Znaleziono 30 wyniki

autor: obiluk
2007-02-26, 15:57
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Modlitwa Śmierci
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 10536

Co do głównego tematu czyli modlitwy śmierci... żaden demon nie będzie słuchał rozkazów byle człeka.. jeśli kogoś słuchają to nie dlatego że ktoś im każe ale dlatego że oni sami tego chcą lub mają z tego pożytek.. w najlepszym wypadku chcą byś myślał że cię słuchają. Demon słucha rozkazów człowieka ...
2007-02-26, 13:50
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Tajemnicze zjawisko
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9536

a to już inna sprawa nie łącz duchów i i odczuć na szeroką skale że ktoś umrze z widzeniem aury itp. jak wiemy Bóg stworzył Adama i Ewe doskonałych więc wykorzystywali cały mózg, mogli bardzo wiele za pomocą niego zdziałać, potem zostali wygnani i stali się grzeszni więc nie jako Bóg ograniczył ich ...
2007-02-25, 03:37
Temat: Tajemnicze zjawisko
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9536

osobiście znam przypadek gdy koleżance zmarł dziadek w noc po pogrzebie przyszedł powiedzieć jej że jest przy niej i zawsze będzie ( opiekował się nią a ona nie mogła byc na pogrzebie ) słyszała słowa ale nie widziała nic prócz cienia postury człowieka na szafie. Jest wiele przypadków cienie, większ...
2007-02-25, 03:22
Temat: Energia, duch czy poltegreist.
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6168

uważam to za zbieg okoliczności, zresztą lampy uliczne są skonstruowane w ten sposób że coś się w nich zepsuje to lampy swirują, żarówki w tych lampach są tak skonstruowane że lampa nie zapali się zaraz lecz dopiero gdy choć trochę ostygnie. nie ważne. b.t.w - wiele razy miałem przypadek gasnącej la...
2007-02-22, 02:00
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: Może ktoś mi pomóc to wyjśnic ?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6403

hmm, po twoim poscie sprawdziłem i na sobie nic nie czuje :( , co do leczenia innych mówiąc szczerze nie zabardzo mi się to widzi, nawet gdybym to jakimś cudem opanował i pomagał to oczywiscie bym to robił ale nie za pieniądze jeśli coś lub ktos sprawił że "coś" mam a dostałem to za darmo tym samym ...
2007-02-21, 01:32

Darnok ale ja czuje te ciepło cały czas w miejscach gdzie kogoś boli, i to pulsacyjnie, dobra nie ważne, w każdym bądz razie usłucham się rady i skontaktuje się z bioenergotera.. coś tam..
2007-02-20, 17:50

nie wiem naprawde nie wiem czy chce coś z tym zrobić, wolą bym na to znalezc jakieś naukowe wyjasnienie.. konsultacja swoją drogą, ale napewno skorzystam.. dzięki
2007-02-20, 04:03

chodziło mi że nawet jak dziś to "coś" sprawdzałem to na nim też to czułem. Co do uzdrawiania nie wiem czy to uzdrawianie naprawde nie mam pojęcia co to.. uzdrawianie to leczenie a ja raz spowodowałem tym ból.. naprawde czuje obawy przed tym.. nie wiem co się dzieje, nie wierze w duchy, ufa itp na w...
2007-02-19, 19:26

Może ktoś mi pomóc to wyjśnic ?

Witam. Nie wiedziałem w jakim temacie to pisać ale chyba ten będzie odpowiedni, jeśli nie proszę moderatorów o przesunięcie posta. Piszę tego posta bo może pomożecie mi to wyjaśnić. zaczęło się pewnego dnia gdy masowałem dziewczynie plecy gdyż ją bolały, po paru minutach masażu zaczęły boleć mnie rę...
2007-02-19, 17:18
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Siemka
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 217

Siemka

Nie lubie pisać o sobie więc tego nie zrobie. Ale przywitać się kultura wymaga więc... Witam wszystkich.