17:17
autor: FaKtoMaaN
Aforz pisze:

Sam mam kilka teorii na temat obcych cywilizacji, jednak wole je zatrzymać dla siebie by się nie skompromitować :neutral:
Jeśli się tym interesujesz, i bierzesz to na poważnie, to czemu uważasz ze mógłbyś się skompromitować?..

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-20, 18:37
autor: Spooky Fox
Idioci wokół Nas przeważnie wyśmiewają to, czego nie rozumieją, bądź ich ograniczone umysły nie mogą przyjąć do wiadomości. A pisze idioci, bo normalni ludzie, mimo nierozumienia czy braku wiary w powyższe rzeczy, nie śmieją się, a po prostu mają na to totalnie wylane.

Dlatego nie ma co się martwić wyśmiewaniem. Bo to nie świadczy o Tobie, a jedynie o braku IQ tych, co wyśmiewają.

Re: O UFO ogólnie

: 2011-03-20, 19:03
autor: Spooky Fox
Stary - czytaj między wierszami, okej? Bo robisz spięcie na podeszwie. Mówię o ludziach, którzy nie rozumieją, a wyśmiewają. Oni są idiotami. Kapejszon? Jak nie kapejszon, to pisz na PW, bo tu nie ma miejsca na spiątki.

A jak ktoś nie rozumie, co napisałem, zapraszam na www.google.pl