nie wiem co o tym sądzic

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
ratownikmedyczny86
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: nie wiem co o tym sądzic

Post autor: ratownikmedyczny86 » 2011-05-25, 10:24

własnie cała rzecz polega na tym ze wszelkie mozliwe przyczyny nie zwiazane z paranormalnymi zjawiskami zostały przeze mnie obalone bo napewno nie były to dzieci z latarkami napewno nie były to swiatła samochodu bo jest to niemozliwe ze wzgledu na usytuowanie pokoju , nie była to nawet moja komorka bo kłade ja zawsze ekranem na spód by mi nie swieciła i wyłaczam dzwiek. co do kołdry nie było mozliwe aby wiatr nią poruszał w taki sposob , ani mozliwe nie jest zebym takie mocne pierdy puszczał zeby się kołdra uniosła :):)

Poza tym chciałbym jeszcze powiedziec ze mam swiadków na to iz odbywałem kiedys podróz astralną

cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2011-05-25, 14:28

Ratownik, skoro nie ma możliwości na światła i dźwięki z zewnątrz to pozostaje opcja omamów przed zaśnięciem :] Naprawdę wątpię, iż duchy wyświetlały by Ci na suficie krążki ze strzałkami :) takie światła kojarzą mi się tylko z jakąś techniką, ale skoro wykluczasz latarki itd to przychylam się do paraliżu sennego i związanych z tym halucynacji. Albo może nieudana próba uprowadzenia przez UFO :P
Twoja Pańcia.
Artur1996

Post autor: Artur1996 » 2011-05-25, 15:06

Paraliż senny?Jak najbardziej,ja kiedyś doznałem i widziałem przy szafie czarną postać której tak naprawdę tam nie było.Od zawsze gdy zdarzy mi się coś po obudzeniu badz przy paraliżu(czyli coś dziwnego zobaczę) nie traktuję tego zbyt poważnie a dla przykładu gdy miałem 7-8 lat to snułem z tego paranormalne tezy.
Awatar użytkownika
artem
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: artem » 2011-05-25, 17:10

Ja postaram się Ciebie zrozumie i wytłumaczyc Tobie to zjawisko jak najaśniej się da lecz musisz mi powiedziec gdzie pracujesz, jakie masz hobby, czy masz jakieś problemy ze zdrowiem, czesto się stresujesz lub też czesto się wysilasz albo pijesz dużo kawy ?
Wiem dziwnie to wygląda z mojej strony, ale jestem tutaj po to by móc Cię zrozumie, i pomóc wyjaśnic to niezwykłe zjawisko które Cię spotkało.

Pozdrawiam
ratownikmedyczny86
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: ratownikmedyczny86 » 2011-05-25, 17:46

dziekuje za poświecony czas wszystkim ktorzy napisali ...

Artem juz wszytsko pisze .... wiec tak w chwili obecnej jestem ratownikiem medycznym i pracuje jako jeden z 3 ratowników w karetce pogotowia ratunkowego , moje hobby to płetwonurkowanie , problemow ze zdrowiem nie posiadam gdyz co roku jestem poddawany rutyjnowym badaniom kontrolnym czasem jak kazdy troszke ząb poboli troszke katar czy gardełko , uprawiam oczywiscie 3 razy w tygodniu sporty , bieganie i siłownia , kawy nie pijam nie jest mi potrzebna a czy czesto się stresuje .... moze kiedys się stresowałem zanim zaczełem prace w pogotowiu wiadomo , wypadki , krew , nieraz zmasakrowane ciała , duzo smierci , teraz człowiek juz się do tego przyzwyczaił i traktuje to wszystko jako rutyna i praca.
Awatar użytkownika
artem
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: artem » 2011-05-26, 13:04

Tak jak przypuszczałem, a mianowicie masz stresującą prace, co prawda mówisz, że już się do tego przyzwyczaiłeś lecz ten stres gdzieś tam jest nieświadomie pobudzany. Mówisz też że płetwonurkowanie to twoje hobby, jak zapewne wiesz to też ma swoje powody do pobudzania stresu podobnie jak przy twojej pracy musisz pamiętac o istotnych rzeczach wszystko robic Tip-Top by uratowac komuś życie lub swoje ( podczas nurkowania ). Jak wspominałeś to wszystko już jest dla Ciebie normalne i nie stresujesz się tak - tutaj się z Tobą zgodzę, czasz buduje naszą wytrzymałośc gdy robimy coś co wymaga czujności i dobrego przygotowania ale to tylko taka przykrywka ( lepiej się czasem "zdrowo" postresowac niżeli tłumic to ) Byc może te przyzwyczajenie się do tego wszystkiego w krótkim czasie pobudziło twoją podświadomośc i mogło to własnie spowodowac własnie tego typu zjawisko w twojej głowie - stres podświadomie zaczął działac. Miałem kiedyś podobny przypadek ale nie mówimy o mnie. Mogę nie miec racji, i mylic się że przez chwile umysł zadziałał przez jakiś czas inaczej i widziałeś to co widziałeś.
Nie mówie że mam racje, byc może na prawde coś widziałeś ( czego szczerze Tobie zazdroszczę ) aczkolwiek do wszystkiego trzeba dochodzic powoli i brac pod uwagę wszystkie możliwe ścieżki dążące do wytłumaczenia twojej "przygody".
Piszczę to wszystko ponieważ sam doświadczyłem wielu dziwnych rzeczy w swoim życiu i do tej mojej interpretacji podobnych zjawisk doszedłem metodą prób i błędów co dało mi pewnośc swojej tezy ( ale tylko w moim przypadku ). Tak jak wspominałem tutaj nie mam stu procentowej pewniści.
Byc może ktoś inny bardziej doświadczony wie z czym miałeś do czynienia. Ja bedę nadal przeglądał wypowiedzi innych jak i twoje, by może do czegoś dojdziemy :)

Pozdrawiam
Artur1996

Post autor: Artur1996 » 2011-05-28, 12:45

To prawda niedaleko mnie mieszka koleś co ma stresująca prace wogóle się bardzo stresuje,miewa stany depresyjne i często krążyły doniesienia że widział dziwne zjawiska,od ponad 4-lat jest na rencie,prowadzi spokojny tryb i życia i podobno wszystko ustało.Więc wniosek jest bardzo prosty,mniej stresu bo to on w większości przypadkach jest wszystkiemu winien.
ratownikmedyczny86
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: ratownikmedyczny86 » 2011-05-28, 13:54

dziekuje wszystkim za posty
Artur1996

Post autor: Artur1996 » 2011-05-30, 23:25

Myśle że z tego tematu wycisneliśmy wszystko co się da.Apeluje do administratora o zamknięcie tematu.
Pozdrawiam :)
Zablokowany