Duchy na cmentarzu ??

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
TomasikPL
Nowa Krew
Nowa Krew

Re: Duchy na cmentarzu ??

Post autor: TomasikPL » 2011-03-18, 16:54

A co kogo tutaj obchodzi jaki z Ciebie fighter? Bo widzę że już na siłę chcesz przekonywać do swoich racji.
Co do tego bicia, powiem tyle: "Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje". :lol:

Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-03-18, 18:22

niemogł byc to dym ze swiec poniewaz padalo a podczas deszczu nie paroje nic bo para jestrozbijana przez deszcz
Więc wiemy że te kropki na zdjęciach to krople deszczu ... a obłoki to prawdopodobnie para z ust ...

wiesz zauważyłeś to ze ty zawsze masz jakeś "głupie odpowiedzi " ale w tym poście zaczeliśmy cie zlewac i wszystko ucichło jak masz cos pisac to pisz z sensem oczywiście bez obrazy ale posłuchaj jak jak ktoś cos do ciebie mówi a nie od razu krytykujesz
To mnie teraz zdenerwowałeś pajacu ... Po pierwsze ucichło bo już na kompa nie wchodziłem ... po drugie "Głupie odpowiedzi"? Przeczytałeś z 5 moich postów i się rzucasz o Bóg wie co ... szkoda mi Cię szczerze bo sam nie ogarniasz polskiej pisowni nawet i nie potrafisz pisać ... i to co piszę nie jest głupie tylko po prostu próbuję to racjonalnie wytłumaczyć a jak Ty z kolegą czy tam koleżanką napalacie się jak szczerbaty na suchary że to duchy i próbujecie na siłę wmówić ludziom że to duchy to szkoda mi was bez kitu ...
o kurde 3 zdjęcie czaszka

-- 2011-03-17, 23:48 --

mistrz 2 plany ;d

Tu widać jak na siłę się czegoś dopatrujesz i masz podnietę nie z tej ziemi o_O Jak na coś patrzysz i chcesz coś widzieć to na 100% coś zobaczysz ...
z innymi normalnie mozna podyskutowac a Ty wpierda**** się nie potrzebnie
Nie niepotrzebnie tylko Ifar po prostu powiedział wam co to a wy nagle wybuchacie bo oczywiście macie rację ...

misie na scianie czlowieku daj sobie spokoj jak ci cos niepasuje dawaj do Bielawy to najpierw po pysku dostaniesz a potem sam zobaczysz
Przyjedź do Katowic bo w końcu od kiedy to buda do psa przychodzi ... i zobaczymy jak się to dla Ciebie skończy ... po twojej pisowni wnoskuję że nie jesteś zbyt ... dojrzały ...
"No tak ifar. I dodatkowo doprawia dymki w programacj graficznych. Po jego pisowni można stwierdzić że normalny to on nie jest raczej."

Jeden tez tak mowil i do tej pory zebow szuka
Buahahahaha ...

Ogólnie mówiąc nie obrażajcie użytkowników którzy są na forum dużo dłużej od Ciebie i mają dużo większą wiedzę na ten temat bo skończy się to dla Ciebie źle ... A jak chcesz sobie w to wierzyć to nic nie poradzę ale na tym forum raczej nikt wam nie uwieży więc żegnam , sajonara , itd.

Sorki za nieład w poście ale pisałem byłem troszeczkę podenerwowany przez tych kolesi a poza tym troszeczkę się do sklepu śpieszyłem ^^
Ostatnio zmieniony 2011-03-18, 19:10 przez Ignorant, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2011-03-18, 19:25

Temat zostaje zamknięty, nie przyjmuję reklamacji.
Konta Yankes i energYY zostają zablokowane w wyniku przekroczenia dozwolonej liczby ostrzeżeń.
Uprzedzam, że jeśli jeszcze kiedyś powtórzy się podobna sytuacja z wulgaryzmami, obelgami i groźbami karalnymi pod adresem innych użytkowników, natychmiast napiszę skargę do dostawcy Internetu, z usług którego korzysta użytkownik, razem z niezbędnymi danymi oraz kopiami postów. Nikt po nikim nie będzie jechał jak po kundlu.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Zablokowany