O świadomym śnieniu w HT

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
hanif
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

O świadomym śnieniu w HT

Post autor: hanif » 2006-09-27, 20:07

Oneironautyka czyli świadome śnienie-stan podczas którego wiesz, że śnisz. Rozmaite techniki rozwijania świadomości snu i śnienia praktykowane są od setek, tysięcy lat w szamanizmie czy buddyźmie gdzie stanowią jedną z ważniejszych metod rozwoju na różnych poziomach.

"Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wiele czasu spędzasz w łóżku?
Czy przyszło ci kiedykolwiek do głowy, że czas przeznaczony na sen mógłbyś wykorzystać lepiej?
Czy słyszałeś już o niezwykle fascynującym doświadczeniu świadomego śnienia, w którym jasno sobie zdajesz sprawę, że śnisz i możesz wpływać na bieg marzeń sennych?" Adam Bytoff -twórca metody świadomego śnienia, o której opowie goszczący w "Jakości Życia" po raz drugi Michał Jankowiak, współorganizator III Zlotu ONeironatyki . Michał jest także trenerem NLP i hipnozy, członkien The Society of Neuro-Linguistic Programming™ i certyfikowany przez Richarda Bandlera - Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming™

herbaciarnia/galeria Herba Thea
ul. Bruna 20 (blisko metra Pole Mokotowskie)
28 września godz. 18.30
WSTĘP Wolny

assamite
Zaawansowany
Zaawansowany
Kontakt:

Post autor: assamite » 2006-09-28, 16:56

wiesz podziekuje :) moje sny które mnie zaskakują (oczywiscie zaraz po przebudzeniu mnie zaskakują), nieprzewidywalne i niekontrolowane dużo bardziej mi się podobają niż te w których ustawiam sobie wszystko wg. własnej woli :)
"Każdy nowy dzień
Kocha cię jakby mniej
Każda nowa noc
W sercu amok płomień złość
Nie da się zamknąć przed nami bram
Jak wściekła błyskawica przebijemy czas
Wieczorne bulwary oddadzą nam cześć
Są rzeczy których nie da się znieść"
Lauwiasz

Post autor: Lauwiasz » 2006-10-16, 17:37

Fajnie dowiedzieć się naukowej nazwy dla tego co jest dla mnie naturalne... Szkoda tylko, że nie napisałeś jakie to paskudne uczucie obudzić się i wiedzieć, że to tylko sen...
ODPOWIEDZ