Jestem Telepatą

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Mosakele
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2016-03-11, 09:00

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Mosakele » 2016-03-31, 02:24

Myślę, że mógł zadziałać "efekt obserwatora". Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że wszelkie próby udowodnienia zjawisk paranormalnych zawsze kończą się fiaskiem, choć często wcześniej objawiają się w sposób spontaniczny i najcześciej niekontrolowany... Być może "moc" fal mózgowych jest wciąż na tyle słabo odbierana (nawet przez potencjalnych telepatów) że bardzo łatwo ją nieświadomie zakłócić, poprzez "ingerencję" obserwatorów/ uczestników w eksperyment. Być moze łatwiej jest "czytać" przyjaciół bo mamy czas i możliwości aby odpowiednio distroić "odbiornik" do częstotliwości przyjaciela. Tak jak z radiem... Wdł mnie próba w tym przypadku negatywna niczego nie ostatecznie nie dowodzi, podobnie jak pozytywna wciąż niczego by nie udowadniała.


bajon84
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2016-08-10, 19:31

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bajon84 » 2017-11-16, 18:03

Jestem telepata od 11 lat jak wskazuja moje pierwsze papiery ze szpitala psychiatrycznego. Bigi ja bym chcial udowodnic nam nasza telepatyczna znajomosc. Czy jestes w stanie podac mi swoj komunikator. Podczas rozmowy bedziemy pisac o myslach, mysle ze wyniknie z tego fajna zabawa. Spytam jeszcze czy wiesz co jest medium transmisyjnym bo sposobow znam trzy. Napisz mi czy jestes dusza za zycia ktora jest po obee.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości