Cos dziwnego dzieje się w domu, zrobilem film(y).

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Cos dziwnego dzieje się w domu, zrobilem film(y).

Post autor: jan65 » 2011-04-03, 01:22

Witam.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, ze jestem racjonalista. Nie wierze w duchy, jestem ateista, nigdy nie spotkalo mnie nic takiego i nigdy nikomu w nic takiego bym nie uwierzyl.

Odrazu zaznaczam, ze mam do Was wszystkoch szacunek i mimo mojej malej wiary w takie zjawiska szanuje Wasze poglady.

Jak widac jednak pisze tutaj na tym forum poniewaz nie mam juz zadnego pomyslu na to co się dzieje, wszelkie proby racjonalego wyjasnienia mi się skonczyly wiec pisze do Was bo macie w tym wieksze doswiadczenie.

Odrazu zaznaczam, ze nie doszukuje się ducha, a pisze tutaj bo mysle, ze pisze tu wiele osob, ktorym się cos wydaje, czy moze sa przewrazliwione. Bylbym wdzieczny gdyby i to o czym bede pisal moglibyscie racjonalnie wytlumaczyc.

awiec do rzeczy :

W moim domu dochodzi do bardzo dziwnych rzeczy. Mianowicie z jakiegos dziwnego powodu przedimoty w moim domu doslownie szaleja.

Komputer (stacjonarny PC) od jakiegos czasu sam się wlaczal, zawsze w srodku nocy gdy juz spalem. Musialem wstawac i go wylaczac .... ok bywa ... moze ma zaplanowana jakas aktualizacje, moze cos tam system chce zrobic ... nie mam pojecia, nie znam się tak na komputerach, ale tak to sobie tlumaczylem i poprostu go wylaczalem ..... ALE ... po pewnym czasie komputer nie dosc, ze sam się wlaczal to jeszcze sam zaczal się wylaczac - w nocy gdy sam się wlaczy, czasem zanim wstane i do niego podejde to sam się wylacza (jak po nacisnieciu przycisku POWER).

To samo zaczelo dziac się z telewizorem i dekoderem cyfrowej TV(samoistne wlaczanie i wylaczanie). Sprzety mam podlaczone do roznych gniazdek, ale uznalem, ze moze mam skoki napiecia i zamowilem elektryka. Po gruntownej analizie i skasowaniu dosyc pokaznej sumy stwierdzil, ze wszystko jest ok.

Od paru dni zaczyna zalac się i gasic lampa kolo mojego lozka.

Gdy budze się rano koldra potrafi lezec ponad metr od lozka. To troche dziwne bo musialbym ja chyba wykopywac, zeby się tam znalazla.

Do tego wszystkiego dochodza rozne zwykle rzeczy jak kublek, aparat foto, czy inne rzeczy, ktore nagle znajduje w nieoczekiwanych miescach. np. aparat fotograficzny w szafce kolo kosza na smieci.

Przez to wszystko mimo, ze nie wierze w bzdury o duchach zaczalem się zastanawiac i chyba powoli wariowac. Malo sypiam i chyba popadam w paranoje.

Na codzien pracuje w szpitalu i mam do czynienia z psychiatria ... zaczalem bac się, ze poprostu postradalem zmysly, moze zachorowalem.

Dlatego wlasnie postanowilem zamontowac kamere nieopodal mojego lozka. W sypialni gdzie dzieje się wiekszosc dziwnych rzeczy.
Problem jest jednak w tym, ze nie potrafie tego zrobi jak specjalista i nie umiem kamery podlaczyc do komputera tak zeby zarejestrowala cala noc, moge pomiescic co najwyzej 2h materialu bo tyle miesci się na jej dysku.

Nagrywalem tak z piec razy i wkoncu trafilem. Nagralem jak w srodku nocy moja lampa sama zapala się i gasi. Na filmie wyraznie widac, ze nic przy tym nie ingeruje, widac jej wlacznik i to, ze nikogo przy niej niema, a ona zapala się i gasi. To mnie nie tylko zdenerwowalo, ale i przestraszylo.

Dlatego do Panstwa pisze.

Film zamieszcze jutro, jak tylko zaloze konto na youtube i ogarne jakos pociecie tego filmu, zeby nie wrzucac calych 2h.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: Cos dziwnego dzieje się w domu, zrobilem film(y).

Post autor: Ignorant » 2011-04-03, 01:37

W moim domu dochodzi do bardzo dziwnych rzeczy. Mianowicie z jakiegos dziwnego powodu przedimoty w moim domu doslownie szaleja.
Moim skromnym zdaniem to może być "POLTERGEIST"

Czytaj więcej : http://pl.wikipedia.org/wiki/Poltergeist
Obrazek
leszek
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: leszek » 2011-04-03, 09:50

Zainteresowałes mnie, czekam na ten film.
Mieszkasz sam? Czy moze z kims? Czy ktoś inny także widział lub odczuwał to co się dzieje w domu?
I WANT TO BELIEVE
Awatar użytkownika
Veritas
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Veritas » 2011-04-03, 09:51

A ja zgodnie z regulaminem chciałbym dodać, iż oczekujemy niecierpliwie na nagranie.
Jeżeli nie pojawi się do wieczora dnia 3 kwietnia 2011 roku, ten post zostanie zgłoszony do administracji forum jako próba kolejnej prowokacji.

A może autor posta zwyczajnie lunatykuje w nocy?
Zważając na jego pracę, to musi być narażony na duży stres.
Pozdrawiam.
Imotatus, inconsultus, integritas, inturbatus !
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2011-04-03, 20:12

Veritas, chyba by zauwazyl na filmie jak sam włącza i gasi lampke :)
Twoja Pańcia.
Awatar użytkownika
Veritas
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Veritas » 2011-04-03, 21:38

Haha. No zapewne tak.
Ale właśnie, gdzie jest ten film?
Panie Janie, czekamy.
Imotatus, inconsultus, integritas, inturbatus !
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: jan65 » 2011-04-03, 23:16

Witam.

Dziekuje za zainteresowanie, ale ....

niemam zamiaru byc tania sensacja dla nikogo, a juz napewno nie dla postrelencow zadnych ducha ... nie twierdze, ze ktos tutaj jest tym postrzelencem, ale straszenie mnie regulaminem, zeby tylko pokazal film uwazam za zenade ...

nie przyszedlem tu zeby się czyms chwalic, ale zeby pokazac co się dzieje i oczekuje jakiejs pomocy w wyjasnieniu o co chodzi ...

film postaram dodac dzis jeszcze, najpozniej jutro rano, wybaczcie, ale dopiero wrocilem z dyzuru.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-04-03, 23:25

niemam zamiaru byc tania sensacja dla nikogo, a juz napewno nie dla postrelencow zadnych ducha ... nie twierdze, ze ktos tutaj jest tym postrzelencem, ale straszenie mnie regulaminem, zeby tylko pokazal film uwazam za zenade ...
Nikt nie mówi że jesteś tanią sensacją .. poza tym nie pochlebiaj sobie ponieważ takich "sensacji" jak Ty mamy tu na pęczki ...

nie przyszedlem tu zeby się czyms chwalic, ale zeby pokazac co się dzieje i oczekuje jakiejs pomocy w wyjasnieniu o co chodzi ...

Jeśli o to chodzi to gdy dostarczysz film z pewnością znajdzie się wielu użytkowników którzy Ci pomogą w wyjaśnieniu tego co się u Ciebie dzieje ...

film postaram dodac dzis jeszcze, najpozniej jutro rano, wybaczcie, ale dopiero wrocilem z dyzuru.
Więc czekamy ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
ifar15
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: ifar15 » 2011-04-03, 23:30

tak czekamy z niecierpliwością. To może być hit sezonu :D - oczywiście w pozytywnym sensie
"Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: jan65 » 2011-04-04, 00:22

jak obiecalem tak robie :

mam nadzieje, ze nawiazemy jakas konkretna rozmowe, jeste otwarty na wszelkie propozycje, sugestie, sam nie wiem.

po dzisiejszej nocy wiem, ze naprawde potrzebuje pomocy, albo rady. wrzucajac ten filmik, zajalem się tez przegladaniem tego co nagralo się wczoraj i choc nie est tego duzo to naprawde zaczynam się niepokoic, ale o tym potem, jesli odezwie się ktos kto ma cos do powiedzenia poza 'pokaz film'.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2011-04-04, 00:27

Hmmm ... ciekawe ,ciekawe :D Prawie jak w Paranormal Activity :P Jeśli nie jest to fejk to jest to coś bardzo interesującego ... Ale więcej napisze jutro bo dzisiaj muszę już mykać *_*
Obrazek
leszek
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: leszek » 2011-04-04, 00:49

To mnie nie przekonuje, musisz się bardziej postarac, sorry za mój sceptycyzm. Uważam, że jesli takie rzeczy dzieja się w Twoim domu to z pewnoscia zdobedziesz bardziej niepodwazalny dowód video.
1. Kabelek z przełacznikiem moze zwisac luzem, np. odciety z jakiejś innej lampy, w czasie, kiedy Ty przełaczasz lampe na jej prawdziwym przełaczniku.
2. Nie widzimy co się dzieje z dolna cześcią lampy, z Twoimi rekami...własciwie nic nie widzimy oprócz zapalajacego się swiatła.
3. 0:08 zanim zapala się swiatło zanotowałem jakis dzwięk, 7 sekund pózniej zapala się światło... Sprawdziłem na przykładzie swojej lampy. Ile zajełoby mi wymacanie przełacznika i zapalenie jej po ciemku? . - 5-7 sekund. Tyle potrzebowałeś po tym jak usłyszałem ten dzwiek, nie wiem co to, czy Twoja reka o cos zahaczyła, czy musiałes ja spod kołdry wyjac, bliżej nie mogę okreslic.
4. 0:42 słychac jak przełacznik się przełacza i gasnie swiatlo. Ma sekundowe opóznienie, nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Prawdopodobnie nie, taki tylko szczegół zanotowałem.
5. W poblizu nie ma też żadnych cieni, obłoków, nic nadprzyrodzonego, oczywiscie to o niczym nie swiadczy, ot tylko, analizuje co widze.
Ostatnio zmieniony 2011-04-04, 00:59 przez leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
I WANT TO BELIEVE
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: jan65 » 2011-04-04, 00:58

leszek pisze:To mnie nie przekonuje, musisz się bardziej postarac,

do jasne choler ! A DO CZEGO MAM PRZEKONYWAC ?!

czy ktos przczytal moj post i zobaczyl, ze ja nie wierze w duchy, nie wiem co się dzieje, moge tylko pokazac co się dzieje i juz ! .... przeciez ja do niczego nie przekonuje.

szczerze mowiac myslalem, ze z doswiadczeniem osob z takie forum u da się wyjasnic, ze albo popadam w paranoje, albo to co się dzieje to cos co da się konkretnie wyjasnic, ale ja na to nie wpadlem. chyba na za wiele liczylem ...

... tutaj tylko kazdy czeka, zeby zobaczyc ducha, a ja jestem atrakcja ....

przekonywac, dobre sobie .... ja pokazuje co zarejestrowala kamera, nie nazywam tego, nie potrafie wyjasnic, ale nie szufladkuje, ze to duch, ze to cos nadprzyrodzonego, poprostu dziele się z tym z nadzieja, ze ktos mnie naprowadzi o co chodzi. Kazdemu czekajacemu na czarne postacie stojace nad moim lizkiem czy inne latajace kubki, czy inne lewitujace rzeczy mowie - DO WIDZENIA, precz z tego tematu.
leszek
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: leszek » 2011-04-04, 01:05

To, że nie wierzysz w duchy może tym bardziej popychac Cie do tego by nasmiewac się z innych i robic żarty. Skad mam pewność, że nie zwijasz się tam teraz ze smiechu czytając to co tu piszemy? Otóż nie mam takiej pewnosci, tym bardziej,że jestes tu nowy. A z reguły nowi uzytkownicy zaczynaja swoja przygode z tym forum majac jakas "Big story" do opowiedzenia. Podałem powody dla których nie jestem w stanie w to uwierzyc. Przeanalizowałem filmik i jest on dla mnie niewystarczajacym dowodem. Dlaczego? A chociazby dlatego, że nie widze całej lampy, jakie sa do niej doprowadzone przewody czy Twoich rak. Myslisz, że wrzucisz na forum byle jaki filmik i wszyscy z zachwytem stwierdza, że to jest fantastyczne, to musi byc duch! Mnie to nie przekonuje, jestem osobą krytyczną. Nie twierdze, że kłamiesz, ale dla mnie to nie jest dostateczny dowód na to, że cos dzieje się w Twoim domu. Taki sam filmik jestem w stanie nagrać, gdybym miał kamerę.
I WANT TO BELIEVE
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: jan65 » 2011-04-04, 01:26

leszek pisze:To, że nie wierzysz w duchy może tym bardziej popychac Cie do tego by nasmiewac się z innych i robic żarty. Skad mam pewność, że nie zwijasz się tam teraz ze smiechu czytając to co tu piszemy? Otóż nie mam takiej pewnosci, tym bardziej,że jestes tu nowy. A z reguły nowi uzytkownicy zaczynaja swoja przygode z tym forum majac jakas "Big story" do opowiedzenia. Podałem powody dla których nie jestem w stanie w to uwierzyc. Przeanalizowałem filmik i jest on dla mnie niewystarczajacym dowodem. Dlaczego? A chociazby dlatego, że nie widze całej lampy, jakie sa do niej doprowadzone przewody czy Twoich rak. Myslisz, że wrzucisz na forum byle jaki filmik i wszyscy z zachwytem stwierdza, że to jest fantastyczne, to musi byc duch! Mnie to nie przekonuje, jestem osobą krytyczną. Nie twierdze, że kłamiesz, ale dla mnie to nie jest dostateczny dowód na to, że cos dzieje się w Twoim domu. Taki sam filmik jestem w stanie nagrać, gdybym miał kamerę.

przepraszam, e to pisze, ale jestes kretynem.

nawet nie zadales sobie trudu przeczytania mojego poprzedniego posta. jak mantra powtarzasz, ze nie cie nie przekonalem, ale nawet durni nie widzisz, ze (dla ciebie powoli i zrozumialem) JA DO NICZEGO NIE MAM ZAMIARU PRZEKONYWAC.

do moderatorow/administratorow - prosze, dajcie mi warna, bana, cokolwiek jesli na to zasluguje ... jestem zbyt wyczeprany psychicznie i fizycznie, zeby jeszcze energie tracic na troglodytow, ktorym się wydaje, ze to festiwal filmow paranormalnych. swoja droga to smutne, ze taki pacan nie dostanie warna za nieczytanie postow pod ktorymi się wypowiada, zasmieca forum, zasmieca ten temat, a ja naprawde potrzebuje kontaktu kogos kto ma cos do powiedzenia .... chocby wsparcia.

pozdrawiam, a ciebie leszku prosze nie wypowiadaj się tu bo JA DO NICZEGO CIEBIE, ani nikogo innego NIE PRZEKONUJE, do niczego .... jesli nie wierzysz w to co pisze to ok, juz to powiedziales i wiecej nie trzeba.
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2011-04-04, 07:42

leszek, bez kitu - czytaj ze zrozumieniem... to nie boli.
jan65, bez nerwów bardzo proszę, poczekamy na wypowiedzi innych użytkowników, może oni coś wymyślą
Twoja Pańcia.
leszek
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: leszek » 2011-04-04, 12:30

Co do przekonywania miałem na mysli filmik, nie Ciebie. Sam jestem w stanie nagrac duzo lepszy. I to taki, gdzie bedzie widac i cała lampe i wszystkie kable, które sa do niej doprowadzane, a nawet cały pokój żeby miec ogólny widok na wszystko. Tak, żeby nie było żadnych watpliwosci. I sam jesteś kretynem. Nie pozwole sobie na obrażanie. Przeczytałem Twojego posta dwa razy zanim się wypowiedziałem i OCENIŁEM FILMIK a nie posta. W poscie mozesz pisac o rózowych słoniach i innych pierdołach, a dopóki nie umiescisz mi tu potwierdzenia słów to Ci nie uwierze. Dlaczego? Bo to co się rzekomo dzieje w Twoim domu jest łatwe do sfilmowania, potwierdziłeś to filmem z lampą. A na słowo nigdy nikomu z reguły nie wierze. Mozesz sobie pisac, ze jestes "ateista" czy kimkolwiek chcesz. W internecie zawsze kreujemy swój wizerunek w taki sposób w jaki nam się podoba. To co piszesz niczego nie dowodzi, sorry.
I WANT TO BELIEVE
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: jan65 » 2011-04-04, 14:48

leszku :

czy nadal nie rozumiesz, ze tu niema w co wierzyc ? ROZUMIESZ ? TU NIEMA W CO WIERZYC ! ...

prosze, nagraj lepszy film, nagraj co tylko się da, prosze bardzo, ale co to ma wspolego ze mna i tym tematem ?

ja nie mam na celu pokazania ducha, zebys ty pacanie mogl się poslinic do monitora, ze zobaczyles ducha ... ja pokazuje cos dziwnego co dzieje się w moim domu.

przepraszam, ale widze, ze zle trafilem, to forum to nie miejsce, w ktorym powinienem byl pisac.

byle prostak potrafi zawalic caly temat bo 'ja nie widze ducha, moglby nagrac to lepiej ble ble ble ' ....

LESZEK : teraz ostatni raz i zrozumiale - widze, ze twoje iq nie jest wieksze niz 80, jestem niepotrafiacym czytac ze zrozumieniem glupkiem, ktory za wszelka cene chce cos napisac. naogladales się dzieciaku horrorow i wszedzie widzisz zjawy. tutaj nic się nie doszukuj blaznie bo ponizasz sam siebie piszac takie bzdury jakie piszesz. przestan się osmieszac.

moderatorzy nie reaguja na forumowego blazna dlatego przepraszam bardzo, ale poszukam pomocy gdzie indziej.

pozdrawiam
leszek
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: leszek » 2011-04-04, 14:54

bezsens, nie zamierzam ogladac duchów, uczepiłes si etego jak rzep psiego ogona. Najwyrazniej sam czytać dobrze nie potrafisz i wniosków wyciagac. Nie bede karmił wiecej takiego internetowego trola. Widać tu jawna prowokację , chociazby dlatego, że nie potrafisz się zachowac na forum i wypisujesz steki epitetów. Raportuje tego posta za te wyzwiska w moim kierunku.
I WANT TO BELIEVE
jan65
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: jan65 » 2011-04-04, 14:59

leszek pisze:bezsens, nie zamierzam ogladac duchów, uczepiłes si etego jak rzep psiego ogona. Najwyrazniej sam czytać dobrze nie potrafisz i wniosków wyciagac. Nie bede karmił wiecej takiego internetowego trola. Widać tu jawna prowokację , chociazby dlatego, że nie potrafisz się zachowac na forum i wypisujesz steki epitetów. Raportuje tego posta za te wyzwiska w moim kierunku.

ja raportuje tego posta bo jestes tumanem.

niechc kazdy oceni, tym czasem dziekuje wszstkim i pozdrawiam.

ps. sprawa zainteresowala się pewna polska fundacja, mysle, ze forum na nie wiele mi się juz zda.
Zablokowany