Interpretacja snów

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Mimoza
Tropiciel
Tropiciel

Interpretacja snów

Post autor: Mimoza » 2010-07-05, 22:23

Witam
Mam nadzieję, że wśród Was znajdę pomoc :D
Poszukuję jakiegoś dobrego sennika lub księgi, która pomogłaby mi w interpretacji snów. Może znacie coś dobrego i najlepiej przez Was sprawdzonego. Nie chciałabym kupować czegoś co okaże się mało użyteczne, bo interpretacja nie będzie się zgadzała z rzeczywistością. Właściwie w każdej internetowej księgarni mogę dostać sennik. Jednak mi zależ na czymś co naprawdę jest dobre. Macie jakieś rady?
Z góry wielkie dzięki za pomoc
:)

Czy jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy? Czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Re: Interpretacja snów

Post autor: Spooky Fox » 2010-07-06, 13:47

Proponuję wysłac PW do naszej forumowej koleżanki - Dagmary. Ona jest w tych sprawach ogarnięta jak chyba nikt inny tutaj, więc na pewno dobrze Ci doradzi w wyborze.

Pozdrawiam
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Awatar użytkownika
Mimoza
Tropiciel
Tropiciel

Re: Interpretacja snów

Post autor: Mimoza » 2010-07-08, 12:31

Super Dzięki już się do Niej odzywam :D
Czy jesteśmy ludźmi, bo patrzymy w gwiazdy? Czy patrzymy w gwiazdy, bo jesteśmy ludźmi?
ODPOWIEDZ