Grafika na 11 września-GOTOWE

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym

Którą grafikę mam wstawić 11 września w Portalu?

PROTOTYP 1
0
Brak głosów
PROTOTYP 2
2
67%
PROTOTYP 3
1
33%

Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Grafika na 11 września-GOTOWE

Post autor: Ivellios » 2004-09-04, 02:38

Udało mi się już "wygenerować" grafikę, którą umieszczę w portalu w rocznicę ataków na Nowy Jork i Waszyngton. Teraz proszę Was o pomoc-stworzyłem trzy prototypy (w zasadzie różnią się tylko topami w górnej części), mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać ten najlepszy ;)

PROTOTYP 1

PROTOTYP 2

PROTOTYP 3

Uwaga, w prototypach nie są dostępne artykuły z menu z lewej, aby je obejrzeć, należy wejść na www.niewyjasnionezjawiska.prv.pl

Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Daisy

Post autor: Daisy » 2004-09-04, 11:02

Mi się dwójka podoba, Szefie;)
catalabama

Post autor: catalabama » 2004-09-04, 11:49

ja tez jestem za dwójką ale ogólnie to nie lubię takich rzeczy budzą i przywołują wciąż ciężkie wspomnienia i trudne myśli od których człowiek po każdymm przypominaniu jest coraz bardziej nie pewny losu swojego...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2004-09-04, 16:27

To taki sposób na uczczenie pamięci tych wszystkich ofiar.

Aha, gdybym mógł Was prosić o zaznaczanie odpowiedzi jeszcze w ankiecie, wdzięczny jam bym był bardzo ;)

[ Dodano: 2004-09-05, 14:14 ]
Narazie dałem dwójkę... ale mogę jeszcze zmienić ;)
BlackPuma

Post autor: BlackPuma » 2004-09-06, 13:54

hmmm.... będę szczera - 2 komponuje się najlepiej, ale chyba trudno nazwać grafiką zdjęcie z nałożonym textem, powstrzymam się od dalszej wypowiedzi bo chyba za to mogłabym dostać bana :D
mam baaaardzo wyostrzone poglądy na wizualną stronę wszystkiego co mnie otacza, poza tym na 11 września też mam wyostrzone poglądy i z pewnością nie zapalę świeczki w pamięci tych którzy zginęli, chyba że uda się komuś w rocznicę zamachu trzasnąć Busha w łeb najlepiej z karabinu snajperskiego - wtedy zapalę nawet pochodnię z radości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2004-09-06, 21:21

Bana nie dostaniesz ;) Na tym forum panuje swoboda wypowiedzi dla osób, które wiem, że potrafią się powstrzymać od pisania głupich aldkopodobnych tekstów :)

W tej grafice raczej mi nie chodzi o jakieś wodotryski, ładujące się przez pół godziny-tylko taki symboliczny geścik :wink:

[ Dodano: 2004-09-11, 17:56 ]
Koniec sprawy ;)
Zablokowany