Napiszcie cos o sobie

Poznajmy się!
Fenikt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Fenikt » 2005-06-30, 16:00

Witamy :)

Uwodzicielska potęga słowa...
Awatar użytkownika
Asazi6
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Asazi6 » 2005-07-01, 22:12

Co do czarnej magii to narazie szukam kogos kto by mnie w niej troche zaznajomił bo nie chce uderzać w ten temat w ciemno bo życie póki co jest mi jeszcze miłe. Narazie zajmuje się bardziej magią chaosu robie sigile, i servitory.
Zagubiony
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Zagubiony » 2005-07-04, 11:51

Witam wszystkich.
Kolega zaprosił mnie na to forum i skorzystałem z zaproszenia. Nie wiem dokładnie o co tu chodzi, wiuęc prosiłbym o podanie ogólnych jakiś zasad ponujących w tym przybytku. Magią troszku się interesuję, ale nie potrafięzbytnio nic robić. Natomiast jestem pewien, iż ona istnieje, gdyż przeprowadziłem epiryczne doświadczenie.

A teraz kilka słów o mnie. Otóż skonczyłęm w tym roku liceum i wybieram się na polibudę. Jako swoje imię przybrałem przydomek "Zagubiony", gdyż nie potrafięsię odnaleźć w tym świecie. W mojej mrocznej duszy panuje nieogarnięty Smutek. Moją istotą jest cierpienie i ból. Poza tym mam też jeden problem, który mnie bardzo rani, ale o tym nie będę wspominać. W kazdym bądź razie, jestem istotą nieszczęśliwa. To było kilka słów o mnie.

A więc teraz witajcie i Wasze zdrowie :564: .
Bezsens.
Pływam po "Oceanie Rozpaczy", a mój statek nazywa się"Smutek".
Slavonic Pride
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Slavonic Pride » 2005-07-04, 15:59

Więc...zasady dobrego wychowania mówią, że skoro się tu pojawilem to wypadaloby się przedstawic..
Hmm co by tutaj..aa.

Z magya..magia...cholera w sumie jak to napisac..zetknalem się po raz pierwszy jakis czas temu podczas swobodnego dryfu w przestworzach internetu..czytajac coraz wiecej i wiecej stwierdzilem ze moznaby wykorzystac opisywane praktyki do osiagniecia moich niecnych celow...
Liznalem takze troche tematyki LD, aczkolwiek z powodu niskiej efektywnosci(jeden LD w miesiacu kosztowal mnie duuuzo czasu podczas dnia...)zarzucilem kontynuowanie tych praktyk.
Hmm wypadaloby powiedziec, ze moja ulubiona forma osiagania zamierzonych celow jest praca z godformami.Osiagnalem juz calkiem niezle efekty dzieki nim, jednak jest jedna jedyna sprawa ktorej nie udaje mi się ...zalatwic uzywajac ich..mimo prob od dobrych kilku lat, wiec rozciagnalem zainteresowania na inne...techniki..

Hmm jezeli chodzi o to co mam inside to nalezy wymienic duza dawke sarkazmu i autoironii, dystans do zycia pozwala mi wciaz trzymac się przy zdrowych zmyslach.
Bywam cyniczny..ale coz..niektorzy naprawde czasami musza byc sprowadzeni na ziemie....Tudziez do parteru z dzwignia na staw łokciowy :twisted: ...

To tyle mam nadzieje ze moja obecnosc na forum bedzie dluga i owocna..
<nie, nie sprecyzuje w jakich aspektach..nie... :D >
Ô Lucifer! Oh! laisse-moi rien qu'une fois
Glisser mes doigts dans les cheveux d'Esmeralda
-----------------------------
Ô Fleur-de-Lys Je ne suis pas homme de foi
J'irai cueillir la fleur d'amour d'Esmeralda
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 » 2005-07-07, 13:51

Witajcie bracia i siostry na tej krętej i długiej ścieżce, jaką jest magia :roll:
Awatar użytkownika
Aradia1
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Aradia1 » 2005-07-12, 15:40

Witam wszystkich :!: Na przywitanie chcialabym najpierw maznąć coś o sobie. Obecnie jestem na 3 roku studiów, może to dziwne ale studiuję zarządznie :D . Interesuje się magią, tarotem i spirytyzmem najbardziej, ale nigdy nie pogardze filozofią, kulturą starożytnego egiptu (zwłaszcza hieroglifami), pismem w japonii i literaturą fantasy i horrorem. Co do uprawiania magii to uczestniczyłam w grupowym (dość małym) sabacie, ale to było bardziej zabawne niż skuteczne, dlatgo postanowiłam że będę bardziej tworzeć niż odtwarzać regułki z książek, choć pewnych zasad zawsze się trzymam.
Lubie długie rozmowy a w razie potrzeby i moich możliwości postaram się pomóc w waszych problemach.
Jeśli ktoś chciałby porozmawiać na gg to zapraszam :)
taki
Nowa Krew
Nowa Krew

o chinach

Post autor: taki » 2005-07-13, 21:17

Ja tylko zaglądam na stronę radia chińskiego w wersji PL, są tam różne informacje, mozna też odsłuchać edukacyjnych audycji.
http://pl.chinabroadcast.cn/
Awatar użytkownika
Aradia1
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Aradia1 » 2005-07-14, 04:45

niestety nie interesuje się Chinami, no bo jak sama napisałaś - kto się interesuje Chinami g:D
amciak
Zaawansowany
Zaawansowany
Kontakt:

Post autor: amciak » 2005-07-15, 23:01

hej, witam wszystkich:)

Od jakiegos czasu szukam miejsca, gdzie znajde kilka odpowiedzi. Podoba mi się design tego forum:) Zobaczymy, moze mnei polubicie :D

Pozdrawiam Was wszystkich:)
amciak
Fenikt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Fenikt » 2005-07-16, 00:18

Witam serdecznie tez mam taka nadzieje ;) mysle ze się szybko zaaklimatyzujesz :)
Awatar użytkownika
faywind
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: faywind » 2005-07-18, 21:54

Witam wszystkich tu zebranych:) Jestem tu nowa wiec nawet wypada napisac slowo o sobie. Nazywam się faywind, mieszkam w gdyni i dobrze znam tu jedynie szanowna panią moderatorkę - Magdę, która powiedziała mi o forum, i Sepriotha. Interesuje się magią (co tutaj chyba nie jest nowością) wicca, a w szczególności tradycją gardneriańską. Nie zamierzam umieszczać swojego zdjęcia więc powiem tylko ze jestem brunetką o piwnych oczach i raczej ciemnej karnacji. To tyle o mnie. Powiem jeszcze, ze polecam wodę Primavera bo ma bardzo duzo energii, wiecej niz przecietna woda (dowiedzialysmy się tego z Magdą na wykładzie o radiestezji, kobieta prowadzaca byla calkiem normalna, w przeciwieństwie do innych wykładająych, wiec to informacja z raczej zaufanego zrodla :) ). Tylko strasznie ciężko się ją odkręca:/ Pozdrawiam wszystkich!
Maeveen
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Maeveen » 2005-07-18, 22:31

Witaj Faywind :) cieszę się , ze tu zawitałaś , mam nadzieje, ze nie bedziesz żałować :wink:

P.S. Powiem Wam w tajemnicy , że Faywind ma parapsychologiczne zdolności :D , dziś się tego dowiedziałyśmy :P
Ludzka Droga
Przychodzenie z pustymi rękami,
Odchodzenie z pustymi rękami - to ludzkie
Kiedy się rodzisz - skąd przybywasz?
Kiedy umierasz - dokąd idziesz ?
(...)
Fenikt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Fenikt » 2005-07-18, 23:41

aj aj uj ah uh.... moze jednak zdecydujesz się zamiescic zdjecie?:D:D poki co moj ideal :D:D
Awatar użytkownika
Kura
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Kura » 2005-07-18, 23:57

Fenikt.... a ty jak zwykle tylko o jednym.... ;) ja bym na twoim miejscu uwazala... bo "niepowolane' osoby mogly by przeczytac cos, czego przeczytac nie powinny :P
Fenikt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Fenikt » 2005-07-19, 00:05

Eeee tam ;) Nawet jesli to przeciez czysta uprzejmosc i zachwyt nad uroda. A poza tym nie pozostawiam mojej wybrance zadnych watpliwosci ze jest moim idealem. Ale nie ukrywam ze lubie ogladac kobiece piekno, wiec z pewnoscia chetnie ogladne i zdjecie nowej forumowiczki :P

[ Dodano: 2005-07-18, 23:06 ]
Z reszta Ty Kura wiesz ze ja slodze kazdej kobiecie :P taka juz moja "wredna" natura :)
Awatar użytkownika
faywind
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: faywind » 2005-07-19, 00:08

Fenikt, nie kazdy moze dostąpic zaszczytu ogladania mojego zdjecia :P - w koncu mam parapsychologiczne zdolnosci jak to pieknie ujela Maeveen:) Ale kto wie...moze kiedys je tu znajdziesz :P Póki co czekam na Twoje :D Kura - bede uważać!:)
Fenikt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Fenikt » 2005-07-19, 00:53

moje? ał... znajdziesz w albumie ale nie sugeruj się bo jest jeszcze bardziej zjebane niz w albumie :P mam korzystniejsze zdjecie :P ale jestem niepodobny :P zaraz znajde... chwila chwila.... zaraz dam do albumu
ODPOWIEDZ