Strona 1 z 1

Może ktoś pomoże ?

: 2013-10-07, 15:43
autor: merryerry
Śniło mi się że walczyłam z demonami, broniłam swojego chłopaka jednak nie mogłam dać sobie rady z dwoma na raz. Jeden był całkowicie odporny na modlitwy i moje rozkazy drugi ulegał im poczęci. Oba demony były kobietami. Niestety nie wiem jak zakończy się ten koszmar obudziłam się i było chwile przed trzecią w nocy. Czy ktoś wie co to może znaczyć ? Czasami widzę lub czuje rożne dziwne rzeczy.

Re: Może ktoś pomoże ?

: 2013-10-07, 16:05
autor: Pandemonium
Boisz się stracić swojego chłopaka - jeśli nie świadomie to podświadomie. Walczysz z dwoma kobietami, które są w Twoim śnie wcieleniem zła, nie może być prostszej interpretacji ;) Tak, czy siak uważaj na swoją apodyktyczność (o ile Ci się w ogóle objawia).

Re: Może ktoś pomoże ?

: 2013-10-08, 10:37
autor: Słowianka
Pandemonium, taka odpowiedź to ja rozumiem. Full profeska ^^

merryerry,

Widzę, że na forum mamy prawdziwą Buffy! Super.

Czasem sny są odzwierciedleniem naszych obaw i lęków z realnego życia. Mózg oczyszcza się ze starych wspomnień, kataloguje je i segreguje. Dlatego, wiele snów niem ma sensu, ładu, składu i są po prostu nudne. Są jednak wyjątki. W twoim przypadku, mogło nastąpić przerwanie barier między wymiarami. Skoro broniłaś swojego chłopaka, więc byliście tam razem. Być może jest on Sennym Wędrowcem, a Ty jesteś Sennym Obrońcą. (Dream Walker & Dream Sentinel). Możecie to łatwo sprawdzić. Zapalcie kadzidła, weźcie kąpiel przy świecach. Później, kochajcie się długo i namiętnie. Zaśnijcie nago z głowami złączonymi swoimi czubkami. kładąc sobie na czole mały ametyst. Pamiętajcie, by po przebudzeniu nic do siebie nie mówić, ani nie wstawać, zanim ta druga osoba się nie obudzi.

Re: Może ktoś pomoże ?

: 2013-10-08, 16:21
autor: Pandemonium
Hmm, mówisz jakbyś próbowała tego procederu, nie mylę się? :3

Re: Może ktoś pomoże ?

: 2013-10-09, 11:25
autor: Słowianka
Nigdy nie polecam czegoś, czego sama wcześniej, gruntownie nie wypróbowałam. ;D

Re: Może ktoś pomoże ?

: 2013-10-11, 23:38
autor: Dagmara
Nie wiem ile już jesteś ze swoim chłopakiem lat w związku, ale w Twoim śnie definitywnie widać iż martwisz się o chłopaka, możesz bywać również o niego zazdrosna nie raz, stąd demony ukazały się pod postaciami dwóch kobiet.
Chcesz być ze swoim partnerem, stąd obraz walki, jednak nie raz możesz się obawiać o waszą wspólną przyszłość, czy będziecie razem, czy jednak kiedyś coś was rozdzieli.

Ogólnie sen jest odniesieniem do Twoich leków, obaw, które nosisz w sobie.