No to co z tym Ufo.

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

No to co z tym Ufo.

Post autor: Klikakux » 2008-09-13, 20:52

Istnieje wiele różnych obserwacji teorii na temat Ufo i życia pozaziemskiego. Są one bardzo niespójne często sprzeczne ze sobą. Z tego powodu właściwie nic nie udało nam się do tej pory ustalić, a samo zjawisko Ufo jest uważane jedynie za wytwór umysłu. Nie jest tak tylko jeżeli chodzi o Ufo ale też inne do tej pory niewyjaśnione zjawiska.

Chciałbym was zainteresować stroną <:P> i spytać się dlaczego to co jest na tej stronie nie jest właściwie prawie wcale brane pod uwagę w ufologii mimo iż jest zamieszczona tam tak duża ilość szczegółowych informacji że żaden inny paranaukowy badacz nie zdołał zgromadzić nawet jej ułamka.

Ja nie chce żeby w to od razu wierzyć, chce jedynie żeby to było brane pod uwagę.

Na tym forum są dyskutowane różne zjawiska wzrokowe i słuchowe jakie generuje UFO, w jaki sposób się przemieszczają itd. No i dobrze można by również przyrównać to do tego w jaki sposób jest opisane owe UFO w monografii ze strony <.>
Warto zaznaczyć że jest to prawdopodobnie jedyny tak precyzyjny opis statku działającego na całkowicie innej zasadzie niż dotychczas nam znane. Jedyny opis który zawiera szczegóły konstrukcyjne a nawet wzory pozwalające na wyliczenie parametrów owych statków które obecnie nazywamy UFO.

W monografii można znaleźć również prawdopodobnie jedyną sensowną do tej pory naukową interpretacje zjawisk paranormalnych.

Strona ta i zgromadzone na niej informacje są ważne ponieważ pozwalają ruszyć z miejsca jeżeli chodzi o tematykę UFO i zjawisk paranormalnych. Nie twierdzę że od razu do przodu ale jednak.


<reklamowanie innych stron jest zabronione, jesli sa tam ciekawe informacje, wklej je tu z podaniem zrodla>


Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Spock » 2008-09-14, 13:24

Chodzi ci o Jana Pająka ?
Kiedyś czytałem wypowiedź jednego naukowca na ten temat. Wyszło, że dr Pająk robi po prostu szkolne błędy i dlatego nikt go nie bierze poważnie.
Ufać i kontrolować
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Sothis » 2008-09-14, 15:16

Spock,ta strona to jest jakaś nieudolna prowokacja. Teraz to nawet nie mam już siły śmiać się z takich rzeczy ;]
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Klikakux » 2008-09-15, 13:03

Tak chodzi o prace Jana Pająka.

Wiem doskonale co naukowcy sądzą o Janie Pająku.

Po szczegółowym przeanalizowaniu konstrukcji magnocraftu, sam jestem dosyć mocno sceptyczny i mam kilka ale.

Jeżeli chodzi o popełnianie szkolnych błędów to nie wiem czego one dotyczyły więc nie będę się wypowiadał na ten temat.
Jednak kiedy słyszę coś takiego jestem nieco sceptyczny co do takich stwierdzeń. Nie jest to spowodowane naczytaniem się wypowiedzi fanatyków urządzeń wolnej energii, twierdzących że nasi naukowcy są źli. Po prostu majsterkowanie to moje hobby i wiele lat temu kiedy nie miałem jeszcze tak sporej wiedzy jak dzisiaj po prostu przeprowadzałem pewne eksperymenty i budowałem proste urządzenia które działały mimo tego iż do dzisiaj można przeczytać w internecie że przeczy to prawom fizyki lub stwierdzenie że takie urządzenie może działać jest "szkolnym błędem" (zderzak i hamulec Łągiewki, inercyjne generowanie ciągu). Dlatego to chyba tłumaczy mój sceptycyzm.

Jako że w zasadzie znam całą monografię Jana Pająka (kilkatysięcy stron) od strony technicznej mam wystarczającą wiedzę aby stwierdzić czy dane urządzenie może działać czy nie, zresztą sam od kilkunastu lat prowadzę własne badania nad UFO, magią i ogólnie zjawiskami paranormalnymi. Nie o to chodzi że twierdzę że wiem wszystko, raczej nic (zawsze jesteśmy na początku drogi poznania) po prostu odpowiedź że jakiś naukowiec coś powiedział albo że to jakaś nieudolna prowokacja (prawdopodobnie stwierdzenie wysunięte bez znajomości szczegółów) specjalnie mnie nie zadowala.

Może ktoś miał większy kontakt z pracami Jana Pająka i chce przedyskutować swoje spostrzeżenia?

Jeżeli ktoś chociaż zaczął czytać monografię to zobaczy że znajduje się tam gigantyczna baza zaobserwowanych zjawisk oraz odnośników do innych książek i Jan Pająk wcale nie jest osamotniony w swoich teoriach i obserwacjach.

Chciałbym wyjaśnić że nie jestem totalistą, jestem agnostykiem, nie przyjmuje aksjomatów, i dlatego nie będę za stwierdzeniami Jana Pająka tylko dlatego że tak nakazuje mi sumienie (niektórzy totaliści mogą sprawiać wrażenie nastawionych nieco fanatycznie np. Jan Pająk).

Dlaczego temat: Co z tym UFO?

Jeżeli przeanalizujemy logicznie różne teorie na temat UFO to stwierdzimy że za bardzo nie trzymają się kupy.
Jednak jeżeli weźmiemy teorie Jana Pająka i będziemy na tyle pozbawieni uprzedzeń aby je przyswoić i pomyśleć logicznie wtedy stwierdzimy że to jest tak naprawdę jedyna w miarę sensowna teoria o UFO i istotach pozaziemskich (na razie można by oddzielić wątek techniczny, chyba że ktoś chce go dyskutować).

Wobec tego jeżeli teorie Jana Pająka nie są przynajmniej częściowo prawdziwe to cały temat UFO się wali, rodzi się gigantyczna ilość pytań na które nie ma sensownych odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Sothis » 2008-09-15, 15:06

Taaa, a dowodem na istnienie Boga jest drzewo w Indiach, które posiada zdolność bilokacji, bo jednocześnie znajduje się w parku rozrywki w Maryland :]
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Spock » 2008-09-15, 21:50

Co do projektów urządzeń Jana Pająka, to trudno mi wypowiedzieć się jednoznacznie. Chociaż jak dla mnie są zbyt cudowne, ale może i mają jakąś wartość.

Nie podoba mi się za to, cała jego teoria UFO. Gdzie ty tam widzisz sens ?
David Copperfield jest ufoludkiem, bo włosy rosną mu w górę ? Albo to, że każdy (!) człowiek co sześć miesięcy jest porywany przez UFO, eksploatowany i poddawany amnezji ? A może to, że ufolot drąży tunele w skałach (wyjaśnienia geologów to oczywiście kłamstwo) ?

No wybacz, ale to są jakieś jaja. Już łatwiej uwierzyć w Wielkiego Cthulhu
Ufać i kontrolować
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Klikakux » 2008-09-16, 11:40

Sens jest przynajmniej taki że mają po co przylatywać. Każdy człowiek jest porywany w celu odsysania energii życiowej.
David Copperfield jest ufoludkiem, Criss Angel jest ufoludkiem, większość znanych iluzjonistów to ufoludkowie. Jaki w tym sens? Proste jeżeli będą robić to samo co zwykli ludzie czyniliby za pomocą zjawisk paranormalnych i następnie będą mówić że to wszystko to sztuczka to odciągną nas od badań pozwalających na uzyskanie całkowicie innych możliwości technicznych.
To że włosy rosną mu pod górę? Co to znaczy? Prawdopodobnie nic, kolejny błąd jakich wiele u Pająka.

Ufolot drąży tunele w skałach? Nie bardzo wiem jak geologowie mieli na to wpaść?

Jeżeli tu nie ma żadnego sensu, to sensu tym bardziej nie ma w innych teoriach.

Tak jak mówiłem że Jan Pająk nie jest osamotniony w swoich teoriach. Wystarczy poczytać książki Karli Turner http://www.karlaturner.org/

Zresztą wiele osób potwierdza swoimi badaniami spostrzeżenia Jana Pająka.
Wiem że były prowadzone badania nad implantem w głowie który ma co najmniej co trzecia osoba na ziemi (poszukam linku).

Co ciekawe jeżeli rozpocznie się samodzielne poszukiwania, na świecie zachodzą non stop różne dziwaczne zjawiska które według pająkowych teorii są bardzo proste do wytłumaczenia (i raczej nie jest tak że wytłumaczenie jest podciągane do zdarzenia).
Np: objawienia fatimskie:
W opisach tego zdarzenia są informacje że przed pojawieniem się "jasnej panii" miało miejsce miganie różnokolorowych świateł i opadnięcie włosów anielskich.
Co ciekawe włosy anielskie (właściwie galaretkowata substancja) mają służyć jako pneumatyczny neutralizator nacisku dwóch wechikułów na siebie sprzęgniętych w kompleks kulisty (żeby się nie rysowały). Z kolei owe migające światła były prawdopodobnie niczym innym jak światłami pozycyjnymi UFO które uruchamiają się podczas zmieniania trybu pracy.
Po co Ufole odstawiają szopkę było już dyskutowane tu na forum.
-katastrofa tunguska
Właściwie wszystko wskazuje na to że katastrofa tunguska była spowodowana przez UFO i mimo tego iż nikt nie zginął miała katastrofalne następstwa. Swego czasu napisałem tutaj bardzo wyczerpujący post na ten temat.

-dziwne wydarzenia związane z 13
Z powodu zdecentralizowania dowodzenia. Ufole objęli czas na swoje działania właśnie 13 (wtedy wiadomo co oni ponawyprawiali)
I tak właśnie zawsze dzieją się nie do końca wyjaśnione rzeczy. Przykłady dziwnych wydarzeń przytoczę jak będę miał czas (wyczerpującą listę przytaczałem już przed awarią tego forum).

-duchy, zjawy, orby itd.
W internecie można znaleźć wiele zdjęć przedstawiających rzekome duchy, zjawy itd. Właściwie prawie zawsze widać je dopiero na zdjęciu (z obiektami UFO jest podobnie). Jest całkiem prawdopodobne że owe duchy zjawy (czyli ufole) i niewidzialne z początku statki działają w jakimś nieznanym nam jeszcze specyficznym stanie niewidzialności (co ciekawe efekt został zaobserwowany przy rozpędzaniu cząstek elementarnych, jednak były o tym zdarzeniu podane tylko jakieś wzmianki, widać nauka nie lubi się chwalić że czegoś nie wie).

-zaobserwowanie przez ludzi o rozwiniętym widzeniu aury osób o całkowicie innej budowie aury i punktach w głowie emitujących sygnały telepatyczne.

Co ciekawe owi ufole mają być bardzo ale to bardzo żli co odpowiada owej budowie aury a punkty w głowie nadajnikom telepatycznym. Co ciekawe owi osobnicy mają pracować w grupach i pojawiać się tam gdzie dzieje się coś ważnego (co odpowiada pająkowym ufonautom).

-działalność Ufoli na forach dyskusyjnych
Np. na google groups można znależć parę osób które oprócz tego że jedynie szydzą z nietypowych pomysłów konstrukcyjnych i świeżych idei to wyrabiają taką ilość postów że zwykły człowiek nie byłby w stanie tego osiągnąć. Jak twierdzi Jan Pająk nie jest to możliwe bez posiadania wehikułu czasu i no cóż muszę się chyba z tym zgodzić. Bo jeżeli się widzi kogoś kto pisze do 1500 postów miesięcznie i wyrabia tą normę przez wiele lat (mając np. obecnie ponad 100 tys. postów), posty są sensowne i ukierunkowane jedynie na cofanie ludzkości w rozwoju do tyłu to można zwątpić. Jak wiadomo napisanie posta wymaga znajomości tematu i przemyślenia tego co się pisze. Wobec tego jeżeli ktoś pisze nawet 50 postów dziennie to musiałby właściwie nic innego nie robić tylko pisać posty.

-obserwowalne zmiany w przebiegu czasu
Kiedy jesteśmy przemieszczani w czasie nie jesteśmy w stanie tego zauważyć jednak gdy jesteśmy poza przemieszczaniem wtedy możemy zaobserwować niezwykłe zjawiska niczym z filmów fantastycznych.

I tak np. domy które były wyburzone okazuje się że znowu stoją, osoby które zmarły zmartwychwstały, urządzenia (zwłaszcza wynalazki) nagle zmieniły swoją konstrukcję a wynalazca twierdzi że to już było tak skonstruowane (sam wynalazca był cofnięty w czasie.

Należy też dodać że cofanie się w czasie (mechanika cofania się w czasie jak w filmie "Dzień Świstaka") pozwala na prawie całkowite wyeliminowanie błędów owych UFOli.

-wyciszanie kłopotliwych informacji i pomysłów
Kiedy zarejestrowałem się tutaj na forum zacząłem opisywać moje teorie i częściowo Pająka z racji tego że nachodzą na siebie. Moje posty były bardzo wyczerpujące i zawierały spore ilości bardzo szczegółowych informacji. 3 dni po mojej rejestracji na forum rozpoczęła się cała seria awarii (należy dodać też że Ufole to prawdopodobnie znakomici hakerzy) które ciągnęły się około tygodnia (mimo że nic takiego wcześniej się nie działo). Wynikiem tych awarii było to że prawie wszystkie moje posty zostały usunięte.

Jeżeli ktoś odkryje coś co jest przełomowe to jeżeli zostanie sam z tym wynalazkiem to ma spokój. Jeżeli chce go wdrożyć to ma problem, jednak jeżeli ta osoba jest wysoko postawionym naukowcem to ma już całkiem spory problem. Udało mi się zarejestrować co zazwyczaj dzieje się z takimi osobami.
Wówczas owa osoba albo natychmiastowo ginie w wypadku samochodowym, albo umiera na raka.

-Ufole to religijne diabły
Ufole mają rzekomo posiadać sprzęt pozwalający na latanie, stawanie się niewidzialnymi, czytanie w myślach, przemieszczanie się w czasie, porywanie dusz.

Czyli w zasadzie wszystkie możliwości diabła.
Na pewno wielu z was słyszało o zaprzedawaniu duszy diabłu. Ów diabeł (Ufol) zyskiwał widać inteligentnego pilota do swojego UFOlotu. W zamian owemu sprzedającemu były dawane specjalne możliwości wynikające ze wszczepienia implantów. Co ciekawe z moich analiz średniowiecznych ksiąg o magii wynika właśnie że zaprzedanie duszy diabłowi wynikało z uzyskania dokładnie tych możliwości za które odpowiadały poszczególne implanty u owych UFOli. Owe możliwości były szczelnie ograniczone charakterystyką działania tych implantów.

Można by wywnioskować z tego np. Pan Twardowski był jak najbardziej autentyczną postacią i posiadał przypisywane mu moce.

Diabeł jako taki ma zwodzić ludzkość i namawiać ją do złego.
W religiach jest czymś niematerialnym w pająkowych teoriach jest jak najbardziej materialny. Owe diabły są co niektórymi naukowcami, politykami, aktorami, piosenkarzami, iluzjonistami, ufologami, są w internecie, ogólnie są wszędzie. Odstawiają szopkę podając się w dzisiejszych czasach za Matki boskie, za Chrystusa. Kontrolują religie, telepatycznie wzbudzają opętania a gdy ksiądz odprawi egzorcyzmu przerywają żeby wierni myśleli że jak ksiądz pokropi wodą święconą to przechodzi.

Zresztą nie opisze tu teraz wszystkiego, nawet ułamka. Jeżeli ktoś nie widzi w tym sensu to proponuje przeczytać książkę Dominika Myrcika "Na krawędzi prawdy". Jest tam wątek fabularny opisujący jak doszło do naszej okupacji przez UFOli http://www.angelus-silesius.pl/
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Sothis » 2008-09-16, 15:34

K**** to są jakieś żenujące pierdoły. Jak można się tym zajmować dłużej niż 10 minut i nie czuć intelektualnego rozkładu? ;]
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Klikakux » 2008-09-16, 16:30

Sothis pisze:K**** to są jakieś żenujące pierdoły. Jak można się tym zajmować dłużej niż 10 minut i nie czuć intelektualnego rozkładu? ;]
Swego czasu przeprowadzałem eksperyment na pewnym forum. Polegał on na tym że głosiłem teorie Jana Pająka jednak nie mówiłem że należą do niego, dla opisywanych przez niego zjawisk i obiektów używałem innych nazw. Swoje wywody formułowałem też w całkiem inny sposób, jednak wcale nie zmieniłem ich treści.
Zastanawiające było to że nikt mnie nie wyśmiewał, mało tego wiele osób potwierdzało trafność moich obserwacji.

Gdybyśmy opanowali metodę zimnej fuzji a owa elektrownia nosiła by nazwę jądrowej. To każda budowa takiej elektrowni powodowałaby demonstracje rozwścieczonych ekologów ponieważ trudno byłoby przetłumaczyć im że owa elektrownia nie ma nic wspólnego z elektrownią termojądrową (która i tak jest sprzymierzeńcem owych ekologów). Wówczas teoretycznie najlepszym sposobem byłaby zmiana nazwy na elektrownie wodorową. Zdaje się że może być to przesada, jednak tak obecnie to dzisiaj funkcjonuje. I np. Amerykanie używają obecnie rzekomo ekologicznego paliwa, którego wyprodukowanie zużywa więcej energii niż zaoszczędza. Ale skoro paliwo jest "ekologiczne" to ekologowie nie protestują.

Owo użycie słowa Jan Pająk działa na co niektóre osoby jak nazwanie elektrowni jądrową na ekologów. Kiedy widzi się jak mocno zawężone są zdolności poznawcze niektórych ludzi a co gorsza gdy widzi się że owi osobnicy demonstrują i wypowiadają się na temat rzeczy o których mają nie wiele pojęcia to wtedy można naprawdę doznać rozkładu intelektualnego.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Darnok » 2008-09-16, 18:30

Szkoda tylko, że te teorie nie mają naukowego pokrycia, jak np. ta z trzema księżycami ziemii.
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Sothis » 2008-09-16, 20:34

Klikakux pisze:
Kiedy widzi się jak mocno zawężone są zdolności poznawcze niektórych ludzi a co gorsza gdy widzi się że owi osobnicy demonstrują i wypowiadają się na temat rzeczy o których mają nie wiele pojęcia to wtedy można naprawdę doznać rozkładu intelektualnego.
Do mnie pijesz? Moim zdolnościom poznawczym nie mam nic do zarzucenia, a wypowiadam się, ponieważ przeczytałem te "pajęcze mądrości". Jeśli dostrzegam gdzieś jawne i wierutne bzdury to mam prawo to zamanifestować. Bo głupotę trzeba tępić, żeby nie zarazili się nią inni.
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Spock » 2008-09-16, 21:13

No dobrze Klikakux. A skąd Pająk to wszystko wie ? Jakie ma dowody na istnienie ufoli ? Złapał jakiegoś czy zestrzelił ufolot ?
Ufać i kontrolować
Awatar użytkownika
Cień
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Cień » 2008-09-16, 22:49

Na stronę Jana Pająka trafiłem kilka lat temu i muszę powiedzieć, że się przeraziłem.
To było i jest dla mnie chore, jeśli ktoś wszędzie widzi kosmitów, we wszystkich zdarzeniach, nieszczęściach itp. widzi ingerencje obcych, którzy na dodatek go prześladują, włamują się na stronę internetową, porywają, śledzą i wyprawiają jeszcze inne perwersje to powinien zbadać się pod kontem schizofrenii...
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Klikakux » 2008-09-19, 10:43

Sothis pisze:
Klikakux pisze:
Kiedy widzi się jak mocno zawężone są zdolności poznawcze niektórych ludzi a co gorsza gdy widzi się że owi osobnicy demonstrują i wypowiadają się na temat rzeczy o których mają nie wiele pojęcia to wtedy można naprawdę doznać rozkładu intelektualnego.
Do mnie pijesz? Moim zdolnościom poznawczym nie mam nic do zarzucenia, a wypowiadam się, ponieważ przeczytałem te "pajęcze mądrości". Jeśli dostrzegam gdzieś jawne i wierutne bzdury to mam prawo to zamanifestować. Bo głupotę trzeba tępić, żeby nie zarazili się nią inni.

Nie mam nic przeciwko tępieniu głupoty, jestem wręcz za, chodzi tylko o to żeby robić to inteligentnie.

Dawno temu pewien filozof stwierdził że wszechświat jest skończony ponieważ gdyby był nieskończony między gwiazdami nie powinno być przerw i w nocy całe niebo powinno świecić. Trzeba dodać że było to wtedy kiedy nie można było jeszcze na ten temat nic stwierdzić a uważano wręcz że wszechświat jest nieskończony. Ów filozof twierdził że jego teoria jest słuszne ponieważ nikt nie potrafi go podważyć. Wtedy zareagował ktoś ze świata nauki i powiedział: "Jeżeli ktoś stwierdzi że księżyc jest z sera to nie znaczy wcale że wszyscy się rzucą aby to podważyć". Według mnie ów naukowiec źle zrobił ponieważ nasz filozof za pewne dalej twierdził że ma rację i z pewnością nadal gromadził rzeszę zwolenników wmawiając im że odkrył coś czego nauce nie było wiadomo a jej ignorancja jest najlepszym dowodem na to że ma rację.

Tą sytuację można jedynie przerwać logicznym wytłumaczeniem naszemu filozofowi że jest w błędzie.

Jest to bardzo ważne ponieważ na świecie istnieją całe zastępy paranaukowców gromadzących wokół siebie wyznawców swoich teorii.


"No dobrze Klikakux. A skąd Pająk to wszystko wie ? Jakie ma dowody na istnienie ufoli ? Złapał jakiegoś czy zestrzelił ufolot ?"

Takie dowody chociaż byłyby bardzo cenne są najtrudniejsze i być może nie możliwe do zdobycia. Często muszą wystarczyć raczej same ślady działalności UFO których jest naprawdę sporo.

Jeżeli chodzi o to skąd Pająk to wszystko wie i jak dochodził do prawdy to wystarczająco opisał to w swojej monografii i nie ma sensu żebym wklejał tu jej tekst.
Zakładając ten temat chciałem raczej dowiedzieć się czegoś od zwolenników pająkowych teorii z tego forum. Tacy na pewno się znajdą jednak nie chcą mi się teraz przyznać.
Na pewno jest wiele osób które analizowało teorie Jana Pająka, momentami dochodziło do wniosku że mogą być słuszne a po podzieleniu się owymi teoriami z kimś lub po poczytaniu co na temat Pająka sądzą internauci gwałtownie zmieniali zdanie. Niektórzy mogą też być wytrwalsi na jakiekolwiek manipulacje antypająkowe. No ale na pewno jacyś są.

Jeżeli już ktoś nie czytał Jana Pająka to na pewno przynajmniej Dominika Myrcika.
Na pewno ktoś słyszał o Andrzeju Domale którego raport pasuje prawie że idealnie do pająkowych teorii.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Darnok » 2008-09-19, 12:24

"być słuszne a po podzieleniu się owymi teoriami z kimś lub po poczytaniu co na temat Pająka sądzą internauci gwałtownie zmieniali zdanie."

Tak, doszedłem do wniosku, że ziemia miała trzy księżyce, na jednym mieszkali kosmici, a później się powysadzali zostawiając jednak ziemię w spokoju. Później jednak zajrzałem do książek naukowych i doszedłem do wniosku, że się myliłem. Najgorsze w Panie Pająku jest to, że nie przyzna komuś innemu racji, wszędzie widzi kosmitów, a zakrawa to już pod chorobę psychiczną. Jeżeli się z nim nie zgadzasz, jesteś kosmitą, jeżeli twoja głowa jest podobna do pośladków, jesteś kosmitą. Przecież Cooperfield to idealny dowód na to. Zwykły człowiek nie potrafiłby lewitować! i jeszcze mają czelność zabierać nam 1/3 życia!

Prawda jest taka, że Pan Pająk wchodzi w różne dziedziny nauki nie mając o nich pojęcia. Równie dobrze mogę powiedzieć, że w Genesis mamy do czynienia z kosmitami, ponieważ (nie licząc tych statków Pająka) Bóg mówi do siebie w liczbie mnogiej!
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Spock » 2008-09-19, 22:26

Klikakux pisze:dowody chociaż byłyby bardzo cenne są najtrudniejsze i być może nie możliwe do zdobycia. Często muszą wystarczyć raczej same ślady działalności UFO których jest naprawdę sporo.
O takie ślady chodzi ?
Jan Pająk pisze:Pośladkowaty czubek podbródka, a ściślej bardzo rzadki u ludzi czubek wystającego ku przodowi podbródka z dwoma charakterystycznymi bulwami pośladko-podobnymi. Owe bulwy czynią podbródki typowych diabłów/UFOnautów bardzo podobne do miniaturowego tyłka ludzkiego
Obrazek
Jakie to szczęście, że Pienkny Maryjan nie wygrał wyborów w 2000 r... :lol:
Ufać i kontrolować
Klikakux
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2008-07-15, 20:08

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Klikakux » 2008-09-21, 10:32

Jeżeli chodzi o wygląd to może on wynikać po prostu z morfopsychologii.
Możliwość poznania charakteru po wyglądzie twarzy może wydawać się niczym nieuzasadniona. Jednak o dziwo nie raz zaskoczyłem się niezawodnością tej niby naiwnej dziedziny.

Nie wiem czy rozdwojony podbródek świadczy o szatańskości :) ja wole jednak spojrzenie holistyczne.

Właściwie nie wiem dlaczego że ktoś wygląda tak albo tak ma świadczyć o tym że jest ufolem czy nie.

No ale niech będzie, fotki paru znanych iluzjonistów.

Obrazek

No cóż podbródek chyba sobie zoperował.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Sothis » 2008-09-21, 17:44

W takim razie też jestem ufolem. ;]
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: IteratorZX81 » 2008-09-21, 19:21

Ja tyż...

Panie Pająk!!! CIEKAWOSTKA!!! Smoki tak naprawdę to kosmici i przylecą w 2012!!! A Barack Obama i paru innych ludzi już nawiązało z nimi kontakt. Mają oni ukrytą bazę na Marsie i dlatego niektóre sondy nie wracały.
***************

Oczywiście powyższy akapit jest nieprawdziwy, chociaż Pajączek jak to przeczyta, to zapewne nie uwierzy... A dlaczego? Bo sam jest kosmitą. ;)

_______
Pozdro dla Pająka i wszystkich "inteligentnych" ludzi, którzy w jego teorie uwierzyli. Ja jako-tako obeznany z nauką wręcz nie mogłem przebić się przez ten pseudonaukowy bełkot, charakterystyczny dla jego wywodów. Ale jeśli ktoś domyślił się o co Jasiowi chodziło, to gratuluję inteligencji... (?)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Kontakt:

Re: No to co z tym Ufo.

Post autor: Spock » 2008-09-21, 22:52

No dobra, pośmialiśmy się - śmiech to zdrowie. A teraz poważnie: skąd Pająk to wie ? On sam powołuje się tylko na własną monografię. Czyli: "jest tak jak mówię, ponieważ tak mówię"

Żeby nie było, że Jan Pająk to samo zło - trzeba mu oddać, że niezły z niego gawędziarz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość