Znaleziono 26 wyniki

autor: kamilll
2007-02-20, 20:51
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 191328

Moim największym problemem jest STRACH, raz mi się udało osiągnąć OOBE i bardzo chcę jeszcze raz a zarazem nie chcę bo się boje.
2007-02-20, 20:48
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 191328

Timon masz racje wtedy się doznaje OOBE.

Proszę was nie mówcie mi, że nie ma czegoś takiego jak OOBE, po pierwsze sam tego doznałem a po drugie to jest potwierdzone przez naukowców więc nie ma co się sprzeczać, nie będziecie mądrzejsi od nich (chyba).
2007-02-20, 20:11
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Kradzież myśli
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 17635

Prosze nie mówcie mi, że trzeba włożyć wiele starań w to żeby się udało bo sam to najlepiej wiem ;). A po zatym pierwszy raz "słysze" o kradzieży myśli, nie wiem czy takie coś istnieje, może tak... ale wiem że istnieje coś takiego jak "czytanie w myślach" innych, każdy może się tego nauczyć, ale to ...
2007-02-01, 15:15
Temat: Telepatia
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 13048

Nie wiem czy to już ktoś napisał wcześniej, bo nieczytałem jednej strony tego tematu, ale telepatia to rzecz naturalna, kiedyś ludzie porozumiewali się tylko i wyłącznie telepatią, ale przestali kiedy spostrzegli, że można się komunikować głosem. Więc każdy człowiek ma tą zdolność, ale... uśpioną.
2007-02-01, 15:09
Temat: Telekineza
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 28978

Oczywiście, nie ma żadnych wątpliwości (a przynajmniej ja nie mam), że telekineza istnieje, moje największe osiągnięcie, to :
Poruszałem przez pewien czas wiatraczkiem, niestety krótko, bo się rozproszyłem :roll: .
2007-02-01, 13:02
Temat: Kradzież myśli
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 17635

Przypadek, zbieg okoliczności?? Nie wierze w to, nie wierze w przypadki, nic nigdy nie dzieje się PRZYPADKOWO, a co do tego co napisał Mawerick, to się z tym nie zgodze, każdy może rozwijać zdolności parapsychologiczne, niektórzy po prostu mają do tego "talent" i wtedy mają większe szanse na nabycie...