Dziwne glosy na cmentarzu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: Dziwne glosy na cmentarzu

Post autor: Ignorant » 2011-03-16, 18:58

aha my paliliśmy na cmentarzu ;d
A co to za różnica gdzie się pali? Według Ciebie jakiś duch się zdenerwował że paliłeś na cmentarzu? o_O

Obrazek
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-16, 19:18

no niby nie
Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-03-16, 19:31

No i otóż to ...
Obrazek
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-16, 19:45

ale nadal nie wiem co to mogło byc ;/
Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
Veritas
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Veritas » 2011-03-16, 20:10

To się nie dowiesz. Aczkolwiek proponuję ponowną wycieczkę na cmentarz. Tym razem zabierzcie zielsko. Wypalcie a może ukaże się wam odpowiedź na twoje pytanie.
Imotatus, inconsultus, integritas, inturbatus !
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2011-03-16, 20:11

W tym przypadku uważam, że to nie było żadne nienarodzone dziecko, czy jak to nazwałeś, tylko po prostu nie byliście sami na cmentarzu, możliwę, że jakieś dzieciaki urządzały sobie zabawy.
Kotów również nie wykluczam ponieważ one niekiedy naprawdę potrafią się wydzierać, przypominając tym samym płacz dziecka, szczególnie jak wiadome o tej porze roku, o czym majeczka wspomniała ;)
Awatar użytkownika
Quantum
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Quantum » 2011-03-16, 20:28

dagmara pisze: Kotów również nie wykluczam ponieważ one niekiedy naprawdę potrafią się wydzierać, przypominając tym samym płacz dziecka, szczególnie jak wiadome o tej porze roku, o czym majeczka wspomniała
Zgadzam się. Wydawało mi się niedawno, że słyszałem "płacz dziecka" w nocy, po czym po paru dniach okazało się, że koty urządziły sobie schadzkę pod moim oknem ;)
We'll find a place where the sun still shines.
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-16, 20:45

Powiem tak , dopóki ktoś z nas tego nie zobaczy to nie odpowiemy , bo niestety koty , cmentarz i tp. Powiem tak popytaj księży , ale idź do Proboszcza , nie do 1 lepszego , możliwe że będą wiedzieli coś więcej. Proponuję ci też pójść tam w dzień , w alejkę i poszukaj zaniedbanych grobów (całkiem zaniedbanych np brak znicza , nie posprzątany i tp) i obserwuj je (z 2 miesiące) , jeżeli znajdziesz 1 do którego nikt nie przychodzi to sam go wysprzątaj , fakt , może dusza była nie spokojna bo nikt jej nie odwiedzał ... Nie , oczywiście się pomódl , na pewno nie zdenerwujesz ducha . Jeżeli to koty to powiem ci tak wyrąb się na nie . Oczywiście od księży zależy czy ci uwierzą , może po prostu potraktują cię jak wariata , ja tak miałem z mln razy , wyrąb się na nich jak nie uwierzą , stosuj tricki psychologiczne (np "miałem nadzieje proszę księdza że ktoś mi uwierzy a nawet Kościół mi nie pomoże") ,przyprowadź znajomych co też to słyszeli.
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-16, 21:46

ptalismy księży odparł ze to bardzo mozliwe bo to nie my 1 cos takiego usłyszelismy a po 2 co do ziółka za dużo się na oglądałeś "super ziolo" polecam film ale to pyly tylko papierosy i palilismy je godzine przed :d
Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
majka2020
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: majka2020 » 2011-03-16, 21:51

Rok temu w nocy się przebudziłam bo obudziły mnie odgłosy płaczu dziecka pod moim oknem,
niesamowite jęki i skomlenie.Okazało się że to koty :D
To było straszne..Mozna się nabrać i porzadnie wystraszyc:)
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-16, 21:54

ale wiesz dagmara nigdy się tego nie dowiemy ale mnie i kolege cos tam jednak ciągle zobaczymy tylko zrobi się sucho i postaramy się cos wiecej z tym zrobic jak bede wiedział cos wiecej to wam powiem (a tak paropo to nie musicie mi wieżyc kazdy ma inny charakterale jak bys tam była z nami to myślę ze zmieniła byś zdanie )

LOOL ALE JAK się KOTY ZA PRZEPROSZENIEM TYRAJĄ TO JEST INNY DZWIĘK A WGL to niebyła ciagłe to bylo jak by dziecko które chciało zaplakac niebyl to lament ani nic w tym stylu

pójdziemy tam jak przestanie padac w takim samym skladzie i zobaczymy wszystko wam napisze narazie to tyle
Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
majka2020
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: majka2020 » 2011-03-16, 22:02

My nie mówimy że nie wierzymy,tylko dopuszczamy możliwość że to mogły być koty :)
Albo coś innego..Jak coś będziesz miał to pisz :)
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-16, 22:08

EnergYY pisze: pójdziemy tam jak przestanie padac w takim samym skladzie i zobaczymy wszystko wam napisze narazie to tyle
Masz może dyktafon (np na telefonie) , nagraj i wrzuć albo na wrzutę , albo na coś z czego da się ściągnąć (było by lepiej ponieważ mogę usunąć nie potrzebny szum) , nagraj całą ekspedycję i się dowiemy co się dzieje (dyktafonem) , nie mówię o zdj , bo nie zawsze wypalają, ale dźwięk da się nagrać bez problemu :)
Awatar użytkownika
Quantum
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Quantum » 2011-03-16, 22:30

Możemy gdybać i gdybać, a z informacji które przedstawiłeś i tak nic mądrego nie wymyślimy ;)

majka2020 wygląda na to, że działamy na koty jak magnes skoro lubią się... bawić pod naszymi oknami :P To dopiero jest paranormalne zjawisko! :P
We'll find a place where the sun still shines.
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-03-16, 22:31

My nie mówimy że nie wierzymy,tylko dopuszczamy możliwość że to mogły być koty
Albo coś innego..Jak coś będziesz miał to pisz
Kto nie mówi ten nie mówi jak dla mnie to nic specjalnego ... usłyszeli jakiś dziwny dzwięk skojarzyli to z płaczem noworodka i teraz ślepo wierzą że mieli styczność z zjawiskiem paranormalnym ... ^^

Teraz sorki że się czepiam bo też jak już wspominałem nie piszę najlepiej ale chłopie masz 15 lat a nie znasz nawet podstaw gramatyki ... o_O
"super ziolo" polecam film ale to pyly tylko papierosy
pyły? o_O Już się nie czepiam jak pokręcasz całe słowa bo mogę zrozumieć iż starasz się szybko pisać ale na przyszłość choć trochę się postaraj ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
majka2020
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: majka2020 » 2011-03-16, 22:34

Taa..Ale idzie przez to oszaleć :grin:
Za to w tym roku nie dam się nabrać i nie będę myśleć ze to dziecko zagubione nocą pod moimi oknami ryczy hehe :P
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-16, 23:33

Sorki za ort ale piszę to szybko i ...

postaram się nagrac coś na dyktafon
Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2011-03-19, 17:55

EnergYY pisze:(a tak a propos to nie musicie mi wierzyć każdy ma inny charakter ale jak byś tam była z nami to myślę ze zmieniła byś zdanie )
Raczej bym swego zdania nie zmieniła, ponieważ nie dopatruje się we wszystkim zjawisk paranormalnych, szczególnie będąc w takim miejscu jakim jest cmentarz, gdzie wyobraźnia człowieka naprawdę może ponieść ;]
Ostatnio zmieniony 2011-03-19, 18:30 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Veritas
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Veritas » 2011-03-19, 20:23

Chciałbym zakomunikować administracji, że autor tego tematu został zablokowany gdyż kilkakrotnie ze swoim kolegą złamali regulamin. Więć może zamknąć ten temat?
Imotatus, inconsultus, integritas, inturbatus !
Zablokowany