Dziwne glosy na cmentarzu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Dziwne glosy na cmentarzu

Post autor: EnergYY » 2011-03-15, 23:03

Mianowicie mam pare pytań ale najpierw trochę o całym zajściu.
To bylo dzisiaj okolo godziny 20 Poszliśmy na cmentarz (byl zamknięty)
Weszliśmy przez maly murek obok kapliczki odrazu po wejściu wydawalo nam się trochę dziwnie. Po przejściu paru alejek poslismy na główna usiedliśmy na ławce przy wejściu obok głównej bramy gadaliśmy ale nagle coś przerwało naszą rozmowę wsłuchaliśmy się i usłyszeliśmy dziwny odgłos jakby płacz dziecka nienarodzonego dziecka . dochodził on od strony "alejki " gdzie pochowane sa male dzieci . Zaczelismy panikowac po paru takich odgłosach szybko ucieklismy.

Wiem moze niezrobilo to nawas wielkiego wrażenia ale przeżyłem cos takiego 1 raz .

Mam do tego pare pytań :
-Czy wchodzenie na zamknięty cmentarz to grzech (chodzi oto ze nie jestem taki Religijny ale tym się przejołem)
-Czy ktoś z was przeżył cos podobnego
-I jak myślicie co to mogło byc

Proszę o poważne podejście do tematu i wyrozumiałośc
Porsze również o odpowiec bezpośrednio na forum lub na gg 20255119
Ostatnio zmieniony 2011-03-15, 23:14 przez EnergYY, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: Dziwne glosy na cmentarzu

Post autor: Ignorant » 2011-03-15, 23:07

jag by płacz dziecka nienarodzonego dziecka .
Sorki że się czepiam ale po 1. pisze się jakby :P Ale wolę się co do pisowni nie czepiać bo sam kaleczę nasz piękny język :P Po 2. Z tego co mi wiadomo nienarodzone dziecie nie płaczą :P ^^

A co do Twoich pytań to mój brat przeżył coś podobnego w prawdzie nie na cmentarzu ale też słyszał płacz dziecka ... ^^
Obrazek
ElohimMihael
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: ElohimMihael » 2011-03-15, 23:10

Wchodzenie na zamknięty cmentarz to nie grzech. Co najwyżej ktoś może ciebie ochrzanić za wchodzenie na nie twoją posesję i to bez zgody. Jak ktoś ci mówi, że to grzech olej sprawę i się nie przejmuj bo bredzi.
Przypuszczam, że mogliście usłyszeć ducha.
Lecz możliwe jest również, że był tam ktoś z żyjących, który wszedł nielegalnie tak jak Wy na cmentarz i nad którymś z grobów płakał.
Szczerze mówiąc mam wrażenie, że będziemy mieć tu do czynienia z tą drugą sprawą.
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-15, 23:19

EnergYY pisze: Mam do tego pare pytań :
-Czy wchodzenie na zamknięty cmentarz to grzech (chodzi oto ze nie jestem taki Religijny ale tym się przejołem)
-Czy ktoś z was przeżył cos podobnego
-I jak myślicie co to mogło byc
Nie , co wy robiliście na cmentarzu? Cmentarz to nie miejsce na zabawy , zanim wejdziesz następnym razem to dowiedz się czemu jest zamknięty .
Hmm słyszałem historię o 2 ludziach którzy sprzątali na cmentarzu i dziecko do nich podeszło aby wysprzątali jego grób.
Może obudziliście jakąś duszę?A może ktoś dokonywał nie legalnego usuwania ciąży , dziecko się urodziło i je zarżneli (nie wiem jak można zrobić coś takiego i poco ale są tacy idioci).
Możliwe że tak jak mówił Elohim ktoś opłakiwał bliskiego i to by było najbardziej prawdopodobne.

... Nie jestem specjalistą od duchów , ale potrafię coś wywnioskować pozdrowienia

A właśnie BTW do tej historii to może być fake ale NIE jestem w 100% pewien , są miliony historii o duchach dzieci
Ostatnio zmieniony 2011-03-15, 23:23 przez kozakkzk, łącznie zmieniany 1 raz.
ElohimMihael
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: ElohimMihael » 2011-03-15, 23:22

"Może obudziliście jakąś duszę?" - dusze nie śpią. Nie potrzebują snu. I nie ma znaczenia co było powodem jej umarcia bo nie to jest przedmiotem pytania.
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-03-15, 23:23

Nie , co wy robiliście na cmentarzu? Cmentarz to nie miejsce na zabawy , zanim wejdziesz następnym razem to dowiedz się czemu jest zamknięty .
Najprawdopodobniej ze względu na późną porę ^^
Może obudziliście jakąś duszę?A może ktoś dokonywał nie legalnego usuwania ciąży , dziecko się urodziło i je zarżneli (nie wiem jak można zrobić coś takiego i poco ale są tacy idioci).
Znowu Twoja drastyczna wyobraźnia daje się we znaki ...
Obrazek
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-15, 23:24

ElohimMihael pisze:"Może obudziliście jakąś duszę?" - dusze nie śpią. Nie potrzebują snu. I nie ma znaczenia co było powodem jej umarcia bo nie to jest przedmiotem pytania.
Wiem ale może swoim wtargnięciem ją jakoś przyzwali . A może ktoś profanował cmentarz i urządzał sobie seans , wtedy na niego z pięściami , zero gadki z heretykami.
Awatar użytkownika
Quantum
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Quantum » 2011-03-15, 23:27

A mi się wydaje, że po prostu Wam się wydawało. Czy to był pierwszy raz kiedy byłeś na cmentarzu po ciemku? Jak za pierwszym razem poszedłem na cmentarz w nocy to też miałem wrażenie, że na każdym kroku coś na mnie czyha, słyszę głosy itp. To chyba normalne w takich miejscach jak się nie jest przyzwyczajonym ;)
We'll find a place where the sun still shines.
ElohimMihael
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: ElohimMihael » 2011-03-15, 23:28

Zgadzam się z przedmówcą, że takie rozwiązanie również może mieć miejsce.
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-15, 23:29

Ignorant pisze:
Najprawdopodobniej ze względu na późną porę ^^
Ostatnio o 20:00 wkopywałem na cmentarzu choinki dziadkowi za grobem i jakoś był otwarty (tak mowa o tym dziadku którego nie znałem bo zmarł gdy matka miała 12lat :/ ).
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-15, 23:30

ehh po 1 to dziś była rocznica pogrzebu mojego pra dziadka po 2 był spokój 0 hałasu tylko szacunek do osób zmarłych a na cmentarzu nikogo nie bylo to spokojne miasto
Obrazek
gg 20255119
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-15, 23:30

Quantum pisze:To chyba normalne w takich miejscach jak się nie jest przyzwyczajonym ;)
Też popieram , ale nie jestem na 100% pewien
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-03-15, 23:31

Ostatnio o 20:00 wkopywałem na cmentarzu choinki dziadkowi za grobem i jakoś był otwarty (tak mowa o tym dziadku którego nie znałem bo zmarł gdy matka miała 12lat ).
Mówię że może być zamknięty bo akurat tam gdzie mieszkam cmentarz zostaju zamknięty już o godzinie 19.00
Obrazek
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-15, 23:32

jak mogło wydawac się nam 3 ? to nie był normalny odgłos zaden ptak ani nic innego nie wydaje takiego odgłosu
Obrazek
gg 20255119
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-15, 23:34

EnergYY pisze:na cmentarzu nikogo nie bylo to spokojne miasto
Zawsze ktoś jest na cmentarzu , a nawet w najspokojniejszym mieście znajdzie się ktoś kto potrafi sprofanować cmentarz . Hmm ale w sumie byłeś tam z kimś oni tez słyszeli ten płacz?
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-15, 23:35

u nas cmentarz jest czynny do 23 potem księża go zamykają ale dziś było inaczej niewiem dlaczego (a pro po to kościół jest ulice dalej )

gadali zemną ja usłyszałem to i powiedziałem żeby przestali gadac i posłuchali
Obrazek
gg 20255119
kozakkzk

Post autor: kozakkzk » 2011-03-15, 23:37

EnergYY pisze:jak mogło wydawac się nam 3 ? to nie był normalny odgłos zaden ptak ani nic innego nie wydaje takiego odgłosu
Ciekawy przypadek . W razie czego jak jesteś wyznania Rzymsko-Katolickiego to odmów "Modlitwę do św Michała Archanioła" , znajdziesz ją na internecie , najlepsza jest wersja łacińska . Pomaga. Ale wracając do przypadku , to ciekawe , jeżeli to duch to chciał zwrócić waszą uwagę , np nikt nie odwiedzał jego grobu . Popytaj księży , może będą coś wiedzieli , nie wezmą was za idiotów , wiem z doświadczenia .

-- 2011-03-15, 23:39 --

W każdym razie popytaj księży ,z ich wypowiedzią może coś ustalimy
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-15, 23:40

jestem pewien ze to dobiegało z alejki dzieci , noworodków
Obrazek
gg 20255119
Awatar użytkownika
Veritas
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Veritas » 2011-03-15, 23:45

Mi nigdy nic takiego się nie przydarzyło. A bywałem na cmentarzu o różnych porach dnia i nocy.
Może to zależy od intencji odwiedzającego? Zapewne tam hałasowaliście. Wnioskuję, że pomodlić się tam nie poszliście o tej porze :)
Imotatus, inconsultus, integritas, inturbatus !
Awatar użytkownika
EnergYY
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: EnergYY » 2011-03-15, 23:46

to nie był ciągły płacz lecz pojedyncze ... jakniecia
Obrazek
gg 20255119
Zablokowany