Strona 1 z 1

Nawiedzony dom ?

: 2016-01-29, 21:12
autor: krzysztof.rutkowski
Witajcie, od pewnego czasu nurtuje mnie pewien problem. Od pewnego czasu w moim domu dzieją się dziwne rzeczy np. kilka dni temu o godzinie 4;30 obudziło mnie coś co w moim pokoju było i czym po szafie rzucało brzmiało to jakby ktoś odbijał piłeczkę od tenisa stołowego. Również miałem takie uczycie jakby coś dotykało moich włosów. Często również mam takie sytuacje , że szukam jakiejś rzeczy patrze w jedno miejsce nie ma tej rzeczy i po chwili jak wrócę do tego pomieszczenia to ta rzecz znajduje się na ty miejscu w którym jej nie było.We wszystkich pomieszczeniach słychać bardzo często kroki i nieraz też czuć czyjąś obecność mimo tego ,że jestem sam w całym domu.Pytanie, czy mam się obawiać?

Re: Nawiedzony dom ?

: 2016-02-02, 18:15
autor: Tiktor
Moim zdaniem nie masz się czego obawiać często mniewam podobne uczucia cały czas nie tylko jak jestem u siebie w domu ale jak sobie chodze albo jak jestem u kogoś w domu i nic mi się nie dzieje moi znajomi też czasami coś takiego mniewają to narmalne

Re: Nawiedzony dom ?

: 2016-03-10, 17:35
autor: Estia72
Jesli nie bawiles się ostatnio w wywolywanie duchow, to mozesz spac spokojnie :D No chyba ze podrozujesz po astralu, no to wtedy moglo się cos przyczepic...obserwuj czy pojawia się dalsze zjawiska, jesli w nocy nic cie nie wybudza ze snu , to jest ok.