Heretica wita

Poznajmy się!
Heretica
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Heretica wita

Post autor: Heretica » 2006-02-22, 19:27

Hej witam jestem tu już parę miesiecy ale dopiero teraz zaczełam pisać, więc uznałam iz powinnam się wam przedstawić. Mam na imie Kaśka, prawie 18 lat i studiuje hermetyzm. Juz od długiego czasu obserwuje rozwój tego forum i jestem zadowolona z waszych osiągnięc, zdumiewaja mnie wasze przeżycia-aczkolwiek moje wcale nie sa gorsze. Witam wszystkich i licze na miłą wspołpracę. Jeżeli ktos jest pożadnie wtajemniczony w hermetyźmie to niech chociaż da znak, bo kilka rad napewno w tym temacie by mi się przydało.

Maeveen
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Maeveen » 2006-02-22, 22:17

Witamy serdecznie na Futharku :)

Z tego co wiem to kompetentną osobą w tej kwestii jest z całą pewnością Maestro :wink:

P.S. Może podzielisz się z nami swoimi osiągnięciami ? :)
Ludzka Droga
Przychodzenie z pustymi rękami,
Odchodzenie z pustymi rękami - to ludzkie
Kiedy się rodzisz - skąd przybywasz?
Kiedy umierasz - dokąd idziesz ?
(...)
Ivellios1988
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Ivellios1988 » 2006-02-22, 23:13

Ja również witam cieplutko :)
amciak
Zaawansowany
Zaawansowany
Kontakt:

Post autor: amciak » 2006-02-23, 14:04

witaj:) swieza krew:) bedzie o czym gadac, nie krepuj się:)
Heretica
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Heretica » 2006-02-24, 19:20

Ja dopiero zaczynam nauke Hermetyzmu, bo po bardzo długim czasie odnalazłam swoja właściwa ścieżkę wiec jak narazie to mi potrzebna pomoc, choc już wiele z tego co czytam rozumiem i to w sercu wiec kiedys może bedę mogla cos w tym temacie powiedziec, narazie nie chce pleść bzdur...pozatym hermetyzm jest bardzo trudny a zwłaszcza Kybalion który ja teraz studiuje........ale jeśli ktos zechcial by pomóc to czekam......z niecierpliwością... :mrgreen:

[ Dodano: 2006-02-25, 10:57 ]
A i pytanie do Fenikta(Vill powiedziala mi że Ty mógłbys wiedzieć coś na ten temat-ona mieszka kilka kilosów ode mnie i znamy się na zywo)-jak stworzyć własnego demona lub podobna istote która w zamian za coś będzie mi pomagałam w pewnych ziemskich sprawach bo właśnie zamierzam postudiowac poważnie Hermetyzm ale nie starcza mi na to czasu bo wypelniaja go ziemskie sprawy-nauka itp. Potrzebna mi istotka która ja stworze i ona bedzie czescią mnie i bedzie mi pokornie słuzyć....np na sprawdzianach czy ogolnie takich ziemskich sprawach...bo zamierzam na jakis czas zajac się poważna pracą i zejsc na inne płaszczyzny.........czy ty Fenikcie wiesz jak to zrobić??jesli masz troszeczkao tym pojecia to pomóż.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 » 2006-03-16, 00:31

Witaj Heretico... Jeśli chodzi o przywołanie demona... Myślę, że najłatwiej posłużyć się tutaj Magyią Chaosu, daje duże możlwości - wiem z własnego doswiadczenia :D Jakby co to wal na gg :wink:

Pozdrawiam
Z Drugiej Strony Cienia
ODPOWIEDZ