Strona 1 z 1

Hunter1988 Mówi Dobry Wieczór

: 2013-08-08, 01:56
autor: Hunter1988
Witam jestem Grzesiek.

Od czego, by tu zacząć może od samego początku po łebkach, bo przecież nie napiszę wam swojej biografii. Tak, więc interesuje się Duchami. Będzie już prawie dziesięć lat, kiedy miałem dwadzieścia lat wraz z przyjaciółką i kolegą postanowiłem stworzyć czysto amatorską grupę GH.
Amatorską a dlaczego, że nie mieliśmy wielkich pieniędzy ani poważnego profesjonalnego sprzętu, choć ów aż tak profesjonalny nie jest potrzebny posiadaliśmy polaroida, którego ma do tej pory kamerę dyktafon. Lecz ów grupa się rozpadała a dlaczego no w dość drastyczny sposób jeden z członków popełnił samobójstwo. Dalej po łebkach w moim rodzinnym mieście, czyli Sosnowcu spałem chyba już we wszystkich miejscach, które wydawały mi się nawiedzone lub słyszałem o nich jakieś plotki. Nagrywałem EVP robiłem zdjęcia polaroidem aby mieć twardy dowód w razie czego, ale nie to nic dawało. No wiecie, kiedy się słucha sesji EVP samemu można coś sobie wmówić, że coś słychać tak samo, kiedy spałem w specjalnie przez mnie wynajętym mieszkaniu, gdzie facet zarżnął swoją żonę a sam się powiesił. Wiadome sam w nocy ludzka głowa potrafi płatać figle słychać trzaski stuki, póki itp. ale jedno we mnie nie wzbudza mój nie pokój otóż to, kiedy spałem w dwóch miejscach, gdzie zostało popełnione morderstwo miałem brutalne sny wręcz bardzo brualne. Kilka historii można, by było przytoczyć, że tak powiem serducho mocniej biło ;) Ale o tym innym razem. Jestem w stanie przyłączyć się do już istniejącej grupy lub ową stworzyć wiem jak to się je wiem jaki to smak znam to uczucie.

Moim marzeniem wiem wiem powie cie, że to chore, ale jest spotkanie Poltera mimo tego, że słyszałem ów takie spotkania dla nie, których kończył się śmiercią, ale to przecież moje marzenie nie wasze ;). Prócz GH interesuje mnie Demonologia Egzorcyzmy i właśnie w tych trzech dziedzinach mogę wdawać się w dyskusje.

Pozdrawiam wszystkich Hunter1988.

P.S. Poznam osoby, które miały kontakt z tabliczką tabliczka Ouija.

Re: Hunter1988 Mówi Dobry Wieczór

: 2013-08-08, 10:59
autor: Spooky Fox
Witamy na forum. Ostatnio mała stagnacja panuje, ale myślę, że z końcem wakacji się to zmieni i będzie można podyskutować. Mam tylko nadzieję, że dyskusja będzie na poziomie i utrzymana w dobrym tonie.

Do zobaczenia w tematach, pozdrawiam.

Re: Hunter1988 Mówi Dobry Wieczór

: 2013-08-19, 12:08
autor: Dagmara
Witaj :)

Re: Hunter1988 Mówi Dobry Wieczór

: 2013-08-19, 17:31
autor: Karoolczak
Witamy na pokładzie ! :)