Strona 2 z 2

Re: Mały problem

: 2011-03-28, 22:22
autor: Darnok
Upomnienie
Z powyższej dyskusji usunięte zostały posty stanowiące offtopic i/lub łamiące regulamin. Moderator prosi o powrót do tematu, w przeciwnym wypadku zmuszony będzie przyznać użytkownikom upomnienia lub ostrzeżenia.
Kolejny offtop nagrodzony będzie warnami.

Re: Mały problem

: 2011-03-28, 23:31
autor: Maestro
Altair123 pisze: Hipnoza to pomysł warty rozważenie ale nie wiem czy chce aby ktoś grzebał w jego umyśle czy to nie pogorszy sprawy i czy on sam nie będzie się czuł jeszcze gorzej z tym ze wie o tym o jedna osobę więcej
Hipnoza jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem. Hipnotyzer nie narzuci żadnej woli swojemu podmiotowi, o ile ten sam nie wyrazi na to zgody, to podmiot hipnozy decyduje o tym jak głęboko wpuszcza hipnotyzera i na co mu pozwala. A doświadczenie, obserwowanie pewnych zachowań i pewna wiedza każą mi myśleć, że problem tutaj opisany nie jest niczym innym jak problemem psychicznym/zakorzenionym w umyśle.

Re: Mały problem

: 2011-03-29, 14:05
autor: Sylvester93
Też uważa że problem tkwi w umyśle poszkodowanego... Wedlug mnei jedeynym rozwiązaniem jest hipnoza aby dowiedzieć się czegos wiecej.

Re: Mały problem

: 2011-03-29, 14:09
autor: Altair123
Jeśli nic nie pomoże to na pewno tego spróbujemy ale dostałem jeszcze pomysł na innym forum aby powtórzyć cały etap przyzwania tym razem jednak z dokończeniem i odwołaniem ducha ( na tamtym forum byli raczej pewni ze coś przyzwałem) Co o tym myślicie ?

Re: Mały problem

: 2011-03-29, 15:50
autor: Dagmara
Ręce opadają, Twój kolega ma silne zaburzenia psychiczne, a Ty chcesz jeszcze spróbować kolejnych zabaw wywoływania bytów, przecież ten dzieciak całkiem oszaleje jak coś takiego zrobicie.
Lepiej przekonajcie go do wizyty u specjalisty, zanim sobie coś zrobi, albo kogoś skrzywdzi poważniej, bo naprawdę z tego co wyczytałam może mieć on objawy, pierwsze symptomy schizofrenii, a jeśli tak faktycznie jest to żaden ksiądz, rytuał itd. jemu nie pomoże.

Odpowiadając na wcześniejsze zadane pytanie związane z paraliżem, owszem może on występować podczas nadmiernego stresu u danego człowieka.

Re: Mały problem

: 2011-03-29, 18:03
autor: Spooky Fox
Temat zamknięty
W opinii moderatora niniejszy temat został wyczerpany i nastąpiło jego zamknięcie. Jeśli uważasz, że możesz wnieść do tego tematu coś nowego, możesz poprosić moderatora o jego otwarcie.