Dobry wieczór

Poznajmy się!
Yanglegend
Tropiciel
Tropiciel

Dobry wieczór

Post autor: Yanglegend » 2010-01-24, 21:49

Zdecydowałem się na tym szanownym forum w końcu zarejestrować. Głównie dlatego, że i tak od czasu do czasu sobie je przeglądam w celach rozrywkowych. ;]
Nie ukrywam, że większość tematów tutaj traktuje jak zabawne filmiki na youtube'ie.

Oczywiście sam nie wykluczam istnienia zjawisk paranormalnych i nie uważam, że My ludzie wiemy już wszystko o otaczającym nas Świecie, ale opisy zjawisk i zdarzeń, które tutaj przeczytałem są bardziej kolorowe niż te opisywane przez autorów literatury sci-fi.

Moje ulubione historie z forum:
- jestem magiem (ten latający nad ziemią mag to mój faworyt)
- rzucam klątwy od niechcenia (z serii chciałbym być wyjątkowy)
- jestem wampirem, oddawałem krew wampirowi (Zmierzch i popkultura robi swoje, kiedyś Pokemony teraz wampiry)
- miałem spotkanie trzeciego stopnia (zauważyliście, że to zawsze się dzieje w lesie albo na polanie? chyba strasznie nudno jest w tych mniejszych miasteczkach)

|-_-|
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: Dobry wieczór

Post autor: |-_-| » 2010-01-24, 22:32

Witamy. ;]
"To, co dzisiaj jest dowiedzione, kiedyś było fantazją." - William Blake

I'm woman...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-01-25, 00:01

Yanglegend pisze:Nie ukrywam, że większość tematów tutaj traktuje jak zabawne filmiki na youtube'ie.
Podejrzewam, że przejrzałeś pobieżnie kilka tematów.
Yanglegend pisze:Moje ulubione historie z forum:
- jestem magiem (ten latający nad ziemią mag to mój faworyt)
- rzucam klątwy od niechcenia (z serii chciałbym być wyjątkowy)
- jestem wampirem, oddawałem krew wampirowi (Zmierzch i popkultura robi swoje, kiedyś Pokemony teraz wampiry)
- miałem spotkanie trzeciego stopnia (zauważyliście, że to zawsze się dzieje w lesie albo na polanie? chyba strasznie nudno jest w tych mniejszych miasteczkach)
Ja nie przypomnę użytkownikom tego forum o czym mówiłem kilka dni temu :/ Każdy powinien wiedziec, o co chodzi.

Tak czy owak, witam na forum i mam ogromną, szczerą nadzieję, że porzucisz ten głupkowaty ton w swoich postach. Nie zwracaj uwagi na takie tematy, które wymieniłeś. Częśc z nich pisana jest albo przez dzieci albo przez prowokatorów.

Pozdrawiam :)
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Post autor: Arek » 2010-01-25, 07:55

zauważyliście, że to zawsze się dzieje w lesie albo na polanie?
przepraszam ale ktoś cię źle poinformował, uważaj to kłamca :D

Witam i pozdrawiam serdecznie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-01-25, 10:37

Witam
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2010-01-25, 12:32

Witam serdecznie, a co do tego typu tematów, no cóż, na każdym forum takowe się znajdą, także i my do wyjątków nie należymy ;)
ODPOWIEDZ