LD od czego zacząć?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
artur9620
Tropiciel
Tropiciel

LD od czego zacząć?

Post autor: artur9620 » 2011-04-05, 21:23

Witam mam pytanie od czego i jak zacząć uczyć się tej techniki?Jeżeli podobne pytania były to sorry,ale ja muszę dostać szybką odpowiedz.Kupić jakieś książki czy coś?

Fakty, przemawiające za realnym istnieniem latających spodków są bardziej jednoznaczne niż te potrzebne do skazania kryminalistów-Stanton T. Friedman
Awatar użytkownika
Sylvester93
Zaawansowany
Zaawansowany

Re: LD od czego zacząć?

Post autor: Sylvester93 » 2011-04-05, 21:28

Narazię nie ma sensu zakupywanie jakichkolwiek książek poczytaj u nas na forum:)
Świat odległy mnie zadziwia, niepewnością się okrywa...

,,Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś poza ziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" - Albert Einstein
Aiedail
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Aiedail » 2011-04-06, 00:13

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. :D

Ja swoje pierwsze LD osiągnąłem przypadkowo - czyli regularnie starając się wejść w OOBE. Codziennie przed zaśnięciem relaksowałem się i próbowałem jak najdłużej utrzymać świadomość, podczas gdy ciało zasypiało. Najczęściej po prostu osuwałem się w sen, a LD przychodziło nad ranem. Warto też powtarzać sobie w myślach coś w stylu "Jestem świadomy, to jest sen". Testy rzeczywistości też przynoszą efekty. :)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Spock » 2011-04-06, 21:49

BYŁO !
Czytać forum i nie dublować tematów.
Ufać i kontrolować
Zablokowany