Strona 1 z 1

Kontakt z duchem

: 2011-03-12, 20:55
autor: kozakkzk
Ema mam takie drobne pytanko , czy da się skontaktować z zmarłym bliskim bez wywoływania go? Chciałbym poznać dziadka , zmarł gdy moja mama miała 11lat , więc nie miałem okazji nawet go zobaczyć , chyba że na zdjęciu , nie chce zakłócać jego spokoju , albowiem zmarł pomagając człowiekowi wstać i trafił w niego rozpędzony powyżej 100 samochód .

Z góry thx

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-12, 21:16
autor: ElohimMihael
Da się.

M.in. dzięki oobe można się spotkać z takimi osobami. Jednakże nie można mieć pewności, że się to uda, że się znajdzie takie osoby, ze w ogóle będą chcieć gadać.

Czasem zmarli przychodzą do nas w śnie, można w nich ich zobaczyć. Więc z pomocą odpowiednich technik śnienia możesz go spotkać/dowiedzieć się czegoś o swoim dziadku itp. Czasem wystarczy nastawić odpowiednio swoją psychikę/świadomość przed snem by śnić. Nie jestem w tej kwestii znawcą więc ogólnie tu piszę na ten temat.

Czasem słyszę jakieś duchy, skrzypienie itp. u siebie w domu. A nie śpię, lub dopiero zasypiam. Jeśli ma się odpowiednio wykształcone (otwarty odpowiednio jesteś) jasno-słyszenie i jasnowidzenie to można się w ten sposób z nimi porozumieć. Zakładając, że ktoś do Ciebie przychodzi/odwiedza.

Szczerze mówiąc odradzam poszukiwań dziadka. W moim przekonaniu jest to niepotrzebne zawracanie głowy.

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-16, 19:08
autor: EnergYY
Tylko pamietaj gadałem o tych sprawach z księdzem dziadek niebedzie taki jak za życia nie chodzi mi o charakter itp chodzi mi oto ze każdy duch po wywołaniu staje się bardzo zły ale najtrudniej go potem odwolac sam nie dasz rady

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-16, 22:14
autor: kozakkzk
EnergYY pisze:chodzi mi oto ze każdy duch po wywołaniu staje się bardzo zły ale najtrudniej go potem odwolac sam nie dasz rady
Po 1. Czy ja pisałem że chcę wywołać , chcę nawiązać kontakt , nie myl pojęć
Nawiązać kontakt - porozmawiać Wywołać - Przyzwać jego duszę do tej sfery astralnej

Po 2. Przywoływałem i odwoływałem demony więc z duchami dał bym sobie radę.(chyba)

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-16, 22:28
autor: cleric
co oznacza to EMA?? demony odwoływałeś powiadasz:)

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-16, 23:36
autor: FaKtoMaaN
ema to chyba siema, cześć czy coś w tym rodzaju;p już nie nadążam za tym slangiem młodszych starzeje się chyba ;P

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-16, 23:44
autor: cleric
starość nie radość :P kozak, coś nam o tych demonach bliżej napisz :]

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-17, 22:59
autor: Yankees
Da się skontaktowac z duchem chocby w meszkaniu w ktorym mieszkal z wlasnego doswiadczenia wiem ze osoby ginace tragicznie odwiedzaja swoje domy gdyz sa rzeczy ktore chcialy by dokonczyc musial bys pomieszkac w domu gdzie zył twoj dziadek i to sprawdzic ;)

Re: Kontakt z duchem

: 2011-03-19, 23:50
autor: kozakkzk
cleric pisze:co oznacza to EMA?? demony odwoływałeś powiadasz:)

Spoko , Pokarzę ci jak to powstało , tylko że ema się nie przyjęło tak jak siema czy elo
Elo<Ema<Siema<Cześć


Nie wierzysz w moje zdolności , jesteś dłużej na forum i myślisz że ja po raz 1 mam do czynienia z takimi rzeczami ? Muszę cię rozczarować , już 5 lat w tym siedzę. Demona nie trudno odwołać ,ale cóż w śnie dostałem jasny przekaz aby się demonologią i demonolatrią . Więc już nie przywołuję teraz myślę nad wampiryzmem .