Mały problem

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Darnok
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Re: Mały problem

Post autor: Darnok » 2011-03-28, 22:22

Upomnienie
Z powyższej dyskusji usunięte zostały posty stanowiące offtopic i/lub łamiące regulamin. Moderator prosi o powrót do tematu, w przeciwnym wypadku zmuszony będzie przyznać użytkownikom upomnienia lub ostrzeżenia.
Kolejny offtop nagrodzony będzie warnami.

Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Awatar użytkownika
Maestro
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Post autor: Maestro » 2011-03-28, 23:31

Altair123 pisze: Hipnoza to pomysł warty rozważenie ale nie wiem czy chce aby ktoś grzebał w jego umyśle czy to nie pogorszy sprawy i czy on sam nie będzie się czuł jeszcze gorzej z tym ze wie o tym o jedna osobę więcej
Hipnoza jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem. Hipnotyzer nie narzuci żadnej woli swojemu podmiotowi, o ile ten sam nie wyrazi na to zgody, to podmiot hipnozy decyduje o tym jak głęboko wpuszcza hipnotyzera i na co mu pozwala. A doświadczenie, obserwowanie pewnych zachowań i pewna wiedza każą mi myśleć, że problem tutaj opisany nie jest niczym innym jak problemem psychicznym/zakorzenionym w umyśle.
"Jak na górze tak i na dole" Hermes Trismegistos
Awatar użytkownika
Sylvester93
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: Sylvester93 » 2011-03-29, 14:05

Też uważa że problem tkwi w umyśle poszkodowanego... Wedlug mnei jedeynym rozwiązaniem jest hipnoza aby dowiedzieć się czegos wiecej.
Świat odległy mnie zadziwia, niepewnością się okrywa...

,,Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś poza ziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" - Albert Einstein
Altair123
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Altair123 » 2011-03-29, 14:09

Jeśli nic nie pomoże to na pewno tego spróbujemy ale dostałem jeszcze pomysł na innym forum aby powtórzyć cały etap przyzwania tym razem jednak z dokończeniem i odwołaniem ducha ( na tamtym forum byli raczej pewni ze coś przyzwałem) Co o tym myślicie ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2011-03-29, 15:50

Ręce opadają, Twój kolega ma silne zaburzenia psychiczne, a Ty chcesz jeszcze spróbować kolejnych zabaw wywoływania bytów, przecież ten dzieciak całkiem oszaleje jak coś takiego zrobicie.
Lepiej przekonajcie go do wizyty u specjalisty, zanim sobie coś zrobi, albo kogoś skrzywdzi poważniej, bo naprawdę z tego co wyczytałam może mieć on objawy, pierwsze symptomy schizofrenii, a jeśli tak faktycznie jest to żaden ksiądz, rytuał itd. jemu nie pomoże.

Odpowiadając na wcześniejsze zadane pytanie związane z paraliżem, owszem może on występować podczas nadmiernego stresu u danego człowieka.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2011-03-29, 18:03

Temat zamknięty
W opinii moderatora niniejszy temat został wyczerpany i nastąpiło jego zamknięcie. Jeśli uważasz, że możesz wnieść do tego tematu coś nowego, możesz poprosić moderatora o jego otwarcie.
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Zablokowany