Strona 1 z 1

Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

: 2010-10-08, 19:44
autor: Ard
Witam od razu zaznaczam że jestem nowy w tych klockach i wiem tylko tyle co pewnie każdy który się tym nawet nie interesuje. Moje pytanie: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

: 2010-10-08, 21:53
autor: NightRaven
Według mnie to nie jest tak, że każdy człowiek ma "swój" żywioł. Niektórzy juldzie mogą być jakoś związani z którymś żywiołem, jedni mniej, inni bardziej. Może też być związanym z dwoma, trzema, czterema, ze wszystkimi pięcioma, a nawet jakimiś z poza tej piątki podstawowych. Można też nie być z żadnym.

A jak się o tym dowiedzieć? O tym się nie dowiaduje, to się czuje. Ale możesz spróbować temu dopomóc. Spróbuj ogrzać ręce przy ognisku/stnać na wietrze/wskoczyć do wody/położyć się na trawie, a potem zamknij oczy i wycisz umysł. Nie myśl. To musi wypływać z duszy. Jeśli jesteś związany z jakimś żywiołem, będziesz wiedział.

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

: 2010-10-08, 21:57
autor: Ard
Dzięki no to chyba już wiem jaki :) to chyba ogień. jakoś lepiej się czuje przy świecy. Jakbym odzyskał wszystkie siły

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

: 2010-10-08, 22:01
autor: NightRaven
Hm, jeśli chodzi o ognień to muszę Cię ostrzec - bardzo wielu osobom na początku wydaje się że ich żywiołem jest ogień. Ogień jest fajny, jest potężny, jego niezwykłość zobaczyć łatwiej niż innych żywiołów, tak samo jak jego piękno i moc. To jest taki WIDOCZNY żywioł. Nie daj się złapać - zastanów się dobrze, przyjrzyj się innym żywiołom, wyłącz umysł. Może to żeczywiście ogień, to całkiem możliwe, ale warto mieć pewność bo wielu się na ten ogień nadziewa - mówię z doświadczenia :)

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

: 2010-10-08, 22:04
autor: Ard
Wiesz na początku ogień aż tak mnie nie kręcił ale to zdarzenie z palnikiem na kuchni mnie przekonało że może to jest to. A tak w nawiasie to zawsze lubiłem ziemie i powietrze

-- 2010-10-09, 16:01 --

chyba jednak to nie ogień. Stawiam na powietrze. Prosiłbym o ćwiczenia na kontrole żywiołu powietrza