moze ktos wie co to bylo...

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
vorvadoss
Nowa Krew
Nowa Krew

moze ktos wie co to bylo...

Post autor: vorvadoss » 2012-02-15, 14:04

Witam!
Przypomniało mi się jedno zdarzenie z dzieciństwa, kiedy byłem jeszcze młodym chłopakiem. Mieszkałem wtedy w bloku na czwartym piętrze. Budząc się kiedyś w nocy zobaczyłem na parapecie "niby" czarnego kota z odstającymi uszami, był większy niż kot. Bardzo się wtedy przestraszyłem i od razu schowałem głowę w poduszkę i zasnąłem. Jak sobie przypomnę to przechodzą mnie ciarki. Wczoraj moja znajoma opowiadała coś podobnego, że to samo przeżywała, te same uczucie tylko, że ona mieszkała na 7 piętrze. Wie ktoś co to mogło być??? To było takie rzeczywiste, realne i to nie był sen. Normalnie się przebudziłem w nocy... Proszę o nie wyśmianie mnie itp. Mam nadzieję, że ktoś wie co "to" było. Pozdrawiam forumowiczów.

Niezarejestrowany

Re: moze ktos wie co to bylo...

Post autor: Niezarejestrowany » 2012-02-16, 12:56

To proste - nietoperz. Ma większe uszy w stosunku do głowy od kota i jego obecność w nocy na parapecie jest doskonale wytłumaczalna.
Timon
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: Timon » 2012-02-16, 17:30

ano tez mysle ze to nietoperek. doskonale tlumaczy wystepowanie zjawiska w roznych miejscach a sam ksztalt po rozlozeniu skrzydel jest podobny do kota (ofc mowie o rozmiarach a nie budowie ciala).
Awatar użytkownika
Karoolczak
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Karoolczak » 2012-02-23, 21:07

No nie wydaje mi się zeby nietoperz z rozpietymi skrzydlami byl podobny do kota :diabel: Myślę, że mogły to być wytwory waszej wyobraźni ;) Wszyscy dobrze wiemy jak dziecko odbiera wszystkie emocje po np horrorach lub innych "drastyczniejszych" wspomnieniach. Po tym jak uslyszales, ze kolezanka tez cos widziala twoja podswiadomosc sama nakierowala Cie ze widziales cos takiego samego. ;) Pozdrawiam.
Obrazek
There is only the Emperor and he is our shield and protector !
ODPOWIEDZ