Dziwna sprawa.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Kamil85
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2011-06-13, 20:12

Re: Dziwna sprawa.

Post autor: Kamil85 » 2011-06-16, 17:06

Mam też coś ciekawego w tym temacie
Mama zmarła w piątek w środę pojechała do szpitala a w nocy z wtorku na środę moja babcia twierdzi że widziała moją mamę w oknie i była jak to ona określiła bielutka jasna i był tam mężczyzna który ją podtrzymywał pod rękę właśnie pod rękę odprowadzałem mamę do szpitala babcia nie wiedziała o pójściu mamy do szpitala o śmierci też dowiedziała się z opóźnieniem


Niezarejestrowany

Re: Dziwna sprawa.

Post autor: Niezarejestrowany » 2011-08-01, 16:35

@Virtualis - To z pewnością nie był żaden znak. Nie lubię jak ludzie na siłę próbują łączyć każde niewyjaśnione zjawiska z duchami i proroctwami. To tylko sprawia, że te relacje tracą na wiarygodności. Już wystarczająco dziwny jest fakt wystąpienia doppelgangera żeby komplikować sprawę przez domniemaną "celowość" takiego zjawiska. To tak samo jak z istnieniem życia. To że zaistniało jest wystarczająco niesamowite, a idea jakiejś nadnaturalnej inteligentnej istoty która to spowodowała, pogłębia problem zamiast go wyjaśniać.

Zjawisko doppelgangera bardzo mnie interesuje i myślę, że jego źródło może być wbrew pozorom to same co przy "duchach", czyli w tzw. pamięci miejsc. Jeśli przyjmiemy na chwilę, że teoria "pamięci miejsc" jest prawdziwa odnośnie duchów, to nic nie stoi na przeszkodzie, by uznać, że miejsce może odtwarzać przeszłe wydarzenia jeszcze za życia "nagranej" osoby.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości