Strona 21 z 21

Re: Klątwy & Uroki

: 2013-09-07, 14:21
autor: Nefthis
Szanowny Panie moderatorze, o jakich banialukach Pan pisze ? Jesteśmy na forum o tematyce paranormalnej i na dodatek w dziale o czarnej magii więc jakich treści tu się moderator spodziewał ? Przecież w tym dziale aż roi się od różnych zaklęć i rytuałów którymi można wyrządzić komuś krzywdę i od dyskusji na temat tego kto, jak i gdzie wyrządził komuś krzywdę. O Co więc chodzi ? Myślałam, że moderator jest od pilnowania tego czy użytkownicy forum piszą zgodnie z zasadami ortografii i nie obrażają się wzajemnie, a nie od pilnowania cudzej moralności. Poza tym jakby szanowny moderator nie zauważył mam kobiecy nick i jestem kobietą, więc teoria szanownego moderatora jest chybiona. Poproszę o przywrócenie mojego poprzedniego postu w jego pełnej wersji. Przeczytałam regulamin forum i nie widzę w nim podpunktu który bym złamała, więc nie widzę powodu do cenzurowania moich wypowiedzi. Nie jestem na tym forum przypadkowym gościem, na co dzień interesuje się ezoteryką i myślę, że mogę wnieść wiele do rozwoju tej strony, ale takie akcje na dzień dobry skutecznie mnie zniechęcają.

Re: Klątwy & Uroki

: 2013-09-07, 23:27
autor: Pandemonium
Szanowna Pani użytkowniczko, w Spider-Manie jest człowiek plujący pajęczą nicią. I co? To też od razu fakt? Ale to Twoja sprawa w co wierzysz i nie o to chodzi. Jest na to odpowiedni dział i chcesz to możesz rozmawiać o tej tematyce ile tylko Ci się podoba. Nie będzie jednak dopuszczalne na forum, oraz nie jest to dozwolone w Polsce ogólnie by grozić komuś, działać na czyjąś krzywdę i namawiać na to innych. Nie, nie przywrócę posta. Albo się dostosujesz do panujących tutaj reguł, albo nie. Twoja sprawa. Za następny taki post będzie warn.

I wybacz, ale Twój nick za nic świecie nie przypomina mi "kobiecego " ;) Po za tym proszę trzymać nerwy na wodzy, bo nikt tutaj nie chce nikogo ograniczać, ani specjalnie wkurzać. Bądź w porządku to i my będziemy. Pozdrawiam.

Re: Klątwy & Uroki

: 2013-09-10, 18:46
autor: Nefthis
O ile się orientuję to w Polsce nie ma jeszcze paragrafu na czarną magię i raczej długo nie będzie ;) Ścigane przez prawo jest jedynie grożenie komuś z imienia i nazwiska lub bezpośrednio do tej osoby, w moim poście niczego takiego nie było, więc nadal nie rozumiem dlaczego został usunięty. Poza tym jesteś nielogiczny, jeśli nie wierzysz że czarna magia istnieje lub że można za jej pomocą wyrządzić komuś krzywdę to tym bardziej powinieneś zostawić mój post w jego pełnym brzmieniu. Ale ok. poproszę o wskazanie mi działu gdzie takowy post może sobie spokojnie wisieć.

Re: Klątwy & Uroki

: 2013-09-15, 02:44
autor: Spooky Fox
Proszę o spokój. Sytuacja została wyjaśniona w odpowiednim dziale.

Nefthis - niestety, Twojego posta nie da się przywrócić, bez względu na to, czy był on zgodny z regulaminem czy nie. Trudno mi jest się postawić po czyjejś stronie, ale też nie o to tutaj chodzi.

Temat jest o klątwach i urokach tudzież ogólnie pojętej czarnej magii. Więc to, o czym piszą użytkownicy to ich sprawa, dopóki trzymają się przyjętych na forum ram netykiety.

Tą dyskusję uważam za zamkniętą i proszę już do niej nie wracać.

Za to w tematach, Nefthis, jeśli rzeczywiście masz dużo do powiedzenia (z sensem) to jak najbardziej zapraszam do udzielania się. My, to znaczy z lekka sceptycznie nastawieni do sprawy, postaramy się ograniczać nasze sceptyczne wypowiedzi do minimum.

Dziękuję, to wszystko.

Re:

: 2015-03-05, 19:13
autor: Arr
Sol pisze:Ja ostatnio odkryłam, że nie muszę rzucać zaklęcia. Jak mnie ktoś naprawdę zdenerwuje i czuję taką prawdziwą wściekłość to bez zaklęć ma poważne kłopoty. Taki jeden typ mnie wkurzył i nie minęły 2 tygodnie i wyleciał z roku, to samo było z taką jedną dziewczyną.
nie musisz w to nie wątpię ale chyba za często sięgasz do drugiego wymiaru a to może się zemścić