Strona 1 z 1

kontrola nad wiatrem

: 2014-02-22, 23:19
autor: Garest
nauczylem się w astralu takiej zdolnosci ze wypuszczam zregulowana ilosc energi z palcy co powoduje wprawienie czasteczek w ruch obrotowy tworzac cos w stylu kuli energi
probowalem przeniesc te umiejetnosc w rzeczywistosc i nieumiem utrzymac kontroli nad obrotami by energia stala się widzialna badz tez zeby moc nia "uderzyc"
ostatnio z kolega szedlem wzdluz drogi wialo tak ze czapki z glow lataly stwierdzilem ze sproboje jeszcze raz co się okazalo wiatr calkowicie ustal gdzie 10 metrow dalej flaga wygladala jakby mialo ja wyrwac a ja czulem jak wiatr zbiera się i zatacza kola w mojej dloni gdy podszedlem do tej flagi opadla choc wszyscy wokol wygladali jakby latali z wiatrem .. ;D ktos wie moze jak ustabilizowac energie wiatru ??

Re: kontrola nad wiatrem

: 2014-11-23, 22:26
autor: IteratorZX81
Ćwicz, inaczej się nie da. Sam mówiłeś że dopiero za 10 razem ci się udało. Swoją drogą też coś takiego potrafię (bez nauki w astralu, tak jakoś pewnego razu przyszło), ale jestem cienki w tym, najwyżej umiem sprawić żeby słaba bryza powiała w gorący dzień czy ruszać krzakami. Zatrzymywać wiatru niestety nie umiem i udawało mi się tylko to na zewnątrz - może po prostu wystarczająco dużo cząstek powietrza musi być w ruchu żeby móc to kontrolować. Zresztą podobnie mam z ogniem - umiem kontrolować płomień świeczki, ale żeby zapalić świeczkę umysłem to nie.

Ja ćwiczyłem swoją zdolność zrzucając foliową torebkę z balkonu i próbując ją kontrolować, gdzie spadnie itd.