FAKTOR X - oferta sprzedaży!!!

Dział przeznaczony na umieszczanie w nim ogłoszeń. UWAGA: Dział ten nie służy do reklamowania innych stron internetowych! Przypominamy również, że zamieszczenie każdego ogłoszenia należy konsultować z administracją PRZED umieszczeniem ogłoszenia
Awatar użytkownika
Triinu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 2010-11-05, 12:29

FAKTOR X - oferta sprzedaży!!!

Post autor: Triinu » 2013-10-05, 10:53

Witam wszystkich, za zgodą administratora tego forum prezentuję ofertę sprzedaży magazynu dotyczącego zjawisk niewjaśnionych Faktor X.

Czasopismo ukazywało się w latach 1998-2001, liczyło sobie 64 numery. Niestety nie posiadam wszystkich. Moja oferta obejmuje bowiem numery od 1 do 39 ( niestety brakuje numeru 34 !!!!).

Prócz wymienionych przeze mnie czasopism dokładam także dwa segregatory (jeden oryginalny, dodany przez wydawcę do czasopisma, drugi tradycyjny biurowy).


Stan czasopism oceniam jako dobry, bądź bardzo dobry – część numerów posiada większe ślady użytkowania, inna mniejsze. W przypadku numeru 1 oraz numerów od 17 do 39 zeszyty czasopisma noszą na sobie ślady dziurkacza biurowego, gdyż wkładane były to zwykłego segregatora (nie „szpilkowego”). Uważam iż moja oferta sprzedaży może okazać się atrakcyjna dla osób interesujących się zjawiskami niewyjaśnionymi, paranormalnymi, teoriami konspiracyjnymi, teoriami technologii przyszłości.


Każdy numer czasopisma posiadał następujące działy:

-UFO

-ZJAWISKA PARANORMALNE

-ZBLIŻENIA (WYWIADY Z EKSPERTAMI DANEJ DZIEDINY)

-TAJEMNICZY ŚWIAT

-GRANICE NAUKI

-ŚCIŚLE TAJNE

-NIE DO WIARY! (CIEKAWOSTKI)Materiały zawarte w czasopiśmie dotyczą wielu klasycznych przypadków z dziedziny zjawisk niewyjaśnianych, ponadto są one bogato ilustrowane.

Możliwy odbiór osobisty na terenie Łodzi!!!!!

Ze względów bezpieczeństwa tranzakcji ofertę umieszczam na Allegro, cena wyjściowa licytacji to 50 złotych ( co daje średnio 1,31 za każdy numer, podczas gdy w rzeczywistości pojedyńczy numer kosztował oryginalnie 3,99 - z wyjątkiem numeru 1).

Oto link do aukcji z ofertą:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3596760082

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące sprzedaży, proszę je kierować tutaj na forum, bądź poprzez odpowiednią opcję na Allegro!!!


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości