Następny dziwny sen ;P

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
dolgo
Nowa Krew
Nowa Krew

Następny dziwny sen ;P

Post autor: dolgo » 2008-03-29, 02:25

Mama któregoś dnia sama zaczęła temat o duchach co mnie kompletnie zszokowało... No dobra, ale powiedziała mi o tym, co jej się kiedyś przytrafiło, gdy byłam niemowlakiem. Mama była sama w domu i spała, a ja byłam w kołysce obok. I mamie śniło się że jej zmarła babcia podchodzi do niej i mówi: "No,no, ty śpisz a twoje dziecko płacze i jest głodne...No dobrze, teraz ci podam dziecko, ale opiekuj się nim lepiej". I mam się potem obudzła a ja leżałam obok niej i spałam sobie w jej objęciach...Mama mówi, że mogła się obudzić i wziąć mnie i nawet tego nie pamiętać, ale jednak mama tego nie pamięta...zresztą to było tak realne...;P

A ja miałam kiedyś taką głupotę, ale dziwną...Nie wiem, może to moje jakieś odstępstwa psychiczne...Ale śpiąc w internacie słucham mp3 i często w nocy się budzę na chwilę tylko po to żeby ją wyłączyć i znów zasnąć. A któregoś dnia nad ranem się obudziłam (na pewno się obudziłam), ale byłam nieprzytomna kompletnie. I coś mi po prostu powiedziało w głowie:
- Sza... słyszysz to?
- No taaaak.... -odpowiedziałam normalnie na głos
- Jak myślisz, co to może być?
- Jakby...muzyka...
- I jak myślisz, co powinnaś teraz zrobić?
- Chyba wyłączyć...
Wyłączyłam i zasnęłam!! Moze mam coś z głową i słyszę głosy (;P) ale to było jakieś dziwne...Oczywiście rano mp3 była wyłączona a bateria pełna;P

marta.heva
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Post autor: marta.heva » 2008-03-30, 13:18

temat zamykam. są odpowiednie tematy do taki postów.
as we lie beneath the sky we relize how small we are
Zablokowany