Strona 1 z 1

nowe PRZESŁANIE Maryjne - Trzecia tajemnica

: 2005-03-28, 18:47
autor: Gość
zgodnie z przepowiednią fatimską niedawno objawiła się ta sama świadomość co w fatimie i przekazała obraz widzenia świata z innej strony niż to widzą ludzie ziemi. posłuchaj nie rozmowy z duchem lecz ze świadomością, która stała się żywym człowiekiem.
jest to rozwiązanie trzeciej tajemnicy wyjaśniającej
mechanizmy Istoty życia i dalsze losy człowieka na ziemi.
http://www.rozmowy.all.pl/index.php?opt ... tcat&cat=1
komentarz w dziale forum.

: 2005-09-08, 23:05
autor: stefan
Jednego się mozna spodziewac ,ze nad tajemnica fatimska nie ma się co zastanawiac. I i II opowiadajaca o II wojnie swiatowej sprawdzily się mozna powiedziec bez symboli i co do slowa. III tajemnica mowiac o "biskupie w bieli" moim zdaniem tez jest doslowna tylko dopoki się ona nie spelni wszyscy beda się doszukiwac gdzie się juz mogla spelnic. Czlowiek chce sobie koniec swiata przeszybszyc.

: 2005-10-23, 17:47
autor: Darnok
Biskup w Bieli to Papież, a ostatnia przepowiednia traktowała dokładnie o Janie Pawle Wielkim.

: 2005-10-23, 18:34
autor: stefan
Nie wiem jak dokladnie , bo napewno nasz papiez nie zostal zabity. Do tego na calym swiecie nie bylo sytuacji ktorej ukazaloby się bardzo duzo meczennikow, jak to jest w przepowiedni.

Rozwin swoje przemyslenie, bym je mogl pojac.

:)))))))))))))))))))))))

: 2005-10-23, 19:40
autor: Darnok
Papież umarł w konsekwencji zamachu , a więc przepowiednia się spełniła. A czy w wojnie nie ma męczenników? ileż to osób cierpi w iraku.

: 2005-10-23, 20:23
autor: stefan
W przepowiedni jest napisane chyba wysokich dostojnikow koscielnych biskupow zakonnikow i zakonnic. Papiez jest zabity przez kilka strzalow kilku ludzi. Strzal z luku dla mnie symbolizuje tu daleki wschod --> mongolow albo hindusow te dwa kregi kultorowe. Papiez pada od razu. Mysle ze nie trzeba tu się domyslac tylko czekac jeszcze. Jak dotad wszystkie się spalnily raczej dokladnie.