Strona 16 z 22

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-11, 11:20
autor: Monomagnum
na pytanie wątku... Chyba nie muszę przytaczać?
Czarna-tak wiem. Voozie mi już to wyjaśnił...:)

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-13, 20:36
autor: Monomagnum
Ej nie chce być elfem, ale ostatnio (a bliżej to od naszej debaty z Voozie na temat duchów) dzieją się dość dziwne według mnie rzeczy... A mianowicie kiedy zeszedłem z z komputera (po owej debacie) aby zjeść kolację i kiedy usiadłem by sobie zjeść, na tarasie usłyszałem huk i to dość mocny. No ok sobie myślę- nawet nie przyszło mi do głowy że mogę to powiązać z czymś paranormalnym. Po konsumpcji udałem się do salonu gdzie oglądałem TV. Naglę coś za choinką spadło. Nie mam pojęcia co, a nie byłem tam sam bo mój brat i mama też to słyszeli. Kolejnym dziwnym zjawiskiem jest to że gdy wczoraj w tym samym pokoju oglądałem sobie program- w szafce za szybą z niewiadomych przyczyn spadł sztuczny bukiet kwiatów.
Jakoś do tych czas tak często to mi się takie rzeczy nie przytrafiały. I tu rodzi się pytanie: - czy może to mieć związek z choćby duchem, na którego spotkanie czekałem i czekam jak napisałem wcześniej?
Póki co czekam na dalsze "sygnały" tego typu no i na odpowiedz z waszej strony...
Pozdrawiam!

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-13, 22:43
autor: Monomagnum
No dobrze ale to znaczy że ja sam mogłem spowodować poruszenie się danego przedmiotu?

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-13, 22:48
autor: Monomagnum
A no i jeszcze jedno, ja się tam wcale tak aż bardzo nie podniecam tymi artykułami. Miałem już z nimi częsty kontakt i nic się nie działo. Ale tak w gruncie rzeczy to sam nie wierze w to że nagle coś zaczęło się dziać... Potrzebuje więcej wyraźniejszych "znaków". Odzdrawiam :amen:

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-14, 11:39
autor: Monomagnum
Źle mnie zrozumiałeś. Nie potrzebne mi są dowody na to że zjawiska paranormalne występują w naszym świecie- w to ja wierzę od kiedy o nich usłyszałem. Potrzebuje tylko wyraźniejszych doznań, charakterystycznych dla ducha czy innego zjawiska. Na razie samo stukanie i walenie, które słyszałem trudno nazwać działalnością ducha itp. A w zjawiska powtarzam wierze jak najbardziej.

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-15, 22:47
autor: Xavin
Czekaj, czekaj. To ty chciałbyś aby duch pokazał się przed Tobą w całej okazałości? Żeby był "namacalny" ? Nie ma takich przypadków. Przynajmniej moim zdaniem. Ruszająca się butelka etc. Już w większości przypadków jest działem ducha. Nie oczekuj jak będziesz mieć kontakt z duchem to on stanie przed Tobą w prześcieradle z łańcucuchami i powie "boooooo!" :D

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-15, 23:22
autor: Ciura
nie chcę mi się czytać całego tematu więc może trochę odstąpie od rozmowy ale nawiązując do pytania: Mieliście kiedyś kontakt z duchem? muszę odpowiedzieć: tak stało się to kilka lat temu ok.7-8 to szedłem do mojego pokoju i jak byłem przed drzwiami (były otwarte) zowaczyłem poległego żołnierza nie przyglądałem mu się dobrze ,bo się przestraszylem i pobieglem do mamy (miałem ok 5 lat więc bez skojarzeń :P) a mam pewność że to był duch ,bo mama mi powiedziała ,że nasz dom został zbudowany koło cmentarza dla poległych niemców w czasie wojny.

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-16, 09:32
autor: Ciura
nie wiem dokładnie ale kilka lat temu wykopano szczątki poległych żołnierzy w niemieckich mundurach! A podczas budowy mojego domu nie trafiono na żadne ciała co nie wyklucza twojej tezy lecz ja nie jestem nią przekonany.

Re: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?

: 2009-01-16, 14:41
autor: cleric
miales 5 lat, skad wiedziales ze to polegly zolnierz?
przewidzialo Ci się moim zdaniem, jak bylam kilkuletnim dzieckiem rozne rzeczy 'widzialam', teraz sadze ze to bujna wyobraznia podsuwala mi te obrazy. zwlaszcza ze widziales to tylko 1 raz