Nawiedzone domy na śląsku. GDZIE ?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
FeiDei
Zaawansowany
Zaawansowany
Kontakt:

Post autor: FeiDei » 2005-07-22, 16:46

wejdz na stronke www.komnatadusz.ostrowiec.net.pl
kiedys tam cos czytalem o nawiedzonych chatach ale ta stronka się troche popsula i malutko artow zostalo moze cos o tym zostalo

_Nameless_
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Kontakt:

Re: Nawiedzone domy na śląsku. GDZIE ?

Post autor: _Nameless_ » 2005-07-22, 17:05

BARTIG pisze:Znacie miejsca gdzie można porobić zdjęcia i mieć pewność że się coś uchwyci ?
Nigdy nie ma pewnosci,z e się cos uchwyci... moze byc duze prawdopodobienstwo, ale nie pewnosc

FeiDei
Zaawansowany
Zaawansowany
Kontakt:

Post autor: FeiDei » 2005-07-23, 14:17

szkoda ze chodzi o slask a nie dolny slask :P bo tu znam od cholery duzo takich miejsc
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2005-07-28, 14:44

Co do Śląska - polecam lasy panewnickie lub cmentarz przy ul Panewnickiej ;) (obok Bazyliki pod wezwaniem Świętego Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP)

W czasie wojny hitlerowcy wymordowali tutaj wielu mieszkańców, więc możliwe, że coś uchwycisz. W każdym razie wchodząc do tego lasu sam miewam czasem dreszcze... :?
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
anet
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: anet » 2005-08-06, 00:43

fei_dei pisze:wejdz na stronke www.komnatadusz.ostrowiec.net.pl
wiesz co... WIELKI buziak Ci się należy za podanie tego linka, od conajmniej 4 lat próbuje trafić ponownie na ta stronkę..., kiedyś trafiłam na nią całkowicie przypadkowo i jak niechcacy skasowałam ja z ulubionych za nic nie mogłam jej odnaleźć ( do tej pory nie wiem jakim cudem w wyszukiwarkach nie udawało mi się na nia "trafic", ukryta jakas czy co?), w kazdym bądx razie [shadow=darkred]dzieki :*[/shadow]
„Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba aby inni żyli." Albert Camus
FeiDei
Zaawansowany
Zaawansowany
Kontakt:

Post autor: FeiDei » 2005-08-06, 13:57

ja w googlach wpisalem parapsychologia i jako pierwsze to wyskoczylo :D
ODPOWIEDZ