*** Gegnum erfiðleika - til stjarnanna....! ***

Wszystko co związane z runami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mruczek
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 40
Rejestracja: 2013-11-18, 00:06
Lokalizacja: Ukraine
Kontakt:

*** Gegnum erfiðleika - til stjarnanna....! ***

Post autor: Mruczek » 2013-11-26, 20:13

Gegnum erfiðleika - til stjarnanna....!

Obrazek
©Myrchik

W bardzo początku a jasne zrozumienie ich cele! Skurpuleznaâ szczegółów! Nie tylko "szkody-postaram się." (mozna doprobovat′sâ...!)

Pierwszy bandruna.
Podwiązanie centrum: Algizpod jej Teiwaz, więcej poniżej Ansuz; dalej poniżej jest pedałem Sowulo + tło Thurisaz; dalej poniżej jest pedałem - Jera + dwa runy Teiwaz + dwa runy Raido.
Lewy i prawy bandruny-èdentičny.

Aktywna ochrona- Algiz (powyżej) i pełnego zakresu działań człowieka, który prowadzi do bezpieczeństwa, ochrony bogów... Sygnały niebezpieczeństwa przed jego wygląd, na długo przed tak. Człowiek ma czas, aby przygotować.
Runo zapewnia ochronę systemu. Użycie runy pozwala na indywidualne uzyskać patronat System, jej ochrony. Teraz on, który atakuje pojedyncze ataki, naruszenia prawa.
Tylko aktualne, prawidłowe i odpowiednie okoliczności zachowania, są Twoje edinstvennnoj ochrony.
Rune ochrony. Rune ochrony bogów. Związane z Heimdallr Boga.

Rune zwycięstwo Teiwaz (poniżej)-Bitwa o przyczynę-prowadnice, a nie słaby kontratak na napastnika (uciążliwości, stawia szprycha koła, i tak dalej.)
Celem metody tylko zgodne z prawem, uczciwe i prawidłowe. Działania w ramach prawa i systemu. I tutaj jest główną metodą osobista odwaga i męstwo.
Jest możliwość użycia siły i zdolność do tego uprawnienia.
Moc runy daje poczucie kierunku, odwagę, aby po okreslonej sciezki z godnością, przezwyciężyć wszelkie przeszkody. To oczyszcza drogę, otwierając drogę do harmonii z siebie i świata.

Poniżej- Ansuz To jest uzyskanie pełnej informacji o sytuacji, która może być wrogie człowiekowi, ujawnienie wszystkich punktów. To jest mądrość w swoich działaniach.
Runy magii i poezji, inspiracji, objawienia, Rune wiedzy. Słowa runiczne bogów, Zarząd runę Odyna.
Sowulo + tło Thurisaz - Sowulo reguluje moc ochrony, aby nie przesadzić z pracy i wyeliminować szkodliwe skutki aktywnej obrony, "baterii", niebo ogień ochrony pomaga w ogólnym kontekście ochrony spalanie cały czarny i paskudny, który będzie...
To, co przenosi nas do sukcesu, do sławy, stan chwalebny. Wzniesienie wniebowzięci.
Runa pozwala zniszczyć (spalić) szkodliwych i nieaktualne. Spala się, co ma nie miejsce (rodzaj naturalnej selekcji), spala się, że muszą zostać zniszczone.
Rune reprezentuje dążenie do samorealizacji i wskazuje drogę, która musi następować po nie, żadnych ukrytych przyczyn, ale ze względu na swoją osobowość.
Rune zwycięstwo, moc i integralności.

tło Thurisaz - niekorzystnej sytuacji (w ogovore powinny być uwzględnione podczas lub, jeśli masz na myśli coś bardzo złego i potężny gigant zniszczy to..., w ogovore powinny być szczegółowy opis jej działania, a kiedy ta runa dissects i niszczy (zmiecie...), w żadnym wypadku, tylko spokojnie oszczerstwa na pominięcie runy.
Młot Thora. Woli i mocy. Jest absolutną władzę. Runy nie uznają Konwencji i ograniczenia. To efekt absolutnej. Istnieje bez kompromisów, myśli, a przede wszystkim, nie dalej rozporządzenie. Efekty stosowane, a nie jego nie do powstrzymania, można zmienić, lub wysłać w innym kierunku.
[color = red], ale należy zawsze przechowywać w umysł, praw i uprawnień. Jest to bardzo ważny punkt. Czy jest ktoś, kto chce korzystać z tego uprawnienia Rune i władze na to? Nieautorytatywna użycie runy nie jest zniszczenie chaosu, ale raczej zwiększyć chaos. [/color]


Jera + dwa runy Teiwaz + dwa runy Raido. Poniżej jest ciekawe że pedałem [color = Błękitny] Jera [/ Color] zapewnia odzyskanie ochrony, nawet jeśli to będzie próbował zniszczyć i zdjąć, a wszelkie negatywne skutki będą wysyłane vozvraŝit′sâ powrotem wysłał go, lub po prostu nawet kto chce z powrotem do Stwórcy, i две Teiwaz uderzony, tak, że więcej będzie śledzić są mało prawdopodobne, aby zaatakować....


Wszystkie szczegóły tej ochrony są określone jasno i szczegółowo, myśl jest podane do najmniejszych szczegółów w góry. Na przykład, aby nie umieścić w próżni z się z każdym przypadkiem narażenia na nie zostały osiągnięte lub ochrony czy nie ogryzalas′ ludzi w codziennej komunikacji i kontaktów, jeśli tylko ich tajemnicy zła nie mają zamiaru lub czy nie zaszkodzi sekret... Taką samą ochronę wpływ na wyjątku ci dom i tak dalej, zwierzęta... (Kot grać i dostać porysowany, na przykład, nie trafić...!)

Następnie, przed runy Sowulo prawej i lewej dwa bandruny, składający się z: Laguz, Uruz, Jera.
Laguz - Ochrona przed możliwe pobočki Thurisaz, godne uwagi, nie ze względu na istnienie ochrony opisane powyżej będzie dalej sprawia się bardzo znacznie, a znacząco różne... i inny aspekt rozwoju intuicji..., zdolności magiczne.
Rune wody, szczególnie działa, wody, przepływ energii. Magia, czary z wody. Przepływ energii. To jest moc dawania energii wiedzy wychodzi od dołu w.
Mamy bardzo istotny element, oglądać bez przerwy. I mamy co najmniej potężny przepływ informacji pochodzących z podświadomości.


Uruz - Priručennaâ swoje siły i energii, moc siły fizycznej, emocjonalnej......
Siły i życie. To jest neutralne energii. Nie ma, ani ideologii ani moralności. Znaczenie tej mocy obowiązującej. Oczywiście jest to ogromny energii. Jest absolutną władzę. Jak będzie to życie decyduje kto korzysta z tego uprawnienia, w tym podręczniku. Odpowiednio a wynik jest zgodny z tym, który podnosi i korzysta z tego uprawnienia.
Wizja należy przetłumaczyć na język rzeczywistości bez zakłóceń. Absolutnej zgodności. Jest to potężna siła, która zamienia pomysły w konkretne formy i struktury. To jest energia tworzenie, tworzenie, posłuszny do początkowego kreatywnych. Uosabia ideę konkretnej rzeczy w określonej lokalizacji. Jest to moc nie wiedząc.


Jera w tej intuicji mix opracowany pakiet harmonii i siły + samovosstanavlivaemost′ pakiet ponownie-jeśli ktoś i że będzie próbował wycofać może pozbawić Cię wszelkie możliwości.
Rune uczy, że musi zdobył nagrodę, że wynik powinien być uzyskane w wyniku owocnej pracy, ciężkiej pracy.
Rune korzystne efekty. Jera jest związane z jakiejkolwiek działalności lub coś co się wysiłków.

Następne cztery paczki na podstawie runy Perth + Kenaz + Co wpisać w vâzanku......
Kenaz -potężny pozytywnej energii, pożar budynku, uwalniając wszystkie ukryte zdolności człowieka i wpływając tym samym na świecie wokół nas w dobrym kierunku dla ochrony......
Ogień. Wgląd. Wewnętrzne światło. Światło oświetlające postaci. Pomysł, który jest uosobieniem materiału. Entuzjazm, zdolność do realizacji tego pomysłu.
To ujawnienie Rune odnowione jasność celu rozproszyć ciemności. To runa początku aktywności, nasilenie, wyraźny zamiar i skupić się, że wszyscy razem i każdy osobno, jest wymagane na początku żadnego wysiłku.
To wewnętrzne światło, konwersja materiału źródłowego "surowe" na rzecz gotowy. Runy potencjału leży nie tylko w siłę wiedzy, ale również w zdolność do wykonywania pierwotnie związane wiedzy. Nie jest to wiedza, to jest to siła, która zapala się entuzjazm i oświetla drogę. Siła decydujący ruch do przodu, wzrostu i rozwoju. Wewnętrznego zarządzania.


Istnieje zakres na twórczości, ponieważ w tych czterech pakiet typu, który nas interesuje. W tym przypadku: góry i w lewo- Ansuz, Winjo, Bercana, Fehu.
Perth + Ansuz -Discovery Channel informacji, że jesteśmy zainteresowani w tym czasie.
Rune kieruje ludzkiego życia duchowego, pomagają nawiązać komunikację z bogów.
Runa wskazuje na potrzebę łączenia świadomej intencji i pragnień nieświadome. To znak, aby zwrócić się bliżej wewnątrz, przy czym najbardziej podstawowe i doświadczenie niewyczerpanym źródłem Boskiej wewnątrz swojej istoty.
Moc tchnienie życia, wyrażanie siebie uwalnia twórczego ducha. Energia myśli i inspiracji, funkcje najgłębszych poziomów umysłu, gdzie to ujawniło podświadomości. Działa jako link z mądrości przodków, pozwala odzyskać utracone wiedzy.
Runy magii i poezji, inspiracji, objawienia, Rune wiedzy. Runa jest związane z podróży między światów, a droga drzewo świata. Runę Odyna.

Perth + Winjo -otwarcie kanału określonego radości i satysfakcji.
dostatniego i szczęśliwego kreatywność niż kiedykolwiek może być i tak dalej.
Rune radość i szczęście. To szczęście powinien być kompletny. Zanurzyć się w nowym świecie i zapomnieć wszystkie smutki i smutek. Wszystko zniknie, nie będzie nic oprócz wewnętrznej jaźni, która istnieje w nas, ale tak głęboko ukryte. Radość jest nieograniczona. Nic nie można zepsuć.

Perth + Bercana -podaje się jako przykład. Discovery Channel do żony, ale w ciąży, lub po prostu dla kobiety-ciąża. ciążowe ochrony lub uzdrowienie chorych kobieta...
Tutaj wymagane zastrzeżenia dla kobiet bez szkody dla ich zdrowia, jako Ta runa jako pobočki może powodować wzrost raka lub łagodnych komórek... w ogólnym, wzrost...
Rune bogini Freya. Ta runa żeński. Rune matki. Włączenie w strumieniu Yin niebo. Runa, że wszystkie żywe wychodzą na jaw. Wzrost. Czasem niezauważalne, ale stabilny. Miękkie, ale wszechstronne działanie.
Rune wzrostu. Wzrost, symbolizujące jej, może być czysto fizycznego i duchowego. Ten ruch żyzne Rune, który wyświetla do kwitnienia i dojrzewania.


Perth + Fehu -Discovery Channel uzyskania materiału dobrobytu.
Ta właściwość Rune, bogactwa, które jest mocno wykorzystywane i mnoży się przez działanie. Tutaj wszystko jest postrzegany z perspektywy ruchu.


Do pakietu centralnego: (góra dół)
Ehwaz + Mannaz + tło Inguz + Gebo + Dagaz

Ehwaz -Rune wiąże się z Sleipnir, skakun Odyna z ośmiu nogach, biorąc swojego mistrza w innych wymiarach. Symbolizuje magiczną mocą, promuje znajomość tajemnic i sekretów. Podróż. Podróż, podróż do innych światów, czas podróży. Tajemnica i jego poznania. Penetracji w tajemnicę, dotknąć w nieznane. Rune przyczynia się do formularza, który woli i zamiaru użyć siły w magii aktów.
W życiu codziennym energii runy pomaga osiągnąć pożądany intencji.
Runa Ehwaz związane z Sleipnir, skakun Odyna, perenosivšim swego Pana w inne wymiary istnienia. Umiejętność porozumiewania się w różnych poziomach bytu. Mądrość jest nabyte poprzez komunikację, nie tylko z osobami, ale z zwierząt, roślin, minerałów, a także podmiotów z innych poziomach egzystencji.
Na rumaku Slejpnire...!

Mannaz - WPŁYW TEN SKŁAD!

tło Inguz jest fizjologiczne siły i energii.
Nadchodzi czas wyzwolenia radosne, nowe życie, nowe sposoby. Jest to runa wielką moc; siły do osiągnięcia doskonałości i determinację, które są punktem wyjścia nowego początku. Przygotowanie gruntu dla własnego wyzwolenia (nowe narodziny). Wyjście z zamkniętego Państwa stan pupa. Gdy pojawi się zawiesić stary otrâhnete i jego prochy, będziesz odczuwać ulgę od uczucia napięcia i niepewności. Może być wymagane zrezygnować z niektórych zwyczajów, uzależnienia lub relacje, które zostały w pewnym stopniu charakterystyczne dla ego, że masz.


Gebo -Runa pozwala ty wobec czuć moc miłości, miłości i każde partnerstwo.
To może również, z zastrzeżeniem otrzymania jakichkolwiek prezentów, jednak będzie musiał zapłacić co ofiara w tym przypadku. Podarować coś... (Uwaga!)
Najwyższy Dar świadomości runy są Boskie wszystko: Bóg zawsze przychodzi tylko równego partnerstwa.

Dagaz  jest Rune zakończenia, całkowita. Rune pomaga osiągnąć korzystny wynik, wymagane do osiągnięcia celu. Runa i światła. Zakończył się etap i wakacje. Stają się widoczne dla wszystkich mocnych i słabych stron wykonanych prac. Ale wakacyjnej, każde zwycięstwo będzie początkiem nowego etapu. Runa Dagaz nie tylko to, ale przypomina i utrzymuje część mocy, energii do kolejnej fazy. Jest to przełom w następnym etapie, na nowe wyżyny.

Obrazek
Kategorycznie zabrania się umieścić na obiekt, który ma równowagi w sektorze energetycznym, jak na przykład, natychmiast po odzysk oczyszczenie przed do pełna!

Obrazek

Kategorycznie zabrania się zawodu nie jest pewien pełny braku Porche i tak podobne do!

Obrazek

To jest "czołg", gdzie można przejść do ich cel, jeśli droga jest oczekiwany zostać zaciekły opór, zagrożenia dla......... atak....
-Aktywacja zgodności jest brak jego konfliktu z innymi runiczne pism i praktyk. Zwłaszcza z magicznych. W przeciwnym razie w tej zbroi mogą pozostać niewrażliwy, ale strasznie samotna...

Obrazek

********************************
Powodzenia dla Ciebie!
Obrazek


Obrazek
*** Zaklinaj w pełni księżyca o szczęście i bogactwo,
to, co szukasz, znajdziesz w morze, niebo i ziemia ***
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości