ludzie, Kraków

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
paranormal
Doświadczony
Doświadczony

ludzie, Kraków

Post autor: paranormal » 2008-10-28, 22:25

Witam! Nie powiem, że jestem tu nowy bo od dłuższego czasu przeglądam to forum. Tu już jedna osoba założyła temat o poszukiwaniu ludzi z Warszawy - ja poszukuję z Krakowa. Myślałem o stworzeniu jakiejś grupki, jeśli są jacyś chętni mieszkający w tym pięknym mieście lub okolicach proszę pisać ;)

Kiedy odejde, wszystko bedzie takie samo, matki beda kochac, dzieci mówic: mamo... Kiedy umre wszystko bedzie zyc, ptaki beda spiewac i nie zmieni się nic Kiedy ja bede w niebie za grzech pokutowac, ludzie beda szczesliwi, beda lubic, kochac. Kiedy mnie juz nie bedzie, wszystko bedzie gralo, las bedzie szumial, slonce swiat oswietlalo. Kiedy bede w przestworzach, to wszystko zostanie, tylko mnie juz nie bedzie.... ...I nic się nie stanie...
leszek
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Re: ludzie, Kraków

Post autor: leszek » 2008-11-08, 19:19

a co chcesz robic z ta grupka? :diabel2:
I WANT TO BELIEVE
paranormal
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: paranormal » 2008-11-08, 21:01

chętnych brak więc narazie nic
Kiedy odejde, wszystko bedzie takie samo, matki beda kochac, dzieci mówic: mamo... Kiedy umre wszystko bedzie zyc, ptaki beda spiewac i nie zmieni się nic Kiedy ja bede w niebie za grzech pokutowac, ludzie beda szczesliwi, beda lubic, kochac. Kiedy mnie juz nie bedzie, wszystko bedzie gralo, las bedzie szumial, slonce swiat oswietlalo. Kiedy bede w przestworzach, to wszystko zostanie, tylko mnie juz nie bedzie.... ...I nic się nie stanie...
Sandoraa
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Sandoraa » 2009-11-13, 23:29

Jam jest chętna. ;)
ODPOWIEDZ