Aura znaczenie, problem, dylematy..

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Ampa Vatis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Kontakt:

Re: Aura znaczenie, problem, dylematy..

Post autor: Ampa Vatis » 2012-04-17, 15:22

Ksiądz*… temat rzeka, jego aura nie różni się niczym od aury normalnego człowieka, więc nie rozumiem dlaczego podałeś ten przykład, jednak jeśli już to obrona księdza polega na zaufaniu w Boga, a co za tym idzie w samego siebie, jest to skomplikowany sposób autosugestii. Nie odniesie to większego efektu w konfrontacji z demonem (słynny egzorcyzm Anneliese Michel) czy natarczywymi duchami, ale dla przeciętnego Kowalskiego będzie wystarczające by się zastanowić. Aura, to nic innego jak promieniowanie naszej energii ciała. Można ją zaobserwować właśnie tak.
http://terapeutadomancica.pl/images/p002_1_01.png
Jednak potrzeba do tego specjalnej aparatury.
Postrzeganie zmysłami może wyglądać inaczej i tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak ona wygląda.

Aura może byś różna w zależności od samopoczucia i tak gdy będziemy mieć skręconą kostkę będzie ona zaburzona w tym odcinku, jednak odpowiednio rozprowadzana pomoże nam szybciej dojść do zdrowia. Jeśli masz gorączkę może być ona minimalna, jednak gdy będziesz mieć bardzo dobre samopoczucie może się okazać, że promieniuje bardziej intensywnie niż zwykle.
Odpowiednio ukierunkowane ćwiczenie kontroli nad tą energią otwiera nam drogę do bardziej zaawansowanych technik psychotronicznych. Nie polecam czytania książek na ten temat, gdyż wielu autorów ma bardzo niewielkie pojęcie o tym do czego ta energia służy i posiłkują się innymi autorami lub plotą dyrdymały. Za przykład (może dość drastyczny) podam tu Jezusa. Jego kontrola nad energią była wystarczająco duża by umożliwiała mu spacer po wodzie czy leczenie, a to tylko przykłady.


Jeśli chodzi o rodzaje aury…
http://img41.imageshack.us/img41/7761/rodzajeaur.jpg
...tutaj też nie zgodzę się ze źródłem, przynajmniej nie w 100%. Jestem praktykiem, a nie teoretykiem więc powiem Ci jak to wygląda z punktu widzenia osoby używającej różnych zdolności.
To co jest na rysunkach przedstawia aurę tak jak Ty ją widzisz (trzecim okiem) kiedy manipulujesz polem i tak wycofanie, nie wygląda tak jak na rysunku, a sprowadza się do wycofania energii do wnętrza czakr (głównie czakry przy sercu), a atak sprowadza się do manifestacji energią tak jak przy obrazku chwyt mentalny, nie będę się wdawał w szczegóły, ale tych aur nie widzisz oczyma, więc nie przeszkadza Ci to w normalnym funkcjonowaniu. Co do kolorów, to musiał bym przeprowadzić kilka dodatkowych badań, niestety w chwili obecnej nie mam dostępu do odpowiedniej aparatury pomiarowej.

Tarcza energetyczna to też aura, którą formujesz osłonę przed atakami mentalnymi innych psychotroników. Na szczęście nie ma ich wielu na świecie. Niespodziewany ból głowy może być symptomem tego, że ktoś próbuje wyciągnąć lub włożyć coś do Twojej głowy, można się przed tym skutecznie bronić, jednak wymaga to odpowiednio ukierunkowanych ćwiczeń.
Dodam też, że czakry główne mieszczą się, jak to na wielu rysunkach możesz zauważyć od lędźwi do trzeciego oka, ale nie oznacza to, że poza tymi miejscami nie gromadzi się energia. Wręcz przeciwnie. W ciele są setki punktów, w których energia się gromadzi i dzięki nim przesyłasz ją praktycznie w każdą część ciała. Ośrodek przy sercu i lędźwiach produkuje tej energii najwięcej.

* Ksiądz, dla przykładu dodam, że ksiądz jest tak samo podatny na wkładanie poleceń do jego głowy jak każdy inny człowiek, jak mu każesz obrócić głowę w lewo to zrobi to i kompletnie nie będzie wiedział dlaczego. Dlatego też mogę śmiało stwierdzić, że jego aura nie zapewnia mu żadnej dodatkowej ochrony mentalnej.


Chcesz wiedzieć więcej?
Znajdź mnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości