Strona 1 z 1

Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

: 2018-05-28, 18:33
autor: Deux
***link niezgodny z regulaminem***

Nie wiem czy widzieliście, ale bardzo dobry film chyba zrobiony przez waszą konkurencje - ***radio ściek*** o jednej z audycji nadawanej w waszym radiu, która raczej jego co jak co dobrego poziomu NIE podnosi.

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

: 2018-05-28, 20:39
autor: zdzislawski
Zachodzę w głowę, jaką za przeproszeniem k*rwą karaczańską trzeba być, żeby z jednej strony retransmitować czyjąś audycję (i jeszcze pobierać przy tym "wpłaty na serwer" od słuchaczy!), z drugiej zaś - robić tej osobie taki syf koło dupy, trollować i oczerniać go na potęgę. Sądząc po tym, że specjalnie tu przylazłeś i się zarejestrowałeś, aby założyć ten pożałowania godny temat, sam jesteś jednym z tych śmieci tworzących radio-ściek "ępary dałn".

Ja wiem, dlaczego strony wszystkich innych radiów siadają podczas Teorii Chaosu. Ja wiem! Bo wam k*rwy jedne zależy, żeby ludzie słuchali tej audycji tylko u was, i żeby wysyłali wam "datki na serwer". Obserwowałem kiedyś licznik pod playerem u was podczas Teorii Chaosu i w ciągu trwania całej audycji zgromadziła się tam na nim suma ponad 600 złotych. Czyli z jednej strony żerujecie na potęgę na Michale i jego audycjach, zarabiacie pieniądze na tym co on nadaje, z drugiej zaś obsrywacie go na wszelkie możliwe sposoby i robicie mu gnój.

Was o łby ukrócić to za mało. Pieprzone społeczne gówno, nic więcej.

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

: 2018-05-29, 18:26
autor: joanna.solawa
Chcąc czy nie radio ***radio ściek*** prowadzi wywiady z ciekawymi gośćmi o ogólnopolskiej sławie a jakoś nie widziałam żeby ktoś ciekawy dzwonił do audycji tEoriA cHaoSu bo jak się dodzwoni stały słuchacz z Uk albo jehowiec z Żywca to jest lizanie po d#pie Michała i jak ktoś ma inne zdanie to rozłącza go bo niby słuchacz trolujący.
Mam nadzieje że ta audycje spadnie z ramówki Paranormalium.