Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Komandoska-94-
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Komandoska-94- » 2006-08-11, 12:01

Ja kiedyś myślałam że usłyszałam ducha. Podczas przyżeczenia harcerskiego. Niestety (albo stety (offtop- ty to masz głowę do tekstów Ivellios)) to byli moi kochani koledzy :lol:

'Czas to ż y c i e. Życie jest skończonym kawałkiem c z a s u, który został Ci podarowany jak czysta kartka do pokolorowania, zabazgrania albo zmięcia i wyrzucenia do kosza na śmieci. Czas to życie. A życie jest dla ludzkiej jednostki wartością tak cenną i unikalną, że głupotą byłoby przeliczanie go na jakiekolwiek inne dobra materialne...'
Jestem człowiekiem, który, zgubiwszy drogę, postanowił wydeptać sobie własną.
Lukas
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: Lukas » 2006-08-15, 18:07

ja tam nic takiego nie pamiętam bym miał z nim kontakt i nie chce
Awatar użytkownika
AsaF
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: AsaF » 2006-08-15, 18:42

Zawsze, gdy przychodzi czas świąt Bożego Narodzenia, czy Świąt wielkiej nocy, gdy wspomni się coś o osobie mojej prababci, która była wspaniałą kobietą, coś się zawsze dzieje, coś strzela, łamie się gałązka, lub opada parę liści naraz z roślinek w pokoju.

Myślę, że to spokojnie można uznać za kontakt z duchami.
,,",",",",
o'_, / _( /,
Nie ma sposobu, by wygładzić jeża.
Awatar użytkownika
fastfanta88
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: fastfanta88 » 2006-10-30, 18:46

jak miałem 8 lat umarł mój dziadek i stasznie to przeżywałem i strasznie się bałem że będzie mnie straszył, nie wiem na ile to miało coś wspólnego z duchami bo to był właściwie sen i w którym on przyszedł i powiedział mi żebym się nie bał żę jest po to żeby mi pomogać.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Koffee » 2006-10-30, 19:22

BloodLust pisze:tzn sugeruje ze mgly bo nie mial konkretnych ksztaltow jako tako.. nie, nie czarnej
a jakby to była czarna mgła, to co by to było?
Dziś jestem Panią ze Zgniłego Lasu. Jutro będę pyłem na drodze... Może pewnego dnia wpadnę wam do oczu...

Nie chce księcia z bajki na białym koniu... ten biedny człowiek by przecież ze mną nie wytrzymał ^^
Koffee
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Koffee » 2006-10-30, 19:44

czytam chociaż trochę pobieżnie ;)

cleric pisała o koszmarach, a potem o czarnej chmurze - u ciebie też mgła, tylko świetlista
BloodLust pisze:a jesli mialoby to się wziac od podswiadomosci to wygladalby jak czlowiek
a jeśli to właśnie byłaby postać ludzka, tylko z czarnego... dymu, może raczej nie mgły (bo mgła jest cięższa), to czy to mógłby być duch? i czy jak jest czarne, to zaraz musi być złe (jeśli wygląd kreuje podświadomość)? a jeśli nie duch, to co innego?
Dziś jestem Panią ze Zgniłego Lasu. Jutro będę pyłem na drodze... Może pewnego dnia wpadnę wam do oczu...

Nie chce księcia z bajki na białym koniu... ten biedny człowiek by przecież ze mną nie wytrzymał ^^
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2006-10-30, 20:18

G_hacallah pisze:HAHAHAHAHAHAHA. to TY jej NADAŁAŚ TAKĄ FORMĘ. ta forma to Twoje wyobrażenie;)
jak najbardziej jest to moje wyobrażenie, tylko po co napisałaś to w TAKIEJ formie? umiem czytać i bez capsa na czerwono
Twoja Pańcia.
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2006-10-30, 20:30

BloodLust, można tak to odebrać O_o
Twoja Pańcia.
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2006-10-31, 11:31

G_hacallah pisze:Otóż taśmy biało- czerwone tak mi się ułożyły, że mogę przysiąć, że widzialam 3 flamingi. od tamtej pory potrzebuję wielu perspektyw żeby cos ocenic.
no to jeśli widziałaś flamingi z taśmy to nie znaczy że inni też mają takie urojenia. większość z nas tu na tym forum doskonale wie co widział albo słyszał.
Twoja Pańcia.
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2006-10-31, 16:03

G_hacallah pisze:ja też przez pierwsze 5 minut mogłabym przysiąść że widziałam flamingi
jeśli gapiąc się przez 5 minut na taśmy byłaś pewana ze to flamingi to tylko można współczuć.
G_hacallah pisze:Mam rozumieć, że duchy to stoją w miejscu przez pół godziny, dając się Wam obejrzeć z każdej strony
a czy ktoś to powiedział? O_o
Ostatnio zmieniony 2006-10-31, 16:06 przez cleric, łącznie zmieniany 1 raz.
Twoja Pańcia.
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2006-10-31, 16:07

G_hacallah pisze: O ile dobrze pamietam..
ze zrozumieniem czytaj, to nie boli :D
Twoja Pańcia.
ODPOWIEDZ