Strona 1 z 1

Debaty ufologiczne

: 2018-10-27, 20:38
autor: lele686
Czy może wiadomo coś na temat debat ufologicznych,czy planowane jest ich wznowienie?

Re: Debaty ufologiczne

: 2018-10-28, 02:00
autor: Ivellios
Człowieku Ty zerknąłeś w ogóle na komunikat zamieszczony na stronie głównej? Pofatygowałeś się chociaż, żeby przeczytać te dwie linijki? ...

https://i.imgur.com/jH1WsM5.png

Re: Debaty ufologiczne

: 2018-10-31, 22:42
autor: lele686
Rzeczywiście, dzisiaj zauważyłem tą informację.Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jestem słuchaczem ofline- pobieram mp3 audycji i wyjeżdżam na ok miesiąc z kraju-jestem kierowcą międzynarodowym.Mam małe możliwości aby "buszować" radośnie po stronie lub siedzieć godzinami przed komputerem i zapoznawać się dogłębnie z serwisem. Jak widać również jestem mało doświadczonym użytkownikiem forum, może to dziwne w obecnych czasach, ale tacy jak ja się trafiają.
Dlatego też dziękuję Ci za grzeczną i miłą odpowiedź, która wzbogaci moje doświadczenia internauty i użytkownika forum oraz pomoże zweryfikować widzenie pewnych spraw.Bo jak się okazuje, inną rzeczą jest słuchać, a inną wejść w interakcję z Tobą Człowieku.

Re: Debaty ufologiczne

: 2018-10-31, 23:02
autor: Ivellios
A ja szczerze mówiąc mam w poważaniu co ktoś myśli o mnie i o takiej a nie innej polityce informacyjnej. Wspomniany komunikat został umieszczony już w tak wielu miejscach - na stronie głównej, w newsach, na profilu radia na Facebooku, na kanale na youtube... - że wystarczy tylko wejść i przeczytać. A w przypadku strony głównej jest to jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza rzecz, jaką widzi użytkownik.

Ale oczywiście w dalszym ciągu muszą się trafiać ludzie, którym bardziej odpowiada wypytywać o powrót jakiejś audycji na GG, na czacie jednym czy drugim, w komentarzach na youtube, w komentarzach pod audycjami, na forum, na mailu, na Skype, w SMS-ach... tak jakby wejście na stronę i spojrzenie na dwulinijkowy komunikat na samej górze stanowiło problem nie do przejścia.

Przyklejony komunikat nie jest dla ozdoby. Przyklejony komunikat właśnie po to został przyklejony, żeby każdy bez większego wysiłku mógł się z nim zapoznać. I żebym ani ja ani ktokolwiek inny z radia nie musiał odpowiadać miliardy razy na jedno i to samo pytanie. Bo my naprawdę mamy ciekawsze i ważniejsze rzeczy do roboty, aniżeli tylko siedzieć i wklejać na wszystkie fronty jedną i tę samą odpowiedź.