dziwny sen

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Sloneczko2324
Nowa Krew
Nowa Krew

dziwny sen

Post autor: Sloneczko2324 » 2010-05-19, 17:11

Dzisiaj miałam taki sen i bardzo się przeraziłam.Śniła mi się moja zmarła mama, która umarła prawie rok temu.Sen był o tym, że jadę samochodem i nie mogłam w pewnej chwili zapanować nad kierownicą.Spowodowałabym prawie wypadek, w ostatniej chwili wjechałam w rów.Wtedy ukazała mi się moja mama, która szła w moim kierunku z parasolem w ręce,a drugą ręką pokazywała jakbym miała iść z nią, ja się przeraziłam i powiedziałam nie, wtedy zniknęła.Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego snu, bo naprawdę mnie to przeraziło.

Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Re: dziwny sen

Post autor: Spooky Fox » 2010-05-20, 00:36

Byłaś ostatnio na grobie swojej mamy? Może w tym problem?

Może po prostu próbuje Ci przekazac, żebyś na siebie uważała?

A jeśli nie wierzysz w coś takiego, jak sny z przekazem, to może po prostu tęsknisz za obecnością swojej mamy. Niecały rok od śmierci kogoś bliskiego to bardzo krótko. Po śmierci mojego taty praktycznie nie było tygodnia, żeby mi się nie śnił, w przeróżnych sytuacjach.

Jeśli chcesz porządnej odpowiedzi na temat przekazu samego snu, to musisz jednak poczekac na odpowiedź Dagmary. I na tym forum praktycznie tylko jej radzę Ci słuchac. Reszta tylko myśli, że potrafi ;] Jak ją złapie na gg, to poproszę, żeby zajrzała do tego tematu i Ci pomogła.

Tak więc, sumując - nie masz się czegoś "przerażac". Po prostu uważaj na siebie.
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Re: dziwny sen

Post autor: Arek » 2010-05-20, 11:36

Jeden z naszych kolegów na forum także tłumaczy sny, tylko że nie pokazuje się od jakiegoś czasu, ale zapytam go na PW

-- 21 Maj 2010 22:57 --

ok, dostałem odpowiedź
""""""to mi wygląda na problem psychiczny przez kogoś z otoczenia, tłumaczy siê to tak;

przydało by się wiêcej szczegółów, ale;

1. nie zapanujesz nad swoim ¿yciem, ktoś lub coś zapanuje nad nim za ciebie

2. bêdziesz walczył nad swoimi zahamowaniami lub innymi kłopotami z psychiką

3. sen jest ostrzeżeniem przed brakiem rozwagi

4. na koniec bêdziesz miała wiêkszy dystans do otoczenia"""""""""""""
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
ODPOWIEDZ