Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew

Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: KamilCiekawski » 2012-08-24, 23:58

Witam Postanowiliśmy się wybrać do nawiedzonego domu w Myszkowie,zwykła ruina,stare gazety z lat 70,słoiki,stara flaga polski,zupa w garnku twarda jak kamień przeraża mnie fakt,że może mieć ta zupa 40 lat no i poukładane deski na strychu.Najbardziej mroczna była piwnica,cały dom dało się jakoś bez srania w gaciach przejść.Zapach był nie zbyt przyjemny xD,dobra koniec pitolenia o to filmiki:
PART 1:
PART2:

Awatar użytkownika
DarkBreath
Doświadczony
Doświadczony

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Post autor: DarkBreath » 2012-08-25, 00:32

Fajna wyprawa ,ale dla emocji mogliście iść w nocy XD. Zresztą przypomniałeś mi moją wypre na zamek razem z kolegami całą noc wkręcaliśmy sobie ,że coś nas goni ,ach to były czasy.Zresztą napewno puszczaliście sobie filmik jeszcze raz i zapewne zauważyliście pawe nieścisłości w pewnych momentach T_T
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: KamilCiekawski » 2012-08-25, 00:38

DarkBreath pisze:Fajna wyprawa ,ale dla emocji mogliście iść w nocy XD. Zresztą przypomniałeś mi moją wypre na zamek razem z kolegami całą noc wkręcaliśmy sobie ,że coś nas goni ,ach to były czasy.Zresztą napewno puszczaliście sobie filmik jeszcze raz i zapewne zauważyliście pawe nieścisłości w pewnych momentach T_T
Hahah w nocy to ja bym miał z 2 tony w gaciach i raczej bym nie wszedł,ale znając mnie to nic nie wiadomo xD Ale najbardziej to ta zupa mnie ciekawiła ;)
Awatar użytkownika
Karoolczak
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Karoolczak » 2012-08-25, 00:55

A mozesz nam przesstawic historie tego domu ?
Obrazek
There is only the Emperor and he is our shield and protector !
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: KamilCiekawski » 2012-08-25, 01:06

Karoolczak pisze:A mozesz nam przesstawic historie tego domu ?
Niestety znam dużo wersji więc się nie będę wypowiadał jest dużo tematów na ten temat,nikt nie zna całkowitej prawdy.
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Dave_Mustaine » 2012-08-27, 00:44

Chętnie poznamy te wersje :grin:
Da skikkelsens sjel visnet bort
For skikkelsens sjel var en skygge
En skygge av vondskapens makt
Awatar użytkownika
Karoolczak
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Karoolczak » 2012-08-27, 02:03

Chlopie, po co piszesz nam posty o nawiedzonym domu, skoro nie chce nam opisac jego historii ? Narobiles tylko smaku i nic wiecej. Moze opisz wszystkie historie? Mamy czas ;]
Obrazek
There is only the Emperor and he is our shield and protector !
benqs
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: benqs » 2012-09-18, 14:24

Nie wierze w takie rzeczy , ktoś sobie coś wkręcił .

Gdybym mieszkał bliżej , to kupiłbym ten dom , pewnie w tej chwili jest bardzo tani .

--
Domy łódzkie na sprzedaż
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2012-09-21, 22:48

Ciekawe miejsce, choć ja bym tam osobiście nie chciała włazić, nie z obawy przed duchami, tylko, że jakaś decha czy cegła spadłaby mi na głowę.
Jakieś kilka miesięcy temu dowiedziałam się od znajomej, że niedaleko Kłodzka w okolicach wioski Byczeń znajduje się również jakiś nawiedzony dom, willa w której od kilku lat nikt nie mieszka.
Budynek ponoć jest w dobrym stanie, ale nie wiem dokładnie w którym miejscu się znajduje i prawdopodobnie został zamknięty, także na teren posesji nie można wejść.
krikus

Post autor: krikus » 2012-09-22, 20:10

Dagmara pisze:prawdopodobnie został zamknięty, także na teren posesji nie można wejść.
Jak to nie można wejść, czyżby pilnowany przez wojsko? to może jakiś skarb tam jest ukryty ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2012-09-22, 21:55

Bez takich ironicznych komentarzy bym prosiła, nie można wejść ponieważ teren jest prywatny i bramy są pozamykane. Willi może i nikt nie zamieszkuje od lat, ale jednak owy dom do kogoś należy.
Oczywiście dla upartego żadne zakazy nie stanowią problemu, aczkolwiek na wioskach wszyscy wszystko widzą i z całą pewnością jakby ktoś próbował tam się włamać zaraz powiadomiona byłaby policja.
Woolf
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Woolf » 2012-09-24, 15:23

Ciekawe miejsce ale na filmikach widać że to ruina i prawdopodobnie nie ma w niej nic niezwykłego a tym bardziej paranormalnego ...może jak byście odwiedzili to miejsce w nocy nakręcili byście coś ciekawego i zrobili jakieś zdjęcia .
ODPOWIEDZ