LD i lunatykowanie mowy!

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
niumann
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-06-08, 21:22

LD i lunatykowanie mowy!

Post autor: niumann » 2009-06-08, 21:53

Witam,
interesuje się od pewnego czasu pewnym zagadnieniem. Poniżej wyjaśnię o co mi dokładnie chodzi, ale najpierw chciałbym określić grupę docelowa tego projektu.

Osoby te musza mieć w bardzo dobrym stopniu opanowane zapamiętywanie snów jak i świadome śnienie. Musza posiadać jakiśkolwiek dyktafon (np. z odtwarzacza MP3)

A teraz mówię o co mi chodzi.
Jak wszystkim wiadomo istnieje coś takiego jak LD. Istnieje również lunatykowanie i mówienie podczas snu. Chciałbym spróbować połączyć dwie rzeczy ze sobą. Świadome śnienie i mówienie podczas snu. Wiadomo że w LD można wszystko i uważam że jest to możliwe żeby podczas snu cały czas aktywnie komentować aktualny sen. Wyobrażam to sobie tak że podczas snu wyobrażamy sobie latający malutki obiekt (kula, mały bezprzewodowy mikrofon, stworek stworzony z cieczy{coś na kształt Morph'a z bajki Planety skarbów} lub cokolwiek innego co wyobraźnia nam podsunie) który będzie połączony z naszym aparatem mowy. A wiec latający obiekt który cały czas by komentował sen był by połączony z naszym aparatem mowy który by ten komentarz snu mówił na głos. Przed zaśnięciem włączało by się dyktafon i snilo LD i komentowało. Myślę że nie jest to aż tak trudne przedsięwzięcie??

Prosił bym o wpis w tym poście osób zainteresowanych tym eksperymentem.

W przyszłości umieszczalibyśmy może mp3 z nagranego snu, albo fragmenty bo jak wiadomo sny są raczej prywatną sprawą.

Co wy na to??


Samira
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 2009-06-17, 15:44

Re: LD i lunatykowanie mowy!

Post autor: Samira » 2009-06-18, 14:57

Spróbować nigdy nie zaszkodzi ;d
,,Bo nigdy nie wiemy co nas czeka"
|
\|/

Jak będzie czas to coś zmienię podpis^^
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości