Znaleziono 43 wyniki

autor: bakal
2007-08-26, 17:45
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Żart czy duch ?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7906

hmm nie rozumiesz mnie ... cmentarz fakt jest stary ale do tej pory te nagrobki były oki ...
aż tu po pewnej burzy się rozwalily ( ale nie wszystkie bo kilka z nich nie rozwaliły konary ) :P
I co o tym mam mysleć ?
2007-08-25, 10:54
Forum: Nauka
Temat: Już wkrótce będzie można wymazać pamięć
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 3503

Co do budowy i planu to się niestety nie zgodzę :P
A co do tej drogi to jest zbyt długa i kręta !
Hmm ale skoro mamy sztuczny mózg ... to i tak poza nim nic niemożemy robić z tym co pamientamy :P i juz powiedzialeś dokladnie to co ja sugeruje :)
Tylko w innym formie :P
2007-08-24, 16:31
Temat: Moje przeżycia
Odsłony: 6261

Oki teraz zajmuje się pewnym duchem ... zobazce co bedzie :)
a jesli nie pomorze to napewno napiszę !
----------------------------------------------
I dzieki za rade i za to ze ktoś się tym zainteresowal :P
2007-08-24, 15:56

Nie jest to możliwe z 2 powodów : 1. każdy mózg ma innego rodzaju impulsy zależą od np. wielkośći mózgu, ilości danych itd... każdy ma jakby inne IP i żaden nie pasuje do innego 2. Niemożna stworzyć sztucznego nośnika tych że impulsów ... A co do usuwania to jest to nawet teraz możliwe ... jak juz m...
2007-08-24, 15:25

Powiedzmy że wygrałaś :)
Bede starał się pisać więcej (to nie zawsze jest możliwe) i wypowiadać bardzo jasno...
A co do Userów to dzieki :P tylko wyrażam własną opinie!
2007-08-24, 10:52
Temat: Żart czy duch ?
Odsłony: 7906

Żart czy duch ?

Witam wszystkich to niestety znowu ja i moje doświadczenia :) tym razem nie dotyczą się bezpośrednio mnie tylko miejscowego cmentarza !!!... Kiedy dowiedziałem się że niedawno w godzinach wieczornych dochodziły z cmentarza głosy ( jęki i z tłumione krzyki ... O tyle mnie to zainteresowało ponieważ c...
2007-08-24, 10:08

No tak się składa, że co się zabiore za sprawe, to jest to dla mnie jednocześnie przyjemność i zarazem horror !!! A myślę że jest to związane z tym demonem !!! wiec stąd mam kilka pytań : 1. Jak się go pozbyć ? 2. Czy w ogóle da się to zrobić ? 3. Jaki to był demon ? 4. Czy zle zrobilem ze się odezw...
2007-08-24, 10:03

heh zle mnie zrozumniełaś mi chodzi o to że nie można poza mózgiem kooperować naszą pamięcią !!! a co do douczenia się to tego mam aż nadto !!!
2007-08-23, 22:59
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Demony
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 50491

Oj posypałeś się ... Czas to odniesienie do przemijania materii !!! (moja teoria ) nie może oddziaływać na niefizyczne rzeczy ani tym bardziej na demona ... Demon to wszystko co jest złe i potrafi działać na ofiary w sensie fizycznym lub niezwykle silnie psychicznym ... jest nieśmiertelny i dziala w...
2007-08-23, 22:01

Moje przeżycia

Witam wszystkich nazywam się Łukasz i od wielu lat interesuje się zjawiskami których niemożna logicznie wytłumaczyć ( tylko w okolicach mojej miejscowości ) ... Tego co widziałem do tej pory nie potrafię wyjaśnić ani pojąc !!! Czuję jakby te zjawiska odpychały mnie od mojego ulubionego tematu !!! Ni...
2007-08-23, 21:29

hahahaha i uwierz nigdy nie staniesz przed takim wyborem :)
2007-08-19, 17:06
Temat: Prześladuąca godzina
Odsłony: 8002

Oj chłopaki i dziewczynki :) Ten powtarzający się czas to po prostu przypadek albo złudzenie .. Kiedyś już przerabiałem podobny temat :) i sam doświadczyłem pewnego niemiłego zapadnięcia się w czasie !!! Ale doszedłem do wniosku że to tylko złudzenie lub nadmierna impretacja ( lub dobrze nam znane z...
2007-08-19, 16:51

OOO to twierdzenie jest dosyć odważne !!! Pamięć to zbiór impulsów ( niezwykle krótkich i działających tylko w danych partiach mózgu !!! można je uruchomić innymi impulsami tzw. chęci ale w żadnym wypadku nie można ich wychwycić ani nimi poza mózgiem operować !!! )... Jednak słyszałem o czymś takim ...
2007-08-19, 16:22
Forum: Wampiryzm
Temat: Czym dla ciebie jest "wampiryzm"
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 27130

Heh wy chyba ... 1. Sprawa : Niema wampira w sensie nieśmiertelnego, bezdusznego krwiopijcy!!! 2. Sprawa : A jeśli go NIEMA to poco wymyślać dalsze jego ZŁE cechy !!! A jeśli chcecie wiedzieć co to ,,WAMPIR" to proszę : Wampiry ( a raczej ludzie, ŚMIERTELNICY ) dzielą się na dwie grupy : I. Ludzie c...
2007-08-19, 16:01
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 37159

Witam wszystkich niezwykle serdecznie :) I na powitanie powiem tak : Nikt kto nie wie jaką demon dysponuje siłą nie powinien się w to bawić !!!!! Zły demon to część jakiejś większej i wam niepojętej siły !!! A nawet nie umyslnie możecie się otworzyć na niezwykle silną moc !!! -----------------------...
2007-08-01, 22:19
Temat: Spotkanie z wampirem / Skłonności wampiryczne
Odpowiedzi: 254
Odsłony: 61017

O lol spostrzegawcza z ciebie bestja ZAL.PL
2007-07-29, 22:27
Temat: Czy czas jest iluzją?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 15202

No co ja jako pełen wątpliwości człowiek mogę powiedzieć na temat czasu... jak juz to na mnie przystało pierwsze oprę się na nauce a następnie wysunę moją własną teorię ... I.Czas to NIESKOŃCZENIE długa prosta (prosta nie posiada początku ani końca- co tłumaczy nam że czas towarzyszył nam od zawsze ...
2007-07-29, 22:11
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Rok 2012
Odpowiedzi: 136
Odsłony: 39686

Heh apokalipsa :) ______________________________ Moim zdaniem ta przepowiednia niema pokrycia, ŻADNEGO... to po prostu ZBYT FANATYCZNE odebranie daty 22.12.2012.. Myślę że ta jako ostatnia data to efekt owalnego kształtu kalendarza Majów... ___________________________________________________________...
2007-07-29, 21:56
Temat: Spotkanie z wampirem / Skłonności wampiryczne
Odpowiedzi: 254
Odsłony: 61017

hahaha to tylko moja teoria o WAMPIRACH...a w ufo niewierze bo nie widziałem
żadnego dowodu! :)

A liczba wariatów mnie nie satysfakcjonuje!
2007-07-29, 21:43
Forum: NAPISZ ARTYKUŁ
Temat: Wampiryzm
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3731

hahaha próbuję się tego dowiedzieć ... a ten post jest bardzo nie na miejscu.
Bo myślałem że uzyskam odpowiedz :(