Fibi

Poznajmy się!
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-04-19, 20:07

Hej .wiec ciekawy temaat. i pewnie wieksza polowa z was ma racje. jestem na tym forum nowa i się przedstawie. moze bedziecie uwazalito za banalne ze mam 14 lat ale tak jest. magia interesuje się jakis rok moze póltora albo .. sama niewiem. :) wiem ze glubio to brzmi. rozwydrzona natolatka bawi się w czarownice.. ale tak niejest moze nie dokonca zdaje sobie sprawe z niebezpieczenstwa ale chociaz z polowy tak. to co piszecie o rodzicach to troche prawda..(wiem po swoich) :evil: czasem mnie wnerwiaja tekstawmi w stylu: " puscila bys cos normalnego a nie ciagle z twojego pokoju slychac te darcie mordy tych satanistów"<chodzi tu o rock.. cóż.. trzeba zrobic głosniej muze zatrzasnac dzwi od pokoju udawac ze się nieslyszy.. czasem im przejdzie casem nie. chce dodac ze niejestem zadną satanistko tylko em. chrzescijanka :grin: eh.. niewiem co jescze napisać. jak na 14 latke estem dośc "rozwinieta" w dziedzine zycia i magi... zycie dosyc mnie doswiatczylo aby moc powiedziec : "nie jestem bahorem, który uważa magie ze dobra zabawe i niezla przygode" bo polowa glupich pustych laek tak mysli. czasem nie umiem się odnalesc w swiecie lalek barbie i szarmandzkich kenów. torzy umieja postawic wlosy na zel i zaciagnac glupie puste laski do łózka.. :| =/ OmG. wiec to tyle omnie. fajnie by bylo gdybyscie odpowiedzieli na mój post. :wink: aha tak wugule to nielubie harrego pttera czy jak to siepisze :mrgreen:

"Niemuszisz wierzyć w piekło-Wystarczy że piekło wiezy w ciebie"
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Spock » 2008-04-20, 11:19

Cześć. Możesz kogoś pozdrowić :)
Ufać i kontrolować
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2008-04-20, 15:41

Panie i panowie, wracamy do tematu. Kurdefelek no! :P
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2008-04-20, 22:19

"ale tak niejest moze nie dokonca zdaje sobie sprawe z niebezpieczenstwa ale chociaz z polowy tak"
czyli w ogóle nie zdajesz sobie sprawy...
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-04-21, 15:36

Może i niezdaje sobie wogule sprawy.. ale i tak niezrezygnuje z tego. Nigdy!! :twisted:
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2008-04-21, 15:48

a powinnaś skoro chcesz juz tak bardzo w tym siedzieć, że tak napiszę.
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-04-21, 19:36

Możę masz racje.albo napewno masz racje, .. Wiem ze mi na glowe upadlo ale juz taka jestem. Jeżęli niewiem nic o niebezpieczenistwie to może mnie uświadomisz?? :)
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2008-04-21, 22:28

a czym Ty tak na prawdę się zajmujesz Fibi?
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-04-22, 14:40

Interesuje się tak njabradziej to tlekineza jasnowidzenie obbe,sny i ogulnie astralem. to jest moze takie najwazniejsze a reszta to ezoteria<duchy,zjawy, rózne dziwne zadrzenia,> wszystkim poo kolei. :wink: ostatnio zauważyłam ze czasem miewam prorocze sny [np. wysminlam jaka dostane ocene z hipy, albo widzialam w sienie pogrzeb a 7 dni puzniej umal moj wuja..eh.] czasem mnie to przeraza :wink:
Macie jeszcze jakieś pytanka? :grin: :D
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2008-04-22, 20:58

ale telekineza i jasnowidzenie to parapsychologia, psi i tamte tematy co ma to wspólnego z magią? tak samo out of body experience nie podchodzi pod magię... sny także... więc jaką magią się zajmujesz xD?
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-04-22, 21:10

magią mniej a ale jak tak to moze białą albo troszczeczke wicca
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Spock » 2008-04-24, 22:14

A tam, czepiacie się. Niech się dziewczyna interesuje czym chce. I tak nic nie wyczaruje.
Ufać i kontrolować
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2008-04-26, 23:37

"może mnie uświadomisz?? "
z tego co mi wiadomo to do szkoły chodzisz i czytać potrafisz, więc poczytaj trochę, ja nie mam czasu kogoś o czymś uświadamiać, kogoś kto nie wie sam o czym piszę...
"magią mniej a ale jak tak to moze białą albo troszczeczke wicca"
musisz sama poszerzać swoją wiedzę :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: DragonFire » 2008-04-27, 00:13

"pewnie wieksza polowa"

Czyli która?
To tak, jak z pytaniem; ile jest procent wody w wodzie...
/Podobno zawsze głupi ma rację ;)

"wiem ze glubio to brzmi"

Jeśli dla ciebie brzmi to głupio, to lepiej się przyzwyczaj, że to norma u większości z nas tutaj, jak i większości na wszystkich forach o podobnej tematyce.

"trzeba zrobic głosniej muze zatrzasnac dzwi od pokoju udawac ze się nieslyszy"

Walcz o swoje, chwytaj za miecz, a nigdy nie złamie cie żadne niebezpieczeństwo.
Pamiętaj jednak, że gdy wkraczasz w magię, bo twoje zdolności same do tego dojrzewają, a nie dlatego, że to twój kaprys, ot zrobić na złość rodzicom, czy innym batonom, to z niej już nie wyjdziesz. Bo albo odnajdziesz w sobie/magii pasję, albo jesli się złamiesz coś nie pozwoli ci już znormalnieć.

"jak na 14 latke estem dośc "rozwinieta" w dziedzine zycia"

Wybacz, ale co niby o tym świadczy? Witanie się i pisanie w dziale do tego nie stworzonym? Czy rozwój intelektualny z "większą połową" w tle... A może to, że po prostu biust ci urósł...
Jeśli rzeczywiście taka jesteś, to nie chwal się tym, bo niestety widać coś przeciwnego do tego o czym piszesz.

"umieja postawic wlosy na zel i zaciagnac glupie puste laski"

Rób co chcesz, bądź kim chcesz, sraj gdzie chcesz - moja dewiza. Nie patrz na innych, bo dobrych przykładów nie uświadczysz. Jeśli w magii odnajdziesz swój sens istnienia, to bądź magią :)
W dzisiejszym świecie, magicznym jest umieć kochać innych i nie dawać się zaciągać gdziekolwiek. Tak na prawdę magia to to, że możesz robić co tylko chcesz, pomimo tego, że coś ci się zabrania.
Magia, czyli coś, czego szaraczki nie rozumieją.

"aha tak wugule to nielubie harrego pttera"

Bo jest gejem i z magią ma tyle wspólnego co słoń ze słońcem.

"a powinnaś skoro chcesz juz tak bardzo w tym siedzieć"

Trudno nie zajmować się magią, jeśli się nią jest i trudno nie być narażonym na niebezpieczeństwa, kiedy nie ma się stu goryli pod ręką.

[ Dodano: 2008-04-26, 23:14 ]
"musisz sama poszerzać swoją wiedzę"

I jak ma to być planeta miłości, jak tak destruktywnie do niej piszesz? Sorka, ale więcej serca niż złości.
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-04-27, 19:05

"Walcz o swoje, chwytaj za miecz, a nigdy nie złamie cie żadne niebezpieczeństwo"

Właśnie tak robie.

"I jak ma to być planeta miłości, jak tak destruktywnie do niej piszesz"

Chciaz jeden coś rozumie...

"Trudno nie zajmować się magią, jeśli się nią "

A ja własnie nią jestem.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: DragonFire » 2008-04-27, 19:19

Co to jest WICCA?

offtop
Wiecie co sobie myśle?

Pierwsze i najważniejsze, Firefox jest do dupy, bo koloruje mi na czarno, włącznie z tłem....

I drugie :-P
Moim zdaniem Fibi jest indygo, bo wali od nią taką arogancją, że szok i nic dziwnego, że jej tu nikt nie polubi. W sumie ździwiłbym się, gdyby ktokolwiek z jej otoczenia ją lubił.

I Fibi, jeśli jesteś indygo, to i jesteś magią (a cała reszta, która uważa, że nią nie jest w świecie magii, jest zaprzeczeniem samych siebie i logicznie myśląc, nie powinna istnieć, bo należała by do "nicości")
Jednak Fibi, przyhamuj z tym udawaniem, że wiesz więcej jak inni. Przez to cie nikt nie polubi i napytasz sobie wrogów.

""Niemuszisz wierzyć w piekło-Wystarczy że piekło wiezy w ciebie""
1. Piekła nie ma, a jeśli ono wie"ż"y w kogoś, to pewnie tak samo może sobie istnieć w naszych wyobrażeniach, co w twoim prawidłowe piśmiennictwo wiaryyyy ;p
Fibi
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: Fibi » 2008-05-01, 15:51

"bo wali od nią taką arogancją"
MOżę I WALI.

"W sumie ździwiłbym się, gdyby ktokolwiek z jej otoczenia ją lubił. "

ZDZIWYłBYś się ILU OSUB Z MOJEGO "OTOCZENIA"MNIE LUBI WTEDY BYS DOPIERO MIAL SZOK!!

"Fibi, jeśli jesteś indygo"
iNDYGO? cZYLI?
Zablokowany