Dwie nowości w ramówce na wiosnę - Ezochata i Cafe De Flore

Dyskusje o audycjach nadawanych na antenie Radia Paranormalium
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4752
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Dwie nowości w ramówce na wiosnę - Ezochata i Cafe De Flore

Post autor: Ivellios » 2014-03-19, 03:40

Wiosną w ramówce Radia Paranormalium pojawią się dwie nowości. Pierwszą z nich będą zapisy trzech spotkań ezoterycznych "Ezochata", jakie odbywały się we Wrocławiu w ostatnich kilku latach. Z tego co wiem, to w trakcie obróbki są jeszcze nagrania z siedmiu takich spotkań, więc jakiś czas po wyemitowaniu tych trzech nagrań niewykluczone, że wyemitowane zostaną kolejne. Nagrania zostały udostępnione przez Ezokultusa.

Drugą nowością, która zagości na antenie dużo dłużej, będzie audycja "Cafe De Flore" autorstwa dwóch jasnowidzek, Renaty Engel i Moniki Jakubczyk. Obie panie nagrały do tej pory 30 odcinków i udostępniły audycje na swoich stronach, jednak słuchalność póki co jest dość mała, więc po krótkiej wymianie emaili z panią Renatą doszliśmy do wniosku, że warto tę audycję zaprezentować również na antenie Radia Paranormalium. Renatę Engel znacie już z "Rozmów poza ciałem", była gościem Zbyszka Mrugały dwukrotnie.

Mimo iż produkcja audycji została narazie zakończona, niewykluczone że pojawią się nowe odcinki, nawet takie zrealizowane na żywo, jeśli oczywiście pojawią się pytania od słuchaczy.

Datę emisji audycji podam, gdy wszystko już będzie ustalone.

Prócz tego będę również rozmawiał z Tomaszem Grabarczykiem na temat kolejnego sezonu "Seansów spirytystycznych", popytam czy w ogóle coś takiego planuje, itd. Prawdopodobnie w maju Zbyszek Mrugała powróci na antenę z nowymi odcinkami "Rozmów poza ciałem".

Poza tym, standard - kontynuowane będą audycje cykliczne, "Teoria Chaosu", "Hiperprzestrzeń", "Z kart historii", "Lektury Paranormalium", audycje Portalu Infra, itd. Szykuje się również audycja o orgonitach, chembusterach i podobnych wynalazkach, ale o tym innym razem.

Oczywiście, cały czas jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, głównie poszukujemy prezenterów, którzy chcieliby pomóc przy nagrywaniu audycji lub prowadzić swoje audycje autorskie ;) Jeśli ktoś jest chętny, może się zgłosić w tym temacie, do mnie na PW lub przez radiowego emaila radio@paranormalium.pl


Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4752
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Re: Dwie nowości w ramówce na wiosnę - Ezochata i Cafe De Fl

Post autor: Ivellios » 2014-04-22, 04:18

W ramówce pojawiła się jeszcze jedna nowa pozycja - "Wykłady, spotkania, prelekcje". Niestety nie będzie to audycja cykliczna, jednak zawartość emitowanych w ramach tego pasma materiałów powinna zainteresować sporą grupę słuchaczy. Będą to zapisy wykładów i spotkań, którym patronował niegdyś medialnie portal Paranormalium, a obecnie Radio Paranormalium, jak również nagrania sporządzone przez współpracowników naszej rozgłośni.

Jako pierwsze wyemitowane zostaną fragmenty konferencji "Rok 2013 - projektowanie nowego świata", która odbyła się w Warszawie w 2009 roku, wówczas prócz Paranormalium patronował temu między innymi miesięcznik "Nieznany Świat". Nagrania dość stare, ale treści zaprezentowane przez prelegentów nie straciły wcale na aktualności ;) Wyemitowane zostaną fragmenty udostępnione przez Andrzeja Bazgiera na łamach nieistniejącego już serwisu Schodami Do Nieba.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
MartaTreja
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-29, 15:09

Re: Dwie nowości w ramówce na wiosnę - Ezochata i Cafe De Fl

Post autor: MartaTreja » 2016-03-04, 17:24

A co zapowiada się na tę wiosnę? Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości