Strona 1 z 1

Kilka zmian i poprawek technicznych

: 2017-07-31, 22:58
autor: Ivellios
W ostatnim czasie na forum oraz stronie głównej Radia Paranormalium wprowadziłem pewne zmiany i poprawki. Zacznę od zmian:

CZAT: Ponieważ dostępność dla niezalogowanych zachęcała trolli internetowych do zabawy w szkalowanie ludzi związanych z Radiem Paranormalium, podjąłem decyzję o ograniczeniu dostępu do czata. Obecnie jest więc on dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

NEWSLETTERY: Jak zapewne wiecie, newslettery rozsyłane są również do użytkowników forum. Wychodząc jednak naprzeciw prośbom, jakie pojawiły się w ostatnim czasie, dodałem w profilach możliwość wyłączenia sobie newsletterów.

POPRAWKI: W zasadzie wprowadziłem tylko jedną znaczącą poprawkę, mianowicie zmieniłem serwer pocztowy, z którego rozsyłane są powiadomienia emailowe o nowych postach oraz emaile z linkami aktywującymi. Wykorzystywany wcześniej serwer o2.pl trafił niestety na czarną listę, między innymi na outlook.com, przez co wielu użytkowników nie otrzymywało z forum ani powiadomień o postach, ani wiadomości z linkiem do aktywacji nowego konta. Teraz już wszystkie powiadomienia powinny dochodzić normalnie.