Co to za wzór na pierścionku?

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
neya
Nowa Krew
Nowa Krew

Co to za wzór na pierścionku?

Post autor: neya » 2010-09-20, 17:02

Nie wiedziałam, gdzie umeścić temat, więc zrobiłam tu. Ne wiecie co to może być za wzór na pierścionku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/078 ... e4ff6.html

fire girl

Re: Co to za wzór na pierścionku?

Post autor: fire girl » 2010-09-20, 17:18

Wygląda jak egipski bóg Ra.
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-09-22, 10:57

No mi też tak właśnie Egiptem zaleciało.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
......
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: ...... » 2010-09-29, 04:23

Ja mam tutaj 2 wersje, ale 2 zwiazane z egiptem, chociaz to jeszcze starsze, ale nie ten temat.. Gdy wziast tem "pół-ksieżyc" jako "głowa" mamy postac symbolizujaca istote napewno wyzszej swiadomosci, jak to się nazywa "Bóg" , a gdy wziasc ten polksiezyc jako podstawe otrzymujemy piramide, na ktorej wierzcholku unosi się energia, w dawnym swiecie piramidy stawiamo wszedzie, ta piramida moze oznacza schronienie tej postaci, czyli postac z domem za jednym zamachem, rola tego pierscionka...hmm...najprawdopodobniej ochronna, lub wzmacniajaca..... i jeszcze mozliwosc ze to ring kupiony od ruskich a wzór jest przypadkowy ;]
Jakies pytania??? Pisz priv ;]
ODPOWIEDZ