Mały zarys paranoi ;)

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Conspiracy
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 30
Rejestracja: 2009-02-02, 17:19

Mały zarys paranoi ;)

Post autor: Conspiracy » 2009-02-22, 21:26

Nowy Światowy Porządek w ostatnich latach nabrał rozpędu. Wielu pewnie się zastanawia jak "oni" chcą to osiągnąć? Odpowiedź nie jest ani enigmatyczna ani nad wyraz skomplikowana.

Ich założeniem jest osiągnąć Nowy Porządek z CHAOSU! (poprzez chaos do - z góry zaplanowanego porządku).

Jeszcze do nie dawna zaprzeczano jakoby coś takiego jak jeden Światowy Rząd czy też Nowy Porządek Świata miało mieć miejsce (w kwestii NWO pokazywano palcem na Hitlera iż on to zapoczątkował i zabrał ze sobą do grobu) - jednak nie do końca było to prawdą.

Teraz można zaobserwować że polityka z tymi określeniami przestała się chować po kontach i spekuluje na ten temat a to pod pretekstem terroryzmu, a to z powodu kryzysu finansowego. Dwa przykłady, dosłownie pierwsze z brzegu:
Parlament Europejski, 21.10.2008

Szczyt G20, 22.02.2009

http://wiadomosci.onet.pl/1921365,12,item.html
Za wprowadzaniem NWO stoi kilka tajnych i mniej tajnych stowarzyszeń i organizacji, m.in. Klub Bilderberg, Komisja Trójstronna, Klub Rzymski, Masoni, Iluminaci, Syjoniści, Skull & Bones - do większości z nich należy duża ilość znanych Wam ze świata polityków [choć Ci co najważniejsi sterują zza pleców], większość należy do kilku jednocześnie i zresztą wszystkie one ze sobą ściśle współpracują. Za sznurki pociąga 13 niesamowicie bogatych rodzin (majątek tylko jednej z nich pozwoliłby zlikwidować głód na całym świecie). Nie stanowią oni nawet 1% całej populacji a posiadają ok. 95% bogactwa na świecie. Jest to zaledwie ok. 150-300 stałych globalistów + pojedyncze jednostki nie odgrywające większej roli ale zapraszane na tajne spotkania z jakichś powodów dzięki którym elita elity ma wdrażać swoje plany, np. ludzi z mediów [wbrew pozorom prasa i telewizja nie wspomina o tych spotkaniach].

Polacy nie są zapomnianym narodem w tym towarzystwie, ba! Nie którzy odgrywają nawet bardzo istotną rolę.
1. Andrzej Olechowski - tzw. szara eminencja, decyduje nie tylko o polityce zagranicznej Polski ale także po części i Europy. Członek tajnych spotkań Grupy Bilderberg od 1994 roku oraz jeden z gł. reprezentantów Europy w Komisji Trójstronnej. M.in. założyciel PO. Członek Rady Fundacji Batorego.

2. Józef Hieronim Retinger - oficjalny założyciel grupy Bilderberg. Jeden z najbardziej znanych i wpływowych Masonów w historii, członek loży B'nei B'rith skupiającej wyłącznie Żydów.

3. Zbigniew Brzeziński - jeden z najważniejszych członków Komisji Trójstronnej, jego polityczną marionetką jest m.in. Barack Obama [!]

4. Aleksander Kwaśniewski - członek spotkania grupy Bilderberg w 2008 roku.

5. Jerzy Baczyński - "Polityka", członek Komisji Trójstronnej.

6. Wanda Rapaczyńska - "Agora". członek Komisji Trójstronnej.

7. Zbigniew Wróbel - prezes PKN Orlen, Komisja Trójstronna.

8. Marek Belka - w czasie sprawowania urzędu państwowego zawiesił swoją działalność w Komisji Trójstronnej.

9. o. Maciej Zięba - OP, Komisja Trójstronna.

10. Piotr Sikora - prezes Citibanku, Klub Bilderberg. [2004]

11. Hanna Suchocka - Klub Bilderberg. [1998]

12. Artur Sudnik - Klub Bilderberg. [1998]

13. Jacek Szwajcowski - Polska Grupa Farmaceutyczna, Klub Bilderberg. [2005]
Bez dalszych wstępów - zaglądnijmy na chwilę do umysłów ludzi, którzy stoją za tym co się obecnie rozgrywa na światowej arenie i zobaczmy efekty ich działań....

Trochę pobudzających i ożywiających cytatów...
"Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako 'internacjonalistów', oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę - jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny."
-
David Rockefeller, "Wspomnienia", 2002
"50 lat to wystarczająco długi czas, by zmienić świat i ludzi w nim żyjących niemalże nie do poznania. Wszystko co jest potrzebne by tego dokonać to solidna wiedza na temat socjalnej inżynierii, wyraźna wizja celu i... władza."
-
Arthur C. Clarke, "Koniec Dzieciństwa"
"Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order]."
-
David Rockefeller*, 1991

* założyciel i honorowy sekretarz Rady Ameryk [Council of the Americas], Sekretarz Stowarzyszenia Ameryk [Americas Society], założyciel Forum Ameryk [Forum of the Americas], Sekretarz honorowy Rady Spraw Zagranicznych [Council on Foreign Relations], założyciel i honorowy sekretarz Komisji Trilateralnej [Trilateral Commission].
"Proces transformacji, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, najprawdopodobniej nie będzie przebiegał szybko, jeśli nie nastąpią katastroficzne i katalizujące wydarzenia - w rodzaju [ataku na] Pearl Harbor."
-
Project for a New American Century (Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia) [www.newamericancentury.com], 2000

Rok po wydaniu tego dokumentu mogliśmy wszyscy oglądać nowe Pearl Harbor, znane nam jako 9/11.
"Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną rolę jaką odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielką przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju... społecznej sprawiedliwości... a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna."
-
Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa,
wstęp do "Agenda 21", Punkt 10.


[to tak jakbyśmy czytali prace największych marksistów czy komunistów, którzy pałali nienawiścią do prywatnej własności. dejavu!]
"Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności."
-
Karl Marks, autor "Manifestu Komunistycznego" i "Das Capital". Jeden z ojców komunizmu.
"Będziemy mieli rząd światowy czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór."
-
James Warburg,
Rada Spraw Zagranicznych (CFR) [Council on Foreign Relations]
"Niezliczone rzesze ludzi będą nienawidzić Nowy Światowy Porządek [New World Order] i będą umierać sprzeciwiając mu się. Kiedy usiłujemy dokonać ewaluacji jego obietnic, musimy pamiętać cierpienie przynajmniej jednej generacji malkontentów, wielu z nich całkiem miłych i pełnych wdzięku ludzi."
-
The New World Order [Nowy Światowy Porządek],
H.G. Wells
"Naszym zadaniem jest dać ludziom nie to co chcą, ale to co my zadecydujemy, że mają mieć."
-
Richard Salant
Były Prezydent CBS News
"W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku... Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."
-
John Swinton,
były szef personalny New York Times
____________________________________________________________________________

KONTROLA POPULACJI

____________________________________________________________________________
"Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie."
-
Jacques Cousteau,
UNESCO Courier


[tak, tak, to ten sam miłośnik natury, Jacques Cousteau, którego filmy na pewno widzieliście w telewizji]
"Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy."
-
Catherine Bertini,
Dyrektor Światowego Programu Żywności ONZ [UN World Food Program]


[Czyjś komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam to zbrodnią; nazywam to ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje"]
"Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?"
-
Maurice Strong
Podsekretarz Generalny ONZ.
Sekretarz Generalny "Szczytu Ziemi 1992" [Earth Summit 1992]
Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana.
"W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić tą rolę... Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją... Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."
-
Rada Klubu Rzymskiego (100 liderów-globalistów)
"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna."
-
Ted Turner: Turner Broadcasting. Właściciel CNN ["Communist News Network" jak niektórzy żartobliwie nazywają tę korporację].

- OK Ted, ty idziesz pierwszy! Daj nam dobry przykład...
Na początku 20 wieku pewien spostrzegawczy lekarz z Indiany, Dr W.B. Clarke, stwierdził:

"Rak był praktycznie nieznany dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciw krowiance. Miałem do czynienia z dwustoma przypadkami raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby."
-
Wywiad z Dr Deanem Black przeprowadzony przez Gary'ego Nulla, 7.04.1995.
____________________________________________________________________________

RÓŻNE

____________________________________________________________________________
"Kiedy człowiek, który się mylił, dowiaduje się prawdy, albo przestaje się mylić, albo przestaje być uczciwym."
-
Nieznany
"Jeśli kochacie bogactwa ponad wolność, komfort służalczości, raczej niż ożywiającą rywalizację wolnego świata, to idźcie do domu, odejdźcie stąd w pokoju. Nie prosimy was o radę, ani o pomoc. Przykucnijcie i liżcie ręce [buty], które was karmią [deptają]. Niech wasze łańcuchy spoczywają na was lekko i niech przyszłe pokolenia zapomną, że byliście naszymi rodakami."
-
Samuel Adams
"Nie wiem jakie rodzaje broni będą użyte w Trzeciej Wojnie Światowej, ale wiem, że w Czwartej Wojnie Światowej będzie się walczyło kijami i kamieniami..."
-
Albert Einstein
"Nie jest zadaniem rządu, by zapobiegać popełnianiu błędów przez obywateli; to jest zadaniem obywateli, by zapobiegać popełnianiu błędów przez rząd."
-
Robert Houghwout Jackson, Główny Sędzia Norymbergskiego Trybunału Zbrodni Wojennych
"Wierzę, że instytucje bankowe są groźniejsze dla naszej wolności, niż armie stojące w gotowości."
-
Thomas Jefferson
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
-
autor nieznany
"Paranoja to znajomość wszystkich faktów."
-
William S. Borroughs
"Oczywiście, zwykli ludzie nie chcą wojny, ale w końcu to przywódcy kraju określają politykę i zawsze łatwo jest pociągnąć za sobą ludzi, niezależnie, czy jest to demokracja, faszystowska dyktatura, parlament czy dyktatura komunistyczna. Mając głos czy go nie mając, ludzie zawsze mogą być podporządkowani przywódcom. To łatwe. Jedyne, co trzeba zrobić, to powtarzać ludziom w kółko, że są atakowani, oraz potępić pacyfistów za brak patriotyzmu i narażanie kraju na niebezpieczeństwo. To działa w każdym kraju."
-
Hermann Göring na procesie norymberskim
"Szerokie masy ludu łatwiej ulegają wielkiemu kłamstwu niż małemu."
-
Adolf Hitler "Mein Kampf"Dalej warto zaobserwować rokowania na 2009 rok dla Ameryki. Poniższego wywiadu dla Russia Today [11.02.2009] udzielił Gerald Celente założyciel Trends Research Institute.
New York Post pisze o Celente: "Jeśli żyłby jeszcze dzisiaj Nostradamus, miał by trudności w dotrzymaniu kroku Geraldowi Celente". I to tylko jedna z bardzo wielu pochlebnych wypowiedzi, o tym jak trafne są prognozy Celente, który przewidział m.in. kryzys 2008r.


Następnie wielu mówi że sytuacja się poprawi gdy prezydentem został Barack Obama. Również tak twierdzisz? Zapraszam do poniższego wywiadu z historykiem Webster'em Tarpley'em.
__________________________________________________________________

Paranoiczne umysły dymią [w tym mój] :D

PS. Nie trzeba w to wierzyć ale warto wiedzieć i zapamiętać a następnie weryfikować to z tym co się dzieje na świecie. Pozdrawiam.


Ragnarok
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Mały zarys paranoi ;)

Post autor: Ragnarok » 2009-02-22, 21:53

a tak z innej beczki Conspiracy bo widzę , że jesteś obeznany w temacie teorii spiskowych :] masz może namiary na filmy w necie dotyczące sfingowania lądowania na księżycu ??
"Nic nie jest bardziej powszechne niż ludzie ze zmarnowanym talentem ".
Conspiracy
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 30
Rejestracja: 2009-02-02, 17:19

Re: Mały zarys paranoi ;)

Post autor: Conspiracy » 2009-02-22, 22:13

Przypadkiem mam taki film na dysku ale nie zagłębiałem się póki co w temat. Bardziej interesuje mnie to co się aktualnie dzieję.

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 10EC4155CA
Ragnarok
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Mały zarys paranoi ;)

Post autor: Ragnarok » 2009-02-22, 23:02

Dzięki :] ja właśnie nigdy nie zagłębiałem się w oszustwo dotyczące lądowania na księżycu , ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :]
"Nic nie jest bardziej powszechne niż ludzie ze zmarnowanym talentem ".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość